برای کار با ارزهای دیجیتال و برای خرید و فروش یا دریافت و برداشت ارزهای دیجیتال، و همچنین کار با سایت هایی که ارزهای دیجیتالی مانند بیت کوین پرداخت می کنند، باید حتما و ضرورتا یک حساب کیف پول دائمی داشته باشید. انواع حساب های کیف پول اعم از آنلاین و آفلاین، تحت وب یا دسکتاپ و غیره وجود دارد. ما در اینجا چند کیف پول را به شما معرفی می کنیم که از معروف ترین و پر کاربردترین سایت های ارائه دهنده والت یا کیف پول می باشند. چون کار با کیف پول های تحت وب برای کاربران آسانتر است، سه کیف پول تحت وب بلاکچین، کوینومی، تراست را به شما معرفی می کنیم، که شما با کلیک بر روی لینک های زیر می توانید آموزش افتتاح حساب در آنها را مشاهده کنید و سپس از روی لینک مربوطه سایت، به باز کردن آدرس حساب برای خود بپردازید.

حساب کیف پول دائمی :

1- بلاکچین :

این سایت از معروف ترین و معتبر ترین در این زمینه می باشد و شاید بیشترین تعداد کاربرانی که از بیت کوین استفاده می کنند را دارا می باشد. این کیف پول در حال حاضر از سه ارز دیجیتال مهم بیت کوین، اتریوم و بیت کوین کش پشتیبانی می کند. ما پیشنهاد می کنیم که حداقل برای نگهداری بیت کوین های خود در این سایت حساب کیف پول داشته باشید.

کیف پول Blockchain

2- کوینومی :

این کیف پول نیز از شناخته شده ترین  کیف پول دائمی می باشد که از 120 ارز دیجیتال و توکن پشتیبانی می کند. از ویژگی های مهم این کیف پول این است که شما می توانید عملیات تبدیل ارزهای دیجیتال به هم را انجام دهید. به طور مثال لایت کوین های خود را به بیت کوین تبدیل کنید. از این سایت برای نگهداری بیت کوین، اتریوم، دش کوین، لایت کوین، داگ کوین، پیر کوین، بیت کوین کش و صدها ارز دیجیتال دیگر و همچنین نگهداری بسیاری از توکن ها، می توانید استفاده کنید.

3-تراست : 

یکی از بهترین کیف پول های معتبر،غیر متمرکز است که توسط باینانس خریداری شد و سپس با امکانات بیشتری، از جمله پشتیبانی از ارزهای بیشتر، قابلیت اکسچنج ، در اختیار عموم قرار گرفت. اگر قصد دارید در این کیف پول یک حساب داشته باشید و با آن کار کنید.

کیف پول Trust Wallet تراست والت یک کیف پول محبوب مخصوص پلتفرم های اندروید و iOS است، که از توکن های اتریوم، ERC20 و ERC223 پشتیبانی می کند این کیف پول به شما امکان ارسال، دریافت و نگهداری از توکن های رمزارز را در بلاک چین اتریوم می دهد و برای ایردراپ ها خیلی خوب است.

 

حساب کیف پول دائمی برای نگهداری دلار :

1- پرفکت مانی :

این سایت یکی از سایت های مناسب در زمینه نگهداری دلار و یورو می باشد و شما می توانید با باز کردن حساب در این سایت، دلارهایی که از سوی سایت های کسب درآمد دلاری دریافت می کنید را در آن نگهداری کنید. فقط کافی است که شماره حساب خود را در سایتی که در آن کار می کنید، برای برداشت موجودی خود، ثبت کنید.

  افتتاح کیف پول Perfect Money    

2- پاییر :

این سایت نیز یک سایت ساده و خوب برای نگهداری دلار است. از این سایت می توان برای نگهداری ارزهای دیگری مانند یورو و روبل و همچنینی ارزهای دیجیتالی همچون بیت کوین، بیت کوین کش، لایت کوین، اتریوم و دش استفاده نمایید.