لایت کوین یکی از 10 ارز برتر حال حاضر بازارهای ارز دیجیتالی است. به همین دلیل امروز می خواهیم اپلیکیشنی را به شما معرفی کنیم که می توانید با دیدن تبلیغات، و نصب اپلیکیشن ها، لایت کوین دریافت کنید. در حال حاضر هر لایت کوین معادل 74 دلار آمریکا است. پس با صرف کمی وقت در روز می توانید درآمد خوبی از این روش به دست آورید.

در هنگام نصب و استفاده از این اپلیکیشن حتما از ف_یلتر شکن استفاده کنید.

 

Free Litecoin نام نرم افزاری است که توانسته است با امتیاز 4.4 در گوگل پلی نامی برای خود دست و پا کند. کافی است آن را نصب کنید و با دیدن یک سری تبلیغات و فعالیت ها، لیتوشی جمع آوری کنید. برای این کار در ابتدا ف_یلتر شکن خودتون را روشن کنید و از گوگل پلی جدیدترین نسخه نرم افزار را دانلود و نصب کنید.

 

برای دانلود و نصب نرم افزار Free Litecoin کلیک کنید.

 

پس از نصب، از وصل بودن ف_یلتر شکن خود اطمینان حاصل کنید و برنامه را باز کنید و با ایمیل خود ثبت نام کنید.سپس آدرس والت لایت کوین خودتون را وارد کنید. پس از ثبت نام با چنین صفحه ای روبرو می شوید.

 

 

در بخش اول یعنی Hourly Claim Available می توانید با کلایم کردن که هر یک ساعت فعال می شود، بسته با شانستون لایت کوین جمع آوری کنید.

 

 

در بخش دوم یعنی Bonus Claim Available که هر 4 ساعت فعال می شود، می توانید مانند روش بالا در آن تبلیغات ببینید و به صورت رندوم از دایره های انتخابی مقداری لایت کوین دریافت کنید.

 

 

در بخش سوم و چهارم که Earn More LTC: AdGem OfferWall نام دارد می توانید با نصب برنامه و انجام فعالیت در سایت های مختلف لایت کوین جمع آوری کنید.

 

 

در بخش Get the Brave Browser می توانید از سایت Free Litecoin که تحت وب می باشد، برای جمع آوری لایت کوین استفاده کنید.

 

 

در آخرین قسمت Control Panel می توانید جزئیاتی از ایمیلی که ثبت نام کردید، کیف پول لایت کوینی که بعد از ثبت نام وارد کردید و خیلی از موارد دیگر را مشاهده کنید.

 

 

توضیح بخش های مختلف در قسمت Contol Panel

Registered Email Address : ایمیلی که ثبت نام کردید را می توانید مشاهده کنید و در صورت لزوم با انتخاب مداد سمت راست آن را ویرایش کنید.

Registered Wallet Address : آدرس کیف پول لایت کوین است که می توانید آن را وارد و یا ویرایش کنید. برای ساخت کیف پول اینجا را کلیک کنید.

Next Payout : در این قسمت زمان واریزی را نمایش می دهد، این برنامه به صورت اتوماتیک هر سه شنبه اگر به سقف 20000 برسید، به کیف پول شما واریز می کند.

 

 

Payment History : در این قسمت مقدار پرداختی هایی که انجام شده را می توانید مشاهده کنید.

Referrals : در این قسمت می توانید با لینکی که به شما اختصاص می دهد، دوستان خود را دعوت کنید و از فعالیت آن ها به مقدار 10% لیتوشی جمع آوری کنید.

Compeleted Offers : در این قسمت می توانید، بازی و برنامه هایی که برنامه به شما پیشنهاد کرده و در آن فعالیت کردید، مقدار لیتوشی که جمع آوری کردید را مشاهده کنید.

Help / FAQ : در این قسمت می توانید راهنما و قوانین استفاده از برنامه را بخوانید و در صورت لزوم از پشتیبانی کمک بگیرید.