در این پست یک سایت عالی برای کسب بیت کوین به صورت رایگان خدمت شما دوستان معرفی می کنیم. سایت Web Gate یک سایت فاست کسب بیت کوین رایگان است که در آن شما می توانید هر 2 دقیقه یکبار Claim کنید. این سایت هیچ محدودیتی در مورد تعداد Claim کردن ها ندارد. جالب است بدانید که مراحل شروع کار تا پایان آن نیز جزو این 2 دقیقه می باشد و در واقع چیزی بیش از یک دقیقه از پایان Claim قبلی و شروع Claim بعدی، فاصله نیست.
روش کار به این صورت است که شما در این سایت با کوتاه کننده لینک سر و کار دارید. از آن جایی که این سایت درآمد شما را به صورت آنی و فوری به کیف پول معروف فاست هاب واریز می کند، ابتدا باید آدرس حساب بیت کوین خود که در سایت فاست هاب ثبت کرده اید را وارد کنید. سپس یک کپتچای ساده که در پایین آن قرار دارد را نیز انجام دهید و سپس بر روی Claim Free Bitcoin در پایین کپتچا کلیک کنید. توجه کنید که در کار با این سایت، صفحات تبلیغاتی زیادی باز می شود که شما باید تمام آنها را ببندید و فقط به پنجره اول یا اصلی که با آن کار می کردید، برگردید و تنها به این صفحه توجه کنید. همچنین اگر بر روی دکمه ای کلیک کردید و به جایش صفحات تبلیغاتی متعدد باز شد، بعد از بستن تبلیغات در همان صفحه اصلی دوباره بر روی همان دکمه کلیک کنید تا به مرحله بعد بروید.
بعد از کلیک صفحه ای باز می شود که در آن یک کپتچای ساده قرار دارد که باید آن را انجام دهید و سپس کلیک کنید. در این مواقع تمام صفحه را چک کنید تا کپتچا را ببینید، چون ممکن است گاهی در پایین صفحه قرار داشته باشد. بعد از کلیک صفحه ای باز می شود که در آن تایمری به کار می افتد و دکمه پایین آن بعد از صفر شدن تایمر (این زمان شاید حدود 10 ثانیه باشد) فعال می گردد. بر روی این دکمه که بر روی آن نوشته شده Get Link کلیک کنید تا پیامی مبنی بر اینکه مبلغ شما (در حال حاضر 30 ساتوشی است) به حساب فاست هاب شما واریز شده است. در این لحظه برای اطمینان از اینکه مبلغ به حسابتان واریز شده است، یک سری به سایت فاست هاب بزنید. اما نکته دیگر آن که، در مواردی ممکن است این قسمت آخر تفاوت جزیی داشته باشد، بدین صورت که تایمر در بالای صفحه تبلیغاتی و در سمت راست باشد که پس از صفر شدن تایمر باید بر روی دکمه ای که در مکان همان تایمر ظاهر می شود کلیک کنید تا کار Claim شما تمام شود.
این سایت همچنین کمیسیون بسیار خوبی به ازای هر Claim افرادی که معرفی می کنید به شما می دهد. این کمسیون، رقم باور نکردنی 50 درصد است!

لینک سایت