شکل گیری ارز دیجیتال به 10 سال پیش بر می گردد. زمانی که اولین ارز ،یعنی بیت کوین معرفی شد قیمتی معادل یک شکلات را داشت اما حالا چطور . به تازگی ارز جدیدی به نام CNNS منتشر شده است،که توجه بسیاری از سرمایه گذاران بزرگ را به خود معطوف کرده است. این ارز در حال حاضر برای افزایش محبوبیت خود، در بین مردم تحت یک اپلیکیشن ارز رایگان توزیع می کند. به این روش ایردراپ گفته می شود که در ادامه راجع به آن توضیح خواهیم داد.

معرفی ایردراپ ها

ایردراپ ها در ازای کاری خاصی که به شما محول می کنند ارز مجازی رایگان می دهند.در نگاه اول شاید ارز تخصیص داده به شما ارزش چندانی نداشته باشد اما به مرور زمان و تثبیت جایگان آن ارز در بین ارزهای دیجیتال دیگر،قیمت آن افزایش پیدا می کند.کسب درآمد از ایردراپ های معتبر ،روشی برای کسب درآمد از طریق اینترنت می باشند. در حالی که در تهیه این مطلب هستیم بیش از 5000 هزار ارز رمزنگاری شده وجود دارند که هر کدام زمانی برای معرفی خود در بین کاربران،ارز رایگان توزیع می کردند. اما حالا هر یک از آن ها قیمتی بالای ده دلار و حتی چند صد دلاری دارند و افراد زیادی هستند که، از این روش کسب درآمد می کنند.

 

شاید باورش برای شما سخت باشد؛ اما 10 سال پیش زمانی که بیت کوین معرفی شد ،در بعضی از وب سایت برای معرفی این ارز به کاربران، یک یا دو عدد بیت کوین رایگان می دادند اما حالا با این قیمت بیت کوین ، دیگر به دست آوردن آن راحت نیست.

معرفی و آموزش استفاده از اپلیکیشن Coinness

اپلیکیشن Coinenss یک ایردراپ معتبر و شبیه به برنامه معروف Pivot است،که ایرانی ها زیادی در آن مشغول فعالیت هستند. با این تفاوت که مدت زیادی نیست که انتشار آن می گذرد و برای خود نمایی خود ، راه پیووت را دنبال می کند. برای اطمینان خاطر یکی از سرمایه گذاران اصلی Coinenss صرافی بزرگ هوبی است که یکی از 10 صرافی برتر ارز دیجیتال است. و اگر ارزی بتواند در این صرافی لیست شود،با اطمینان خاطر می توان به آن اعتماد کرد.

 

Coinenss را با مخفف Cnns می شناسند. cnns یک ارز غیرقابل استخراج می باشد. ارزهای غیرقابل استخراج توسط خالق آن به تعدادی ساخته شده اند و سپس بین کاربران توزیع می شوند. در حال حاضر تعداد توکن های موجود این ارز 10 میلیارد است که در حال گردش می باشد. در حالی که در  نگارش این مطلب هستیم، قیمت ارز سی ان ان اس 0.0078 می باشد که قیمت معادل تومانی آن، 100 تومان است.

 

برای که بتوانید در این اپلیکیشن عضو شوید، ابتدا از طریق موبایل، وارد لینک زیر شوید و بر روی Sign up with Google Account کلیک کنید و اطلاعات یک ایمیل معتبر را برای اتصال به اپلیکیشن Coinness وارد کنید.

 

عضویت در برنامه Coinnes و دریافت 77 cnns رایگان معادل 7700 تومان

 

 

پس از وارد شدن به ایمیل خود، در صفحه بعد باید اپلیکیشن Coinness را دانلود کنید که مانند تصویر زیر بر روی Download to Withdraw کلیک کنید. اگر، پس از کلیک بر روی این گزینه نتوانستید برنامه را دانلود کنید لینک آن را کپی کرده و در دانلود منیجر Paste کنید تا دانلود این اپلیکیشن آغاز شود. و اگر باز هم به هر دلیلی نتوانستید این برنامه را دانلود کنید ،کافی است اپلیکیشن Play Store را باز کرده و Coinness را در آن جستجو کرده و در نهایت آن را دانلود کنید.

 

 

پس از این که برنامه Coinness را دانلود کردید بازش کنید و یک بار دیگر باید وارد اپلیکیشن شوید. پس برای این کار مانند تصویر زیر عمل می کنید و با ایمیلی که در مرحله قبل وارد شدید، یک بار دیگر وارد برنامه شوید تا اطلاعاتتان ثبت شود. این کار باعث خواهد شد اگر به هر دلیلی گوشی شما ریست و یا این که برنامه پاک شد، بتوانید با ایمیل خود دوباره وارد شوید و ارزهای به دست آمده شما پاک نشوند.

 

با کلیک بر روی Google وارد ایمیل خود شوید و پس وارد شدن با کلیک بر روی My Page می توانید اطلاعات خود را مشاهده کنید.


 

پس از کلیک بر روی My Page می توانید مشخصات خود را به صورت دقیق ببینید، نحوه به دست آوردن CNNS بیشتر را مشاهده کنید و یا در صورت لزوم اطلاعات خود را تغییر دهید. مانند تصویر زیر در صفحه My Page می توانید با ارسال لینک خود بین دوستانتان ،30 ارز سی ان ان اس دریافت کنید.

 

 

نحوه به دست آوردن بیشتر ارز cnns

در حال حاضر با فعالیت در این برنامه و اشتراک گذاری مطالب می توانید مقدار اندکی CNNS دریافت کنید اما بیشترین راه به دست آوردن CNNS دعوت دوستانتان است. برنامه کویننس بابت هر فردی که دعوت کنید 30 ارز CNNS به شما می دهد که اگر این تعداد را افزایش دهید مقدار CNNS شما به صورت تصاعدی بالا خواهد رفت .

 

پس از چند روز از فعالیتتان توکن هایی که دریافت کردید،منظور همان ارز CNNS است. تبدیل به دلار خواهد شد و قابل برداشت است. اما توصیه می کنیم تا بالا رفتن بیشتر ارزش این ارز از برداشت آن خودداری کنید.

 

نکات بسیار مهم در استفاده از اپلیکیشن Coinness

هیج وقت سعی نکنید با چند ایمیل مختلف عضو این برنامه شوید و تمامی ایمیل های دیگر را زیر مجموعه خود کنید. این نرم افزار هوشمند بوده و پس از چند فعالیت مشکوک حساب شما را به حالت تعلیق درخواهد آورد و یا این که برای همیشه خواهد بست.

 

سعی کنید لینک عضویت خود را بین دوستانتان و اعضای خانواده خود به اشتراک بگذارید و یا این که در یک گروه و یا اگر صفحه اینستاگرامی دارید این اپلیکیشن را معرفی کنید تا بتوانید CNNS بیشتری دریافت کنید.

 

اگر با لینک دیگران به عضویت برنامه Coinness در بیایید این عضویت دو سر سود است. چرا که 30 سی ان ان اس به شما می دهد و به فردی که با لینک شما به عضویت Coinness درآمده 15 سی ان ان اس می دهد.

در این برنامه ، شما نمی تونید پست بزارید. فقط می تونید پست های ارسالی رو به اشتراک بذارید. با اشتراک گذاری هر پست 2 cnns دریافت می کنید.

سعی کنید ارز داده به شما را تبدیل نکنید و در کیف پول برنامه نگه دارید تا ارزش آن بالاتر رود تا در آینده بتوانید بیشتر از این برنامه سود کنید.