برای کار با ارزهای دیجیتال و برای خرید و فروش یا دریافت و برداشت ارزهای دیجیتال، و همچنین کار با سایت هایی که ارزهای دیجیتالی مانند بیت کوین پرداخت می کنند، باید حتما و ضرورتا یک حساب کیف پول دائمی داشته باشید. انواع حساب های کیف پول اعم از آنلاین و آفلاین، تحت وب یا دسکتاپ و غیره وجود دارد. ما در اینجا چند کیف پول را به شما معرفی می کنیم که از معروف ترین و پر کاربردترین سایت های ارائه دهنده والت یا کیف پول می باشند. چون کار با کیف پول های تحت وب برای کاربران آسانتر است، چهار کیف پول تحت وب بلاکچین، کوینومی، تراست و کریپتونیتور را به شما معرفی می کنیم، که شما با کلیک بر روی لینک های زیر می توانید آموزش افتتاح حساب در آنها را مشاهده کنید و سپس از روی لینک مربوطه سایت، به باز کردن آدرس حساب برای خود بپردازید.

حساب کیف پول دائمی:

1- بلاکچین:

این سایت از معروف ترین و معتبر ترین در این زمینه می باشد و شاید بیشترین تعداد کاربرانی که از بیت کوین استفاده می کنند را دارا می باشد. این کیف پول در حال حاضر از سه ارز دیجیتال مهم بیت کوین، اتریوم و بیت کوین کش پشتیبانی می کند. ما پیشنهاد می کنیم که حداقل برای نگهداری بیت کوین های خود در این سایت حساب کیف پول داشته باشید.

کیف پول Blockchain

2- کوینومی:

این کیف پول نیز از شناخته شده ترین  کیف پول دائمی می باشد که از 120 ارز دیجیتال و توکن پشتیبانی می کند. از ویژگی های مهم این کیف پول این است که شما می توانید عملیات تبدیل ارزهای دیجیتال به هم را انجام دهید. به طور مثال لایت کوین های خود را به بیت کوین تبدیل کنید. از این سایت برای نگهداری بیت کوین، اتریوم، دش کوین، لایت کوین، داگ کوین، پیر کوین، بیت کوین کش و صدها ارز دیجیتال دیگر و همچنین نگهداری بسیاری از توکن ها، می توانید استفاده کنید.

3-تراست : 

یکی از بهترین کیف پول های معتبر،غیر متمرکز است که توسط باینانس خریداری شد و سپس با امکانات بیشتری، از جمله پشتیبانی از ارزهای بیشتر، قابلیت اکسچنج ، در اختیار عموم قرار گرفت. اگر قصد دارید در این کیف پول یک حساب داشته باشید و با آن کار کنید.

کیف پول Trust Wallet تراست والت یک کیف پول محبوب مخصوص پلتفرم های اندروید و iOS است، که از توکن های اتریوم، ERC20 و ERC223 پشتیبانی می کند این کیف پول به شما امکان ارسال، دریافت و نگهداری از توکن های رمزارز را در بلاک چین اتریوم می دهد و برای ایردراپ ها خیلی خوب است.

4- کریپتونیتور: این سایت یک کیف پول یا والت دیگری است که حداقل از 15 ارز دیجیتال پشتیبانی می کند که از مهمترین آنها ارزهای دیجیتال بیت کوین، لایت کوین، داگ کوین، اتریوم، دش کوین، مونرو و زد کش و ... هستند. در این سایت شما می توانید عملیات تبدیل ارزهای دیجیتال به یکدیگر را نیز انجام دهید.

حساب کیف پول موقت:

اما در کنار کیف پول های دائمی، کیف پول های موقت قرار دارند که به عنوان واسطه میان سایتی که در آن کار می کنید و کیف پول دائمی شما مثلا بلاکچین، قرار دارند. به این معنی که درآمد شما از سایتها ابتدا به کیف پول موقت شما واریز می شود و پس از یکجا شدن با توجه به سقف برداشت، می توان آن را به کیف پول اصلی خود واریز کنید. امروزه تقریبا اکثر سایتهایی که در زمینه ارزهای دیجیتال کار می کنند، درآمد شما را به کیف پول موقت شما واریز می کنند. یکی از دلایل آن این است تراکنش های ارزهای دیجیتال زمان بر و معمولا دارای کارمزد هستند و اگر هر سایتی بخواهد درآمد شما را مستقیم به کیف پول شما واریز کند، از این نظر مشکل پیش می آید و بدین وسیله در زمان و همچنین تعداد تراکنش ها صرفه جویی می شود.

1- کوین پات:

کوین پات یک کیف پول موقت و به اصطلاح میکرو والت است که در حال حاضر هفت عدد از بهترین سایت ها به این کیف پول متصل هستند. این هفت سایت عبارتند از: بونوس بیتکوین، بیت فان، مون بیت کوین، مون لایت کوین، مون داگ کوین، مون دش، مون کش. هر کدام از این سایت ها در پست های مختلف این سایت معرفی شده اند و شرح کار آنها داده شده است. شیوه کار کوین پات و این هفت سایت بدین گونه است که هر هفت سایت متصل به کوین پات به صورت لحظه ای و آنی مبلغ را به سایت کوین پات واریز می کنند و در واقع در زمانی که بالانس موجودی خود در این هفت سایت را چک می کنید، می بینید که همان رقمی است که سایت کوین پات نشان می دهد.

2- اکسپرس کریپتو:

سایت اکسپرس کریپتو یک میکرو والت و کیف پول موقت دیگر است که اکثر سایت هایی که در زمینه فاست هستند، به آن متصلند. بنابراین برای کار با خیلی از سایت های کسب درآمد ارزهای دیجیتال باید یک حساب در سایت اکسپرس کریپتو داشته باشید تا بتوانید درآمد خود را دریافت کنید. سایت های متصل به کیف پول اکسپرس کریپتو یا درآمد شما را به صورت آنی و لحظه ای به سایت اکسپرس کریپتو واریز می کنند و یا اینکه در صورت رسیدن به مبلغی مشخص که هر سایت برای خود دارد، می توانید از آن سایت درخواست برداشت کنید تا سایت مورد نظر درآمد شما را به کیف پولتان در اکسپرس کریپتو واریز کند. اکسپرس کریپتو از بسیاری از ارزهای دیجیتال مهم اعم از بیت کوین،بیت کوین کش، لایت کوین، داگ کوین، اتریوم، دش کوین، پیر کوین، پرایم کوین، مونرو، دیجی بایت،ریپل، ترون ، پات کوین، بلک کوین و ... پشتیبانی می کند.

حساب کیف پول دائمی برای نگهداری دلار:

1- پرفکت مانی:

این سایت یکی از سایت های مناسب در زمینه نگهداری دلار و یورو می باشد و شما می توانید با باز کردن حساب در این سایت، دلارهایی که از سوی سایت های کسب درآمد دلاری دریافت می کنید را در آن نگهداری کنید. فقط کافی است که شماره حساب خود را در سایتی که در آن کار می کنید، برای برداشت موجودی خود، ثبت کنید.

  افتتاح کیف پول Perfect Money    

2- پاییر:

این سایت نیز یک سایت ساده و خوب برای نگهداری دلار است. از این سایت می توان برای نگهداری ارزهای دیگری مانند یورو و روبل و همچنینی ارزهای دیجیتالی همچون بیت کوین، بیت کوین کش، لایت کوین، اتریوم و دش استفاده نمایید.