معرفی سایت های معتبر درآمدزایی و سرمایه گذاری

همه چیز در مورد کمپانی سینرجیا | Xsinergia | سود تضمینی

مشخصات سایت Xsinergia

لینک عضویت حساب های مورد قبول حداقل سرمایه گذاری واریز سود پاداش معرفی پلن ها وضعیت
ثبت نام BTC - BCH 100 دلار دستی 6 % + باینری + لیدرشیپ %1 تا 3% روزانه متغیر تا سقف 200% اسکم(عدم پرداخت)

درباره پروژه :

کمپانی ساینرژیا در حقیقت یک هولدینگ بزرگ است که توسط دو برادر بیزنس من موفق اسپانیایی، لوئیز و انریکه دمنا در شهر مالگا واقع در جنوب اسپانیا تاسیس گردیده. این هولدینگ در چند حوزه فعال است، بکارگیری یک ربات پیشرفته ی اربیتریج در حوزه ی ترید ارزهای دیجیتال یکی از فعالیت های این هولدینگ می باشد. از دیگر فعالیت های این کمپانی می توان به خدمات مسافرتی، خدمات آموزشی و فروشگاه اینترنتی محصولات اشاره نمود. به جز هولدینگ ساینرژیا این دو برادر دو کمپانی دیگر هم بنام های سوژلاکس و نوسگو را مدیریت می کنند که در زمینه های عمران و تراولینگ در اسپانیا فعال هستند که با بررسی مستندات و شماره های ثبت شرکت در سایت های مرجع کشور اسپانیا به این اطلاعات دست خواهید یافت.

این پروژه دارای پلنی فوق العاده جذاب و دو سر برد است که علاوه بر سود آوری بسیار مناسب به نوعی تضمین کننده ی پایداری بلند مدت پروژه نیز می باشد. این پلن دارای چندین بخش متفاوت است که در ادامه به بررسی تک تک این بخش ها خواهیم پرداخت.با ما همراه باشید.

سایت فیلتر است ، از فیلتر شکن استقاده نمایید

بخش اول، بسته های سرمایه گذاری :

ابتدایی ترین بخش پلن ارائه شده، بسته های سرمایه گذاری است که در جدول زیر این بسته های سرمایه گذاری را بررسی خواهیم کرد.

بسته های
سرمایه گذاری
مینیمم سود
روزانه ۱%
ماکزیمم سود
روزانه ۳%
بسته های
سرمایه گذاری
مینیمم سود
روزانه ۱%
ماکزیمم سود
روزانه ۳%
U$100 ۱ دلار ۳ دلار U$5000 ۵۰ دلار ۱۵۰ دلار
U$300 ۳ دلار ۹ دلار U$10000 ۱۰۰ دلار ۳۰۰ دلار
U$500 ۵ دلار ۱۵ دلار U$20000 ۲۰۰ دلار ۶۰۰ دلار
U$1000 ۱۰ دلار ۳۰ دلار U$50000 ۵۰۰ دلار ۱۵۰۰ دلار
U$3000 ۳۰ دلار ۹۰ دلار

تمام بسته ها وابسته به سود هر روز کمپانی بین ۱% تا ۳% بازپرداخت خواهند داشت به این معنی که بازپرداخت از ۱% کمتر نخواهد شد و از ۳% هم تجاوز نخواهد کرد. بازپرداخت ها تا جایی ادامه می یابند که شما به مجموع ۲۰۰% مبلغ سرمایه گذاری برسید، در واقع بسته ی شما زمانی منقضی می شود که دو برابر مبلغ سرمایه گذاری خود را فقط از این پلن دریافت کرده باشید و سایر بخش هایی که در ادامه بررسی خواهیم کرد ارتباطی به این ۲۰۰% نخواهند داشت. اگر بخواهم مثالی بزنم فرض کنید شما یک بسته ی ۵۰۰ دلاری فعال کرده اید، بسته ی شما زمانی به پایان خواهد رسید که ۱۰۰۰ دلار فقط از این پلن دریافت کرده باشید و دریافتی شما از سایر بخش ها در منقضی شدن بسته دخیل نخواهد بود.

تا اینجا هر چه گفتیم برای یک سرمایه گذار صرف بود که فقط قصد سرمایه گذاری دارد که پلن خوبی در اختیار این افراد قرار گرفته و می تواند بسیار سود آور باشد. و اما در ادامه سایر پلن ها را توضیح خواهم داد که مختص اشخاصی ست که قصد دارند پا را فراتر گذاشته و نگاهی حرفه ای تر به این بیزنس داشته باشند.

بخش دوم، پاداش معرفی :

احتمالا از سود بخش اول لذت بردید و مایل هستید تا این بیزنس را به دوستان یا آشنایان خود معرفی کنید. کمپانی در ازای هر سرمایه گذار جدیدی که توسط شما معرفی گردد ۶% تا ۱۰% مبلغ سرمایه گذاری ایشان را پاداش می دهد. این درصد کاملا وابسته به این است که پلنی که خودتان فعال کرده اید کدام یک از بسته های سرمایه گذاری ست. در جدول زیر به تفکیک توضیح خواهم داد که هر کدام از بسته های سرمایه گذاری توسط شما فعال شده باشد چه درصدی را بعنوان معرف پاداش خواهید گرفت.

بسته های
سرمایه گذاری
پاداش معرفی بسته های
سرمایه گذاری
پاداش معرفی
U$100 ۶% U$5000 ۸%
U$300 ۶% U$10000 ۸%
U$500 ۶% U$20000 ۱۰%
U$1000 ۸% U$50000 ۱۰%
U$3000 ۸%

باز برای روشن تر شدن موضوع با یک مثال توضیحات بیشتر را ارائه خواهم کرد. فرض کنید شخصی را به کمپانی معرفی کرده اید که یک بسته ی ۵۰۰ دلاری فعال می کند. اگر بسته ی فعال خودتان در حال حاضر ۱۰۰ دلاری ست، پاداش شما ۶% یعنی ۳۰ دلار خواهد بود، اگر بسته ی فعال شما ۱۰۰۰ دلاری ست، پاداش شما ۸% یعنی ۴۰ دلار خواهد بود و اگر بسته ی فعال شما ۲۰۰۰۰ دلاری باشد این پاداش ۱۰% یعنی ۵۰ دلار خواهد بود.

بخش سوم، پلن باینری :

در داشبورد شما امکانی قرار گرفته که میتوانید انتخاب کنید شخصی که الان دعوت به کار می کنید سمت راست شما ثبت جایگاه نماید یا سمت چپ شما و به این ترتیب روی دو تیم سمت راست و سمت چپ تان کنترل خواهید داشت (مسیر تغییر جهت: Member Management >> Account Settings >> User Position) در سیستم باینری دو جایگاه زیر شما وجود دارد یکی راست و یکی چپ، حالا این سوال پیش می آید که اگر نفر سومی را دعوت کنم چه اتفاقی می افتد. این شخص با توجه به تنظیماتی که در داشبوردتان اعمال کردید در انتهایی ترین جایگاه سمت راست یا چپ تان خواهد نشست. نکته ی حمایتی و بسیار مثبت اینجاست از خط آپلاین شما تمام نفرات جدیدی که عضو مجموعه می شوند، سر خواهند خورد و به مجموعه ی شما اضافه خواهند شد.

اما پلن باینری به چه صورت فعال خواهد شد. شما یک نفر را در جایگاه سمت راست خود معرفی می کنید و یک نفر را در جایگاه سمت چپ خود، در این حالت شرایط فعال شدن پلن باینری برای شما برقرار شده، اجازه دهید مثالی بزنم، شرایط باینری شما برقرار گردیده و یک تیمه سه نفره سمت راست شما شکل گرفته که در مجموع ۵۰۰ دلار سرمایه گذاری کرده اند، در سمت چپ شما هم یک تیم پنج نفره شکل گرفته که در مجموع ۹۰۰ دلار سرمایه گذاری کرده اند. در پلن باینری هر ۲۴ ساعت وضعیت تیم راست و چپ شما بررسی شده و به ازای سرمایه گذاری های انجام شده در تیم کوچکتر شما ۱۰% پاداش باینری دریافت خواهید کرد. در مثالی که عرض کردم تیم کوچکتر شما، تیم سمت راست هست که ۵۰۰ دلار سرمایه گذاری کرده اند و بنابراین امروز شما ۱۰% این مبلغ یعنی ۵۰ دلار پاداش باینری دریافت خواهید کرد. بعد از دریافت پاداش، حالا امتیاز سمت تیم کوچک شما صفر می شود و تیم بزرگ شما ۴۰۰ ، دوباره تا ۲۴ ساعت آینده نفرات تیم شما و همچنین خودتون یا حتی آپلاین های شما به معرفی کمپانی به دوستان و آشنایان خود خواهند پرداخت و بفرض برآیند این تلاش ۲۴ ساعته این میشود که چهار نفر به سمت راست شما با مجموع سرمایه گذاری ۷۰۰ دلار و هفت نفر به سمت چپ شما با مجموع سرمایه گذاری ۱۱۰۰ اضافه می شوند. بنابراین حالا شما در تیم کوچک خود ۷۰۰ دلار سرمایه گذاری جدید دارید و در تیم بزرگ خود ۴۰۰ دلار از شب گذشته داشتید ۱۱۰۰ دلار هم امشب اضافه شده و نتیجه ۷۰۰ به ۱۵۰۰ می باشد، که باز ۱۰% سرمایه ی تیم کوچک یعنی ۷۰ دلار پاداش میگیرید. و این پروسه هر ۲۴ ساعت تکرار و محاسبه خواهد شد. درسته بی نظیره هنوز تموم نشده و ادامه دارد.

بخش چهارم، پاداش رنک ها :

شرایط دریافت رنک های مختلف و پاداش هر یک از رنک ها موضوعی ست که در جدول زیر به بررسی آنها خواهیم پرداخت.

رنک شرایط پاداش
Bronze مجموع سرمایه گذاری های تیم شما ۱،۰۰۰ دلار
Silver مجموع سرمایه گذاری های تیم شما ۵،۰۰۰ دلار و دو نفر از کسانی که معرفی کرده اید به رنک Bronze رسیده باشند.
Gold مجموع سرمایه گذاری های تیم شما ۱۰،۰۰۰ دلار و دو نفر از کسانی که معرفی کرده اید به رنک Silver رسیده باشند.
Sapphire مجموع سرمایه گذاری های تیم شما ۲۵،۰۰۰ دلار و دو نفر از کسانی که معرفی کرده اید به رنک Gold رسیده باشند. یک دستگاه تلفن هوشمند iPhone XR یا معادل دلاری آن.
Ruby مجموع سرمایه گذاری های تیم شما ۵۰،۰۰۰ دلار و دو نفر از کسانی که معرفی کرده اید به رنک Sapphire رسیده باشند. یک دستگاه MacBook Laptop یا معادل دلاری آن.
Emerald مجموع سرمایه گذاری های تیم شما ۱۰۰،۰۰۰ دلار و دو نفر از کسانی که معرفی کرده اید به رنک Ruby رسیده باشند. یکی از تورهای تفریحی سینرژیا تراول برای دو نفر یا معادل دلاری آن.
Diamond مجموع سرمایه گذاری های تیم شما ۵۰۰،۰۰۰ دلار و دو نفر از کسانی که معرفی کرده اید به رنک Emerald رسیده باشند. یک دستگاه Mercedes Class A یا معادل دلاری آن.
Blue Diamond مجموع سرمایه گذاری های تیم شما ۱،۰۰۰،۰۰۰ دلار و دو نفر از کسانی که معرفی کرده اید به رنک Diamond رسیده باشند. یک دستگاه Mercedes Class C یا معادل دلاری آن.
Black Diamond مجموع سرمایه گذاری های تیم شما ۳،۰۰۰،۰۰۰ دلار و دو نفر از کسانی که معرفی کرده اید به رنک Blue Diamond رسیده باشند. یک دستگاه Maseratti GT یا معادل دلاری آن.

سه در صد از درآمدهای کمپانی بین کاربرانی که چهار رنک آخر یعنی Emerald ، Diamond ، Blue Diamond ، Black Diamond را کسب کرده اند تقسیم شده و بحساب سینرژیا تراول آنها واریز می گردد که با استفاده از این پاداش میتوانند از تورهای تفریحی، خدمات مسافرتی و رزرواسیون هتل هایی که با این کمپانی قرارداد دارند استفاده نمایند.

ارزهای مورد قبول :

این پروژه برای دریافت سرمایه ارزهای بیت کوین و بیت کوین کش را پذیرش می کند و برای بازپرداخت ها از ارز بیت کوین پشتیبانی می نماید.

پروسه برداشت :

جمعه ی هر هفته قسمت برداشت در پنل کاربری شما در دسترس قرار خواهد گرفت و می توانید درخواست برداشت خود را ثبت نمایید. پرداخت درخواست های برداشت در این پروژه بصورت دستی بوده و معمولا طی ۷۲ ساعت انجام می پذیرد. توجه داشته باشید کلیه ی پرداخت ها در روزهای کاری انجام می پذیرد.

استاد تغییر باش، نه قربانی تقدیر :

همانطور که ملاحظه فرمودید جدی گرفتن این بیزنس می تواند نتایج بسیار حیرت انگیزی برای شما ایجاد نماید، بنابراین اگر تصمیم دارید به جمع ما در این پروژه بپیوندید به شما تبریک میگویم. چنانچه یکی از کاربران، این مطلب را جهت معرفی کمپانی برای شما ارسال کرده حتما لینک عضویت را از ایشان دریافت نمایید. و اما چنانچه مستقیما به این صفحه آمده اید و آماده اید تا بیزنس خودتان رو شروع کنید می توانید بروی بنر زیر کلیک کنید تا به صفحه ثبت نام این پروژه راهنمایی شوید، قطعا در طول مسیر پروژه راهنما و همراه شما خواهیم بود.

نکات مهم :

1- به هیچ عنوان بدون معرف امکان ثبت