در زیر نگاهی انداخته شده بر وضعیت قیمت بیت کوین و همچنین در این متن، تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین به شما ارائه شده است.

بیت کوین آماده می شود تا از قیمت ۳,۸۰۰ دلار عبور کند. با عبور از قیمت ۳,۸۰۰ و ۳,۹۰۰ دلار، ممکن است قیمت بیت کوین با سرعت بیشتری افزایش یابد.

نکات کلیدی
    اخیرا قیمت بیت کوین سطح مقاومتی ۳,۹۵۰ الی ۴ هزار دلار را تجربه کرد.
    در نمودار ساعتی قیمت بیت کوین، الگوی عبور از سطح قیمت پیشین همراه با سطح مقاومتی ۳,۸۰۰ دلار وجود دارد.
    این احتمال وجود دارد که قیمت بیت کوین از سطح مقاومتی ۳,۸۰۰ و ۳,۹۰۰ دلار عبور کند و با قیمت بیشتری معامله شود.

تحلیل قیمت بیت کوین
قیمت بیت کوین پس از تجربه سطح حمایتی ۳,۶۵۰ دلار، مجددا به بالای ۳,۷۰۰ دلار برگشت. قیمت این ارز دیجیتال سطح مقاومتی ۳,۸۰۰ دلاری را شکست و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته ای را پشت سر گذاشت. بیت کوین حتی به قیمت بیش از ۳,۹۰۰ دلار نیز رسید اما برای حفظ روند صعودی خود با مشکل مواجه شد. قیمت این ارز دیجیتال به بیش از ۴۰۰۰ دلار نرسید و حتی به کمتر از ۳,۸۰۰ دلار کاهش یافت. در حال حاضر قیمت بیت کوین در حال بازیابی است و بالاتر از ۳,۷۰۰ دلار قرار دارد و سطح اصلاحی ۵۰ درصدی فیبوناچی از ۳,۶۴۵ تا ۳,۹۴۶ دلار است.

با این وجود، سطح مقاومتی ۳,۸۰۰ دلار همچون مانعی برای خریداران است. علاوه بر این، سطح اصلاحی ۶۱.۸ درصدی فیبوناچی از ۳,۶۴۵ الی ۳,۹۴۶ دلار است که از کسب سود جلوگیری می‌کند. در نمودار ساعتی قیمت بیت کوین، الگوی عبور از سطح قیمت پیشین همراه با سطح مقاومتی ۳,۸۰۰ دلار وجود دارد. برای افزایش قیمت این ارز دیجیتال، قیمت فعلی باید از سطح مقاومتی ۳,۸۰۰ و ۳,۹۰۰ دلار عبور کند. در آخر، عبور از ۴ هزار دلار ممکن است فرصت های جدیدی برای روند صعودی ایجاد کند.با نگاهی به نمودار، به نظر می‌رسد که قیمت بیت کوین، سطح قیمت فعلی را بشکند و بیش از ۳,۸۰۰ یا کمتر از ۳,۷۰۰ دلار شود. تا زمانی که قیمت بالاتر از ۳,۷۰۰ دلار و SMA یا همان میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته باشد، احتمال بسیار زیادی در خصوص عبور بیت کوین از قیمت ۳,۸۰۰ الی ۳,۹۰۰ دلار وجود دارد.

نگاهی بر اندیکاتورهای فنی

  • اندیکاتور همگرایی/واگرایی میانگین حرکتی (MACD) برای جفت ارز BTC/USD در حال ورود به محدوده صعودی است.
  • شاخص قدرت نسبی (RSI) ساعتی کمتر از سطح ۵۰ است.
  • سطح حمایتی بالا ۳,۷۰۰ دلار است.
  • سطح مقاومتی بالا ۳,۹۰۰ دلار است.