برای کسانی که می خواهند کار خود را در اینترنت و سایت های پرداخت کلیکی یا به اصطلاح Paid To Click آغاز کنند، سایت Pico Clix می تواند یک گزینه بسیار خوب باشد. یکی از دلایل این موضوع، تعداد تبلیغات با مبلغ بالا در قسمت مشاهده آگهی های این سایت است که نسبت به سایت های مشابه بیشتر می باشد. صاحب این سایت نیز ظاهرا ایرانی می باشد. حداقل کاری که در این سایت می توانید انجام دهید، بر روی Earn Money در بالای صفحه در حساب کاربری خود کلیک کنید و لیست آگهی ها با مبلغ پرداختی آنها در زیر هر آگهی را مشاهده کنید. شما باید بر روی تمام آگهی ها کلیک کنید. این کار زمان چندانی نمی برد. حداقل مبلغ پرداختی برای این تبلیغات 0.1 سنت می باشد. در این قسمت شما تبلیغاتی با مبالغ 0.4 ، 0.2 ، 0.1 را مشاهده خواهید کرد. شما در این سایت می توانید از کارهای دیگری و انجام آفرها کسب درآمد کنید. برای این کار باید بر روی Extra Money در بالای صفحه کلیک کنید.
حداقل موجودی شما در سایت برای درخواست واریز به حسابتان، 2 دلار می باشد. این سایت درآمد شما را به حساب های پرفکت مانی، پی ییر و همچنین بیت کوین واریز می کند.
نکته: در قسمت شرایط و مقررات این سایت ذکر گردیده است که کاربرانی که از کشورهایی همچون ویتنام و ایران می باشند، تنها در صورت عضویت پولی در سایت، می توانند درخواست برداشت موجودی خود را بدهند. به همین دلیل پیشنهاد می شود که با آ.ی.پ.ی غیر ایرانی وارد سایت شوید.