در این پست سایت صدرا باکس را معرفی خواهیم کرد. این سایت به دلیل قیمت های بالا و تعداد زیاد آگهی ها، یکی از بهترین سایت های کلیکی کسب درآمد ایرانی می باشد. در این سایت مقدار زیادی از آگهی های 40 و 20 تومانی را مشاهده خواهید کرد. شما از راه های کلیک بر روی آگهی ها، انجام آفرهای گوناگون و گرفتن زیرمجموعه می توانید از این سایت درآمد کسب کنید. در این سایت در حال حاضر حدود 6 آگهی 40 تومانی و 8 آگهی 20 تومانی وجود دارد که مبلغ آنها روی هم 400 تومان می شود و شما تنها از کلیک بر روی آنها 400 تومان به دست می آورید. ضمنا این سایت هر ماه مانند دیگر سایت های کلیکی، مسابقه ای برگزار می کند که در آن افرادی که بیشترین تعداد زیرمجموعه را بگیرند. برنده خواهند شد و جوایز مالی دریافت خواهند کرد.

       وضعیت پرداخت : عدم پرداخت - اسکم  


همچنین درصدی از کلیک های زیرمجموعه هایتان به صورت مازاد به شما پرداخت می شود. در اینجا از درآمد زیرمجموعه به هیچ وجه کم نخواهد شد و این مبلغ به صورت مازاد و اضافی به افراد بالا دستی داده خواهد شد.


برای ثبت نام در سایت صدرا باکس، اینجا را کلیک نمایید


برای ثبت نام در سایت صدرا باکس، ابتدا بر روی این لینک و یا لینک بالا کلیک کنید. در اینجا صفحه اصلی سایت باز خواهد شد و شما باید بر روی عضویت در بالای صفحه در گوشه سمت چپ که در تصویر زیر نشان داده شده است کلیک کنید.حال فرم ثبت نام را خواهید دید که به دقت باید آن را پر کنید و اطلاعات خواسته شده را به صورت صحیح واردکنید. در انتها نیز بر روی دکمه عضویت کلیک کنید.ثبت نام شما در اینجا انجام شده است و شما می توانید وارد حساب کاربری خود شوید. برای این کار در همان صفحه اصلی سایت بر روی ورود کلیک کنید.سپس در صفحه ای که باز می شود، یوزرنیم یا نام کاربری و رمز و پسورد خود را وارد کنید و در انتها بر روی دکمه ورود کلیک کنید.اکنون دیگر می توانید صفحه اصلی کاربری خود را مشاهده کنید که در آن تمام اطلاعات حسابتان قرار دارد. از جمله این اطلاعات میزان موجودی برای برداشت، موجودی حساب خرید و لینک زیرمجموعه گیری و تعداد زیرمجموعه ها و ... می باشد.حال برای کسب درآمد، باید بر روی کسب درآمد در نوار بالایی صفحه، که در تصویز زیر هم نشان داده شده است، کلیک کنید.سپس از لیست باز شده بر روی نمایش تبلیغات مانند تصویر زیر کلیک کنید.اکنون لیست آگهی ها و تبلیغات را مشاهده خواهید کرد که در آن آگهی ها بر اساس قیمت و زمان تقسیم بندی شده اند. همانطور که در تصویر زیر می بینید. در اینجا 5 - 6 آگهی 40 تومانی و  7 - 8 آگهی 20 تومانی وجود دارد که مبلغ آنها روی هم از 320 تا 400 تومان خواهد شد.همانطور که در تصویر پایین ملاحظه می کنید، تمام آگهی ها غیر فعال هستند و نمی شود آنها را مشاهده کرد. برای فعال شدن همه آگهی ها، ایتدا باید بر روی لینکی که در تصویر مشخص شده است کلیک کنید و آگهی آن را مشاهده کنید که خیلی هم کوتاه است. سپس خواهید دید که تمام آگهی ها به حالت فعال در می آیند.برای مشاهده هر آگهی و آگاهی از مبلغ و مدت زمان آن مانند تصویر زیر عمل کنید.برای ثبت نام در سایت صدرا باکس، اینجا را کلیک نمایید

       وضعیت پرداخت : عدم پرداخت - اسکم  

نکته :

در صورت سرمایه گزاری شما در این سایت ، مسئولیت کامل آن با خودتان است.