در این پست به معرفی کیف پول کوین پات و سایت های متصل به آن خواهیم پرداخت. کوین پات یک کیف پول موقت یا یک میکرو والت است که واسطه ای میان سایت هایی که شما در آنها کار می کنید و کیف پول اصلی شما می باشد. در حال حاضر هفت سایت پرداخت ارز دیجیتال رایگان با کوین پات کار می کنند که هر کدام از آنها را جداگانه در این سایت معرفی کرده بودیم ولی لازم دیدیم که همه آنها به علاوه خود سایت کوین پات را یکجا در یک پست معرفی کنیم تا شما دوستان بتوانید به راحتی و با کسب اطلاعات کامل به کار با کوین پات و سایت های مرتبط به آن بپردازید. تصویر زیر به خوبی رابطه میان کیف پول کوین پات و سایت های متصل به آن و همچنین نوع ارز پرداختی هر کدام از سایت ها را نشان می دهد.

 

برای شروع کار با این سایتها ابتدا باید در سایت کوین پات عضو شده و سپس آدرس ایمیلی که استفاده می کنید باید در همه سایت ها، همان ایمیل استفاده شده در "کوین پات" باشد.

لینک ساخت حساب در کوین پات

اما حال به معرفی سایت هایی که با کیف پول کوین پات کار می کنند و به آن واریزی دارند، می پردازیم:

 

Bonus Bitcoin : این سایت یک سایت کسب بیت کوین رایگان است که شما می توانید هر پانزده دقیقه یکبار با کلیک بر روی Claim مقداری بیت کوین بدست بیاورید. خود سایت این مبلغ را تا 5000 ساتوشی هم نوشته است ولی طبق تجربه، یک چیزی حدود 5 تا 25 است. شما می توانید به جای اینکه یک مبلغ شانسی بدست بیاورید با زدن تیک جمله Always receive the average claim amount در تنظیمات سایت هر دفعه میانگین در نظر گرفته شده سایت رو کسب کنید که در حال حاضر چیزی حدود 20 ساتوشی است و با توجه به ارزش بیت کوین هر لحظه بالا و پایین می شود.

لینک سایت


Bit Fun : این سایت هم بیت کوین رایگان میده با این تفاوت که محدودیت زمانی خاصی نداره. به این معنی که شما نباید حتما سر وقت خاصی مثلا در هر 5 یا 10 دقیقه بر روی Claim کلیک کنید. بلکه هر زمان که خواستید میتوانید این کار را انجام دهید. این میتونه 5 دقیقه، یک ساعت، یک روز، یک هفته و حتی یک ماه و بیشتر باشه. به هر حال هر موقع کلیک کنید مقداری بیت کوین به شما میده. البته هر چه این زمان کمتر باشه بیت کوین بیشتری بدست می آورید.

لینک سایت

 

Moon Bitcoin : این سایت از نظر شیوه کار به سایت Bit Fun شباهت داره و هر موقع که کلیک رو انجام بدید به شما مقداری بیت کوین میده. این سایت یک ویژگی اضافه داره که اون قسمت Mining آن هست که به عنوان New Bonus معرفی شده که باید آنرا برای استفاده، با زدن تیک بر روی آن فعال کنید. در اینجا شما می توانید میزان بکار گیری CPU کامپیوترتان را انتخاب کنید.

لینک سایت

 

Moon Litecoin : این سایت مثل همون سایت Moon Bitcoin کار میکنه فقط بجای بیت کوین، لایت کوین میده. همچنین قسمت Mining رو هم نداره.

لینک سایت

 

Moon Dogecoin : این سایت هم تماما شبیه Moon Litecoin هست ولی بجای لایت کوین، دوج کوین می پردازد.

لینک سایت

 

Moon Dash : سایت تازه کاری است که در ادامه سلسله سایتهای Moon فعالیت می کنه و Dash پرداخت می کنه  و روال کارش همون شیوه Moon Litecoin است.

