معرفی سایت های معتبر درآمدزایی و سرمایه گذاری

مراحل شروع کار

من تازه وارد هستم و تازه با این نوع کسب و کار آشنا شدم دقیقا از کجا باید شروع کنم

اما مراحل شروع کار به زبان ساده در 5 مرحله :

1-برای هر نوع کسب و کاری شما نیاز به یک پست الکترونیکی دارید که پیشنهاد می کنیم از جیمیل استفاده کنید.بنابراین یک پست الکترونیکی جیمیل بسازید.با کلیک بر روی آدرس https://gmail.com 

2-کیف پول اصلی خود را بسازید. (آموزش ساخت کیف پول اصلی برای برداشت درآمد)

3- در سایتهای معرفی شده عضو شوید. (مشاهده سایتها)

4-بعد از رسیدن به مقدار قابل برداشت، آن را برداشت کنید و به کیف پول منتقل کنید.

5- برای نقد کردنش هم کلی صرافی آنلاین تو ایران هست که میتونید نقد کنید. 

مراحل شروع کار تکمیلی :

در این صفحه مراحل شروع کار برای کسب بیت کوین رایگان و دیگر ارزهای دیجیتال شرح داده شده است :
برای شروع به کار در اینترنت و کسب درآمد از آن، شما باید یک آدرس ایمیل داشته باشید که پیشنهاد می شود یک ایمیل جداگانه برای این کار بسازید. اما برای شروع کار با ارزهای دیجیتال و جمع آوری آنها شما به حداقل دو چیز نیازمندید و آن حساب کیف پول دائمی برای نگهداری ارزهای دیجیتال خود و کار با سایت هایی که درآمد شما را به صورت ارزهای دیجیتال پرداخت می کنند.
1- باز کردن حساب کیف پول دائمی
شما در ابتدا و برای این که بتوانید با ارزهای دیجیتال کار کنید، باید حداقل یک حساب کیف پول در یکی از سایت های معروف و معتبر برای این کار باز کنید تا ارزهای دیجیتال و درآمد خود را در آن نگهداری نمایید و همچنین بتوانید به نقل و انتقالات ارزهای دیجیتال بپردازید. ما در اینجا چهار سایت بلاکچین، کوینومی،تراست را برای این کار پیشنهاد می کنیم. اطلاعات لازم برای هر یک را در قسمت معرفی کیف پول های دائمی حتما بخوانید.
2- پیدا کردن سایت های معتبر برای کسب درآمد از آنها
اما برای شروع کار خود به جمع آوری ارزهای دیجیتال، باید سایت های خوب و معتبر که درآمد بیشتری نیز دارند را انتخاب کنید و در آنها ثبت نام کنید. ما در اینجا لیست تقریبا کاملی از بهترین سایت های کسب درآمد را معرفی کرده ایم تا کار شما عزیزان راحت تر شود و بتوانید در این سایت ها بدون وقفه ثبت نام کنید و سپس شروع به کار کنید. برای دیدن لیست بهترین سایت های پیشنهادی ما از قسمت لیست مانیتورینگ سایت ها دیدن فرمایید.

انواع سایت ها :

سایت های معرفی شده در اینجا، در زمینه های مختلف فعالیت می کنند که هر سایتی ممکن است در یکی از زمینه هایی که در پایین معرفی شده اند فعالیت کند و یا در چند زمینه از آنها فعالیت داشته باشد. این فعالیت ها به شرح ذیل هستند:
سایت های فاست :
این سایت ها، ساده ترین کار ممکن را از شما می خواهند. تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که سر زمان های خاصی که هر سایت انتخاب می کند، بر روی دکمه Claim کلیک کنید. در این راه احتمالا باید یک عدد کپتچا، چه نوشتاری و چه تصویری انجام دهید.در بعضی سایت ها این کار با نام Roll Dice شناخته می شود که تنها تفاوتی که دارد این است که شما به جای Claim باید بر روی دکمه Roll کلیک کنید و بر اساس جدولی که در بالای آن است، مبلغی را دریافت کنید. با هر بار کلیک کردن، هر سایتی بر اساس روال خود مقداری ارز دیجیتال به شما پرداخت می کند (بسته به اینکه هر سایت چه ارزی به کاربرانش پرداخت می کند، که ممکن است بیت کوین یا ارزی دیگر باشد). هر سایت، زمانی را طبق قانون خودش در نظر گرفته که شما بر اساس آن باید کلیک انجام دهید. این زمان می تواند از چند ساعت تا یک ساعت، 30 دقیقه، 15 دقیقه، 10 دقیقه، 5 دقیقه و ... باشد و یا اینکه فاصله زمانی در نظر گرفته نشده باشد و شما بتوانید پشت سر هم این کار را انجام دهید. به طور مثال اگر سایتی این زمان را یک ساعت یا 60 دقیقه در نظر گرفته باشد، شما باید در آن سایت یک ساعت یکبار بر روی Claim کلیک کنید، یعنی بعد از هر کلیکی باید حداقل 60 دقیقه صبر کنید تا بتوانید کلیک بعدی را انجام دهید.
تبلغات کلیکی :
در این گونه سایت ها شما باید بر روی تبلیغات کلیک کنید و آن تبلیغ را طی مدت زمانی مشخص مشاهده کنید. این زمان نیز متغیر خواهد بود که می تواند 15 ثانیه یا 30 ثانیه و یا ... باشد. با دیدن هر تبلیغ مبلغی که برای آن تبلیغ در نظر گرفته شده است به موجودی شما در آن سایت اضافه می گردد. هر سایت تعداد تبلیغ مشخصی را برای مشاهده روزانه قرار می دهد و بستگی به هر سایت این تعداد فرق می کند.
انجام دادن آفرها :
آفر به کاری گفته می شود که به شما ارائه می شود و شما باید طبق دستورالعمل کاری که از شما خواسته شده است آن را انجام دهید. این کارها می تواند در زمینه های گوناگونی باشد، مثل پر کردن نظرسنجی، انجام بازی، دیدن ویدیوها، نصب نرم افزار بر روی کامپیوترتان، انجام تست های هوش و یا ثبت نام در سایتی خاص و کارهای دیگر می باشد. در این زمینه شما می توانید در روبروی خود لیستی از کارهای پیشنهادی مختلف را ببینید و به دلخواه آنها را انتخاب و انجام دهید و به میزان مبلغی که در روی آن آفر خاص نوشته است دستمزد دریافت کنید. نکته مهم این است که حتما باید دستورالعملی که زیر هر آفر نوشته شده است را دقیقا انجام دهید. ممکن است به خاطر انجام ندادن تنها یک کار که معمولا در آخر کار می باشد مبلغ مورد نظر به حساب موجودی شما واریز نشود.
سایت های ماینینگ :
ماینینگ به استخراج ارزهای دیجیتال گفته می شود که معمولا به این صورت است که شما باید در سایت های معتبری که در این زمینه کار می کنند، ثبت نام کرده و شروع به فعالیت کنید. روش کار به این صورت است که شما کار خاصی انجام نمی دهید و فقط باید به سایت مورد نظر اجازه استفاده از سی پی یو یا کارت گرافیکی کامپیوترتان را بدهید. عمل استخراج مستلزم مصرف انرزی زیاد و محاسبات پیچیده ایست که معمولا یک کامپیوتر توان انجام این کار را ندارد و باید سیستم های فراوانی در این زمینه همکاری کنند که این سیستم ها همان کامپیوتر کاربران می باشند که سایت اصلی از حافظه و توان سی پی یو و کارت گرافیکی آنها استفاده می کند. معمولا شما به دلخواه می توانید میزان بکارگیری از سی پی یو خود از سوی سایت را انتخاب کنید تا کارهای تان با کامپیوتر مختل نشود و فشار زیادی به سیستم شما وارد نشود. باید مراقب بود تا سیستم به میزان زیادی داغ نشود و به سیستم فشار وارد نیاید. همچنین هر چه سیستم شما جدیدتر و پر توان تر و تشکیل شده از سی پی یو و فن قدرتمند و کارت گرافیکی بالا باشد، سهم شما از استخراج آن ارز دیجیتال بیشتر خواهد بود.
چگونگی کار با سایت ها و کسب حداکثر درآمد :
سایت هایی که در این وبلاگ معرفی شده اند، همگی از سایت های خوب و مطمئن هستند که پرداختی های زیادی داشته اند. اگر سایتی نیز کارکردش دچار اخلال گردید و نتوانست ادامه کار دهد و یا اسکم شود، حتما در صفحه سایت های برتر اطلاع رسانی خواهد شد.
اما برای اینکه بتوانید با کار با این مجموعه سایت ها به حداکثر درآمد برسید، دو چیز لازم است:
1- کار کردن همزمان در چندین سایت
2- گرفتن رفرال یا زیرمجموعه
در مورد اولی باید گفته شود که اگر شما بخواهید تنها در یکی دو سایت کار کنید، چندان درآمد بالایی نصیبتان نخواهد شد. خیلی ها می پرسند که کار در فلان سایتی که معرفی کرده اید، درآمد کمی دارد و کار با آن صرف نمی کند. در جواب این افراد باید گفت که اولا ما سایت های مطمئن از نظر پرداخت را در اینجا معرفی می کنیم و این گونه سایت ها معمولا درآمد متوسطی در حالت عادی برای شما به ارمغان می آورند. سایت هایی که وعده درآمد بالا می دهند، بسیاری از آنها اسکم هستند و در نتیجه وقت خود را با کار در این سایت ها به هدر داده اید و در حالی که چیزی نصیب تان نمی شود. دوم اینکه کسب درآمد نیازمند زحمت کشیدن است و مفت به دست نمی آید. خیلی ها فکر می کنند مثلا باید با کار در یکی از این سایت ها پول زیادی به دست آورند و از آنجا که خیلی از این سایت ها چنین نیستند، سریع دلسرد می شوند. برای رفع این مورد باید در سایت های زیادی ثبت نام کنید و همزمان در آنها کار کنید و برای کار با آنها وقت بگذارید.
همچنین یکی دیگر از عواملی که بر افزایش درآمد شما از سایت ها موثر هستند، دعوت افراد دیگر به کار در سایت مورد نظر و معرفی کردن سایت ها به دیگران است و اینکه آنها از طریق لینک مخصوص شما در این سایت ها ثبت نام کرده و به اصطلاح رفرال شما گردند. بدین ترتیب سایت ها برای تشویق شما کمیسیونی را به شما پرداخت می کنند.
برای به دست آوردن رفرال می توانید از راه های زیر استفاده کنید:

1- وبسایت یا وبلاگ :

اگر وبسایت و یا وبلاگ پر بازدید دارید، می توانید لینک مخصوص خودتان را در آن قرار دهید و برای آن تبلیغ کنید. این راه معمولا پر بازده ترین روش برای کسب زیرمجموعه است. اگر هم دارای چنین وبسایت یا وبلاگی نیستید، می توانید در صورت علاقه، اقدام به ایجاد آن در زمینه ای که دوست دارید، کنید. البته هر چه این موضوع وبلاگ یا سایت تان به موضوع وبسایت هایی که شما تبلیغ آنها را می کنید، نزدیک تر باشد، بهتر است. به عنوان مثال شما اقدام به ایجاد وبسایت یا وبلاگی در زمینه درآمد اینترنتی می کنید و در کنار مطالب دیگر و معرفی سایت های دیگر، مجموعه سایت های کسب درآمد از کوین پات را گذاشته و با شرح و توضیح آن دیگران را دعوت به عضو شدن در این سایت ها می کنید. البته برای داشتن بازدید کننده بیشتر شما باید یک سری از مسائل از جمله موارد مربوط به سئو را رعایت کنید. سئو یک سری قواعد خاص دارد که با رعایت آنها می توانید در موتورهای جستجو مانند گوگل دارای رتبه بالاتری شوید و سایتتان در صدر صفحات جستجوی این سایت ها قرار بگیرد. در نظر داشته باشید که بیشترین بازدید از سایت ها معمولا از طریق موتورهای جستجو می باشد.

2- تبلیغ در شبکه های اجتماعی :

شبکه های اجتماعی امروزه به رشد باور نکردنی ای رسیده اند و شما در آنها با مخاطبان زیادی در ارتباط هستید. شما می توانید با عضو شدن در گروه های مربوطه در این سایت ها به تبلغ لینک های خودتان بپردازید. مثلا یک کانال زده و سایت های خود را تبلیغ کنید و همچنین از آن برای پشتیبانی از رفرال هایتان استفاده کنید. همچنین می توانید به افراد به صورت خصوصی دعوت نامه برای عضویت و کار در این سایت ها بفرستید. گذاشتن نظر در شبکه های اجتماعی نیز راه دیگری برای تبلیغ لینک شما می تواند باشد.

3- عضو شدن در انجمن ها :

یکی دیگر از راه های تبلیغات برای زیرمجموعه گیری، عضو شدن در انجمن های مرتبط با این موضوع و مربوط به درآمد اینترنتی است. شما می توانید با باز کردن یک تاپیک مربوط به موضوع تان و توضیح و شرح آن چیزی که برای آن تبلیغ می کنید، در این مورد جلب توجه کنید و اعضای انجمن و یا خوانندگان را ترغیب به عضویت و کار با سایت های مورد نظر خود کنید. البته مواظب باشید تا در این انجمن ها به عنوان اسپم شناخته نشوید که ممکن باعث بن شدن شما و بستن حساب تان گردد.

4- از طریق دوستان و آشنایان :

شما می توانید به تبلیغ سایت و کار مورد نظرتان به صورت حضوری در میان دوستان، آشنایان و اقوام تان بپردازید و آنها را ترغیب به عضویت در سایت ها از طریق لینک خودتان کنید. برای آنها عملکرد سایت ها را شرح داده و راهنمایی های لازم را در اختیارشان قرار دهید و تمام زیر و بم کار را به آنها بیاموزید تا اعضای فعال تری باشند. هر چه افراد زیرمجموعه شما فعال تر باشند، این هم به نفع شماست و هم به نفع خود شخص است که درآمد بیشتری کسب می کند.

5- از طریق ایمیل :

شما می توانید با فرستادن ایمیل به کسانی که می شناسید و توضیح دقیق و قانع کننده کارتان برای آنها، به جذب زیرمجموعه بپردازید. توجه کنید که می توانید لیستی از ایمیل هایی که در دسترس دارید، تهیه کنید و برای همه آنها پیشنهاد خود را ایمیل کنید.

6- گذاشتن نظر در سایت ها :

شما می توانید در عین اینکه نظرات خودتان را در سایتهای مختلف قرار می دهید، به تبلیغ لینک خود نیز بپردازید. از این نظر، نظرات و نظر دادن در شبکه های اجتماعی در اولویت هستند.
 
این راه هایی که گفته شد برای تبلیغات به طور کلی است و افراد از این راه ها برای تبلیغ سایت ها، کالاها و خدمات خود و ... از آنها استفاده می کنند.

توضیح برخی از مفاهیم
در سایت ممکن است از کلماتی استفاده شود که افراد تازه کار آن را نشنیده باشند و مطالب را درست دریافت نکنند. از این رو در این قسمت بعضی از این مفاهیم را شرح خواهیم داد:
بیت کوین : نام اولین، مشهورترین و گران ترین ارز دیجیتال در جهان است که توسط شخصی به نام ساتوشی ناکاموتو به وجود آمد.
بیت کوین کش : نام ارز دیجیتالی است که از بیت کوین مشتق شده است و در میان ارزهای دیجیتال دیگر به جز بیت کوین، در حال حاضر بیشترین ارزش را دارد.
ساتوشی : هر کدام از ارزهای دیجیتال از واحدهای کوچکتری تشکیل شده اند که معمولا در حین کار با ارزهای دیجیتال، بیشتر با این ارقام جزئی تر سر و کار خواهید داشت. ساتوشی واحد کوچکتر ارز دیجیتال بیت کوین است که هر ساتوشی معادل 0.00000001 بیت کوین می باشد، به عبارتی دیگر هر بیت کوین معادل 100,000,000 ساتوشی می باشد و نام آن برگرفته از خالق بیت کوین یعنی ساتوشی ناکاموتو گرفته شده است.