در این پست به معرفی سایت کسب درآمد ایرانی جدیدی می پردازیم که کلیک فکس نام دارد. این سایت یکی از بهترین سایت های کسب درآمد ایرانی است که شما به ازای انجام کارهای مختلف می توانید از این سایت درآمدزایی داشته باشید. شما در این سایت می توانید به ازای کارهایی مانند مشاهده آگهی کلیکی، مشاهده آگهی سورف، مشاهده آگهی آفری و آگهی های سایت های مختلف و ... درآمد کسب کنید. برای برداشت درآمد خود در دفعه اول، حداقل درآمد و موجودی شما در سایت فقط هزار تومان است و در دفعه دوم باید حداقل پنج هزار تومان موجودی داشته باشید و از دفعه سوم به بعد این مقدار، ده هزار تومان است و همواره ثابت خواهد ماند. این سایت درآمد شما را به سه طریق می تواند پرداخت کند. روش اول همان روش پرداخت به ریال است که پول را به حساب بانکی تان واریز می شود. راه دوم و سوم، پرداخت درآمد شما به دلار است که به حسابهای پرفکت مانی و پی ییر واریز می شود. سرانجام اینکه هر کدام از راه های پرداخت را که بخواهید می توانید انتخاب کنید.

       وضعیت پرداخت : عدم پرداخت - اسکم  

برای شروع کار در این سایت ابتدا باید در این سایت ثبت نام کنید و عضو شوید. برای این کار باید بر روی این لینک کلیک کنید تا وارد سایت "کلیک فکس" شوید. به هنگام ورود به سایت، شما صفحه اصلی سایت را مانند تصویر زیر مشاهده خواهید کرد که برای ثبت نام در سایت باید بر روی دکمه عضویت در بالای صفحه در سمت راست، که در تصویر زیر با خط قرمز مشخص شده است، کلیک نمایید.

 

 

 

پس از کلیک بر روی دکمه عضویت، صفحه ثبت نام را مشاهده خواهید کرد که فرمی در وسط آن مانند تصویر پایینی دارد و شما باید به مانند تصویر زیر آن را پر کنید و سپس بر روی دکمه عضویت کلیک کنید.

 

 

 

پس از ثبت نام شما باید به آدرس ایمیل خود بروید و ایمیلی که از طرف سایت برای شما فرستاده شده است را باز کنید و بر روی لینکی که برای فعالسازی حساب کاربری شما می باشد و درون آن قرار دارد کلیک نمایید تا حسابتان تایید شود و ثبت نام کامل گردد. حالا می توانید وارد حساب کاربری خود در سایت شوید. برای این کار در همان صفحه اصلی سایت و در بالای صفحه در سمت راست و در کنار دکمه عضویت، بر روی کلمه ورود کلیک کنید. در تصویر زیر دکمه ورود با خط قرمز مشخص شده است.

 

 

 

در صفحه باز شده نام کاربری و پسورد خود را وارد کنید و بر روی دکمه سبز رنگ ورود کلیک نمایید.

 

 

 

در این هنگام یک صفحه آگهی را مشاهده خواهید کرد که در بالای آن پس از لود شدن صفحه تصویری مانند تصویر زیر مشاهده خواهید کرد که با کلیک بر روی قسمت مشخص شده در تصویر پایین وارد حساب کاربری خود خواهید شد.

 

 

 

در اینجا و در تصویر زیر شما نمایی از صفحه اصلی کاربری خود را مشاهده می کنید که تمام اطلاعات لازم مانند موجودی شما در سایت، تعداد رفرالها یا زیرمجموعه های شما، تعداد کلیک های شما و ... را در آنجا خواهید دید.

 

 

 

برای آغاز کار و کسب درآمد باید بر روی کسب درآمد که در تصویر زیر مشخص شده است کلیک کنید.

 

 

شکل 1

 

شکل 2

 

پس از کلیک بر روی کسب درآمد، لیستی باز خواهد شد که شما برای دیدن آگهی ها و کسب درآمد از آن بر روی اولین گزینه یعنی مشاهده آگهی کلیکی، کلیک نمایید.

 

 

 

سپس صفحه ای باز می شود که در آن تعداد زیادی آگهی مشاهده خواهید کرد. در پایین هر تبلیغ مبلغ آن نوشته شده است و بسته به اینکه به چه دسته تبلیغاتی تعلق داشته باشد، زمان آنها متفاوت است. برای مشاهده اولین آگهی بر روی آن کلیک کنید.

 

 

 

زمانی که صفحه آگهی باز شد، در بالای آن با چیزی شبیه تصویر زیر مواجه خواهید شد. به مرور زمانی که می گذرد درون کلمه کلیک فکس از رنگ پر می شود و پر شدن تمام آن به منزله پایان زمان مشاهده آگهی از سوی شماست.

 

 

 

پس از پر شدن کلمه کلیک فکس از رنگ سیاه و پایان زمان مشاهده تبلیغ، با چند شکل مانند تصویر زیر، روبرو خواهید شد و شما باید بر روی شکلی که به صورت معکوس قرار دارد کلیک کنید.

 

 

 

پس از آن نوشته ای ظاهر می شود مبنی بر اینکه مبلغ این آگهی به موجودی شما در سایت اضافه گردیده و می توانید صفحه آگهی را ببندید و آگهی بعدی را باز کنید.

 

 

 

زمانی که صفحه را بالا و پایین می کنید در بالای صفحه نواری ظاهر می شود که خلاصه اطلاعات شما مانند موجودی و غیره را نشان می دهد.

 

 

 

برای مشاهده آگهی سورف نیز در همان زمانی که بر روی کسب درآمد در بالا کلیک کردید، می توانید بر روی دومین گزینه یعنی مشاهده آگهی سورف، کلیک کنید.

 

 

صفحه شروع برای آگهی های سورف

 

 

نمایی از گذر زمان آگهی و تعداد سورف های شما

 

برای ثبت نام در سایت کلیک فکس اینجا را کلیک نمایید

نکته :
در صورت سرمایه گزاری شما در این سایت ، مسئولیت کامل آن با خودتان است.