در این پست یک دیگر از سایت های کسب درآمد را که ایرانی نیز می باشد، خدمت شما عزیزان معرفی می کنیم. سایت دوج کلیک یک سایت پرداخت کلیکی ایرانی است که برای پرداخت درآمد کاربران از ارز دیجیتال به جای پول معمولی استفاده می کند. ارز دیجیتالی که این سایت بر مبنای آن کار میکند، ارز دیجیتال پرطرفدار و بسیار ارزان داگ کوین می باشد. شما در این سایت نیز مانند دیگر سایتهای مشابه از طریق کلیک و مشاهده آگهی ها می توانید درآمد کسب کنید. مبلغ آگهی های این سایت مختلف است که از 0.1 داگ کوین شروع می شود و تا مبلغ 1 داگ کوین ادامه می یابد. حد نصاب موجودی شما برای برداشت درآمدتان در این سایت مبلغ 100 داگ کوین می باشد که به راحتی در چند روز اول به این مقدار دست می یابید. شما از طریق گرفتن زیرمجموعه نیز می توانید از این سایت درآمد کسب کنید.

       وضعیت پرداخت : عدم پرداخت - اسکم  

همچنین در مسابقه زیرمجموعه گیری این سایت شرکت داده می شوید و اگر در پایان هر ما در رتبه های اول تا دهم قرار گیرید، متناسب با آن نیز جایزه مالی دریافت می کنید.

برای ثبت نام در سایت دوج کلیک، اینجا را کلیک نمایید

برای ثبت نام در سایت دوج کلیک ابتدا بر روی این لینک کلیک کنید تا وارد صفحه اصلی سایت شوید. سپس بر روی کلمه عضویت که در تصویر زیر نشان داده شده است، کلیک کنید.

در اینجا شما باید اطلاعاتی که سایت از شما خواسته است را در فرم زیر پر کنید.

در اینجا ثبت نام شما به پایان رسیده و می توانید وارد صفحه کاربری خود شوید. برای اینکار بر روی کلمه ورود در بالای صفحه کلیک کنید.

سپس صفحه ای باز می شود و شما باید یوزرنیم و پسورد خود را در آن وارد کنید بر روی دکمه ورود در پایین کلیک کنید تا وارد صفحه کاربری خود شوید.

حال شما وارد صفحه کاربری خود شده اید و می توانید اطلاعات حساب خود مانند موجودی حساب و تعداد زیرمجموعه هایتان و میزان درآمدی که از آنها کسب کرده اید را مشاهده کنید.

برای شروع کسب درآمد و مشاهده آگهی های سایت باید بر روی دکمه مشاهده آگهی ها که در تصویر زیر مشخص شده است کلیک کنید.

حال شما وارد صفحه ای می شوید که درآن لیست آگهی های مختلفی وجود دارد که اطلاعاتی همچون مبلغ آگهی در آن ذکر شده است. برای دیدن مبلغ آگهی باید پایین آگهی ها را مشاهده کنید.

حال دیگر شما می توانید با کلیک بر روی آگهی ها از هر دسته با توجه به مبلغ آن آگهی، شروع به جمع آوری ارز دیجیتال داگ کوین کرده و کسب درآمد کنید.

برای ثبت نام در سایت دوج کلیک، اینجا را کلیک نمایید

       وضعیت پرداخت : عدم پرداخت - اسکم