 

لینک سایت

 

Moon Cash : این سایت هم مثل بقیه سایت های مجموعه Moon است، با این تفاوت که ارزی که پرداخت می کند، بیت کوین کش است. بیت کوین کش یکی از مشتقات بیت کوین است، در عین حال خود ارزی مستقل است.

لینک سایت

 

جوایز و پاداش ها:

مجموعه سایت های Moon جوایز و پاداش هایی را به همراه هر بار Claim کردن به شما می پردازند که به شرح ذیل هستند:

Daily Loyalty Bonus: نکته دیگری که باید درباره 5 تا سایت Moon خدمت شما بگویم این است که در هر یک از این سایتها قسمتی در نظر گرفته شده به نام Daily Loyalty Bonus (یا به عبارتی جایزه وفاداری روزانه) و به این ترتیب است که شما به ازای هر روزی که در این سایت ها بر روی Claim کلیک کنید، یک درصد به Daily Loyalty Bonus شما اضافه می شود. این، یک درصد مبلغی خواهد بود که در هر بار Claim کردن می گیرید و بصورت مازاد و به عنوان جایزه بر روی مبلغی که می گیرید، اضافه می گردد. برای اینکار شما باید روزانه حداقل یکبار بر روی Claim کلیک کنید تا در روز بعد یک درصد دیگر به آن اضافه شود. یعنی روز اول یک درصد روز دوم دو درصد و ... . با این حساب شما در عرض 100 روز، دو برابر هر مبلغی که تا بحال بدست می آوردید را خواهید گرفت. بطور مثال اگر در سایت Moon Bitcoin به هنگام کلیک کردن، عدد 10 ساتوشی را نوشته باشد در صورتی که 80 درصد Daily loyalty Bonus داشته باشید با کلیک کردن، بجای 10 ساتوشی، 18 ساتوشی (8+10) به شما اضافه می شود. 8 تای اضافه همان Daily loyalty Bonus است. این فقط در صورتی است که روزانه حداقل یکبار عمل کلیک کردن بر روی Claim را انجام دهید. در صورتی که یک روز این کار را انجام ندهید در صد شما به صفر برگردانده می شود و دوباره باید برای گرفتن این جایزه، روز به روز با کلیک کردن، یک درصد و یک درصد به آن اضافه کنید. این نکته در مورد هر پنج سایت Moon Cash, Moon Dash, Moon Dogecoin, Moon Litecoin, Moon Bitcoin صدق می کند.

Referral Bonus: این جایزه همانطور که از نامش پیداست مربوط به زیر مجموعه های شما می باشد و به امتیاز شما در هر بار کلیک بر روی Claim اضافه میگردد. این مقدار به ازای هر زیر مجموعه فعال شما، 1 درصد (نهایتا تا 100 درصد) است. زیر مجموعه فعال به زیر مجموعه ای گفته می شود که حداقل در 72 ساعت یا 3 روز گذشته حداقل یکبار بر روی Claim کلیک کرده باشد.

Offer Bonus: این جایزه بسته به انجام دادن Offerها یا نظر سنجی ها به شما تعلق میگیرد. شما به ازای هر Offer یا نظر سنجی ای که در 30 روز گذشته انجام داده اید، 5 درصد ( نهایتا تا 100 درصد) پاداش می گیرید. این مبلغ هر دفعه با کلیک کردن بر روی Claim بصورت مازاد به شما تعلق میگیرد. این مبلغ علاوه بر مبلغی است که به خاطر انجام دادن Offerها یا نظر سنجی ها در همان لحظه دریافت میکنید.

Mystery Bonus: این جایزه ماهیت اسرار آمیز دارد و به جز خود مدیر سایت کسی از ماهیت این جایزه و اینکه این درصد ها بر چه اساسی در نظر گرفته می شود، چیزی نمی داند. این جایزه نیز می تواند از 1 تا 100 درصد مبلغ دریافتی شما در هر Claim باشد.

Mining Bonus: این جایزه یا پاداش مربوط به قسمت Mining یا استخراج سایت است که میزان آن از 1 تا 100 درصد است و میزان آن بستگی به میزان بکار گرفته شده از CPU شما در حین عمل استخراج دارد. شما میتوانید در تنظیمات آن میزان بکار گیری CPU را انتخاب کنید.

البته در بین موارد بالا Offer Bonus و Mining Bonus مخصوص سایت Moon Bitcoin هستند. ولی بقیه در تمامی 5 سایت Moon مشترک هستند.

پس می بینید که با کار با این سایت ها امکان دارد شما حتی تا چند برابر مبلغ هر Claim، در هر بار کلیک کردن بر روی آن دریافت کنید.

 

سایت Bonus Bitcoin: این سایت هر روز به اندازه 5 درصد از میزان ساتوشی که شما در سه روز گذشته (72 ساعت گذشته) در این سایت بدست آورده باشید را در پایان روز به موجودی شما به عنوان جایزه اضافه می کند. برای اینکه این 5 درصد هر روز به شما تعلق گیرد باید حتما در روز قبل آن یکبار در سایت Claim کرده باشید. به عبارتی در این سایت برای گرفتن این جایزه باید روزی یکبار حداقل بر روی Claim کلیک کنید.

 

سقف برداشت:

سقف برداشت در سایت کوین پات برای کوین های مختلف به صورت زیر است:

بیت کوین: ده هزار ساتوشی (بدون کارمزد)

لایت کوین: دویست هزار ساتوشی (لیتوشی) (بدون کارمزد)

دوج کوین: پنجاه دوج کوین (بدون کارمزد)

دش کوین: بیست هزار ساتوشی (بدون کارمزد)

بیت کوین کش: ده هزار ساتوشی (بدون کارمزد)

 

چند نکته:

1- برای شروع کار با این سایتها ابتدا باید در سایت کوین پات عضو شده و سپس آدرس ایمیلی که استفاده می کنید باید در همه سایت ها، همان ایمیل استفاده شده در "کوین پات" باشد.

لینک سایت

2- در صورتی که شما در سایت Bonus Bitcoin عضو شوید، بطور خودکار حسابی در سایت کوین پات برای شما باز می شود که یوزرنیم و پسورد آن همان یوزرنیم و پسورد سایت Bonus Bitcoin خواهد بود. بدین طریق با یک تیر دو نشان را زده اید.
3- همه سایتهای معرفی شده، درآمد شما را مستقیما به کوین پات واریز می کنند. و مبلغی را که شما در قسمت Amount Balance هر کدام از سایتها می بینید مجموع موجودی شما در سایت کوین پات است.
4- در صورت هرگونه سوال و مشکلی، آن را در قسمت نظرات مطرح کنید.

توکن های کوین پات

سایت کوین پات خیلی وقت پیش، قسمت جدیدی به سایتش اضافه کرد که شامل برنامه قرعه کشی نیز می باشد. این سایت در کنار ارزهای دیجیتالی مثل بیت کوین، بیت کوین کش، لایت کوین، داگ کوین و دش کوین، توکن جدیدی به نام CoinPot Tokens یا به فارسی توکن های کوین پات، ارائه می دهد که می تواند به افزایش درآمد شما از این سایت بیانجامد.

روشهای بدست اوردن توکن کوین پات شامل موارد زیر است:

1- اولین و مهمترین راه آن از طریق Claim کردن در هر کدام از سایت های مربوط به کوین پات، که شامل سایت های بونوس بیت کوین، بیت فان، مون بیت کوین، مون لایت کوین، مون داگ کوین، مون دش و مون کش می باشد، است. شما به ازای هر بار Claim کردن خودتان در هر کدام از این سایت ها 3 عدد توکن کوین پات بدست می آورید و به ازای هر بار Claim کردن زیر مجموعه هایتان در این سایتها یک عدد توکن به حساب شما افزوده می شود.
2- از طریق ماینینگ
3- از طریق تبدیل ارزهای دیگر موجود در سایت به توکن

موارد استفاده توکن کوین پات به شرح زیر است:

1- مهمترین آن تبدیل توکن های خود به ارزهای دیگر است. می بینید که از طریق افزایش Claim کردن های خود در هر کدام از سایتها و افزایش توکن های خود می توانید درآمد خود را افزایش دهید و توکن های خود را به ارزهای دیگر مانند بیت کوین، بیت کوین کش، لایت کوین، داگ کوین و دش کوین تبدیل کنید.
2- شرکت در قرعه کشی ساعتی سایت که شما می توانید از طریق توکن های خود در این قرعه کشی شرکت کرده و توکن های بیشتری برنده شوید.
طبق اعلام سایت، بازیها و مواردی شبیه به قرعه کشی و یا تبدیل توکن ها به گیفت کارت در آینده به کاربرد توکن ها اضافه خواهد شد.

اما در کنار توکن های کوین پات، سایت کوین پات مدتی است که اقدام به ارائه قسمت دیگری در سایت خود کرده است به نام Multiplier، که از بسیاری جهات شبیه قسمت Multiply BTC در سایت فری بیتکوین است. برای کسانی که با این بخش در سایت فری بیتکوین آشنایی دارند، کار با این قسمت جدید سایت کوین پات چندان سخت نخواهد بود. به شخصه از اضافه شدن چنین بخشی به سایت کوین پات چندان استقبال نمی کنم، چون دارای ریسک بالایی است و ممکن است بسیاری از توکن های خود را از دست دهید و شانس بدست آوردن توکن در این بخش زیر پنجاه درصد است و احتمال از دست دادن توکن های شما وجود دارد. بنابراین این بخش رو به شما پیشنهاد نمی کنم. ولی از آنجایی که در این سایت باید تمام اخبار مربوط به سایت های معرفی شده در اینجا، پوشش داده شود، خبر آن را در این پست آورده ام. بالاخره شما خود، مختارید که از این بخش استفاده کنید یا خیر.
پس در واقع کاربرد سومی هم به کاربردهای توکن های کوین پات اضافه می شود که برای کار با آنها باید توکن داشته باشید. همانطور که گفته شد، کاربرد توکن ها این بود که اولی تبدیل به ارزهای دیگر بود و دومی برای شرکت در لاتاری یا قرعه کشی سایت کوین پات بود. بخش سوم هم که همانطور که گفتیم با نام Multiplier شناخته می شود، یک کاربرد سومی بر دو کاربرد قبلی توکن های کوین پات اضافه کرده است و شما با استفاده از این توکن ها است که قادرید در این بخش شرکت کنید. برای کار با این بخش، باید در همان صفحه اصلی سایت کوین پات (داشبورد خودتان) در زیر کلمه Lottery و روی کلمه Multiplier کلیک کنید تا وارد این بخش شوید.

درآخر لازم به ذکر است که دوباره گفته شود که در صورتی که توکن لازم داشتید باید بدانید که به ازای هر بار Claim کردن شما در سایت های هفتگانه مرتبط با کوین پات (Moon Cash, Moon Dash, Moon Dogecoin, Moon Litecoin, Moon Bitcoin, Bit Fun, Bonus Bitcoin) شما دارای 3 عدد توکن خواهید شد و به ازای کلیک کردن هر یک از زیر مجموعه های شما بر روی Claim، یک توکن بدست خواهید آورد. یعنی اگر شما تنها یکبار در هر کدام از این 7 سایت Claim داشته باشید، شما دارای 21 (3 ضربدر 7) توکن خواهید شد. پس هر چه بیشتر در روز، Claim داشته باشید، توکن های بیشتری به موجودی توکن های شما اضافه خواهد شد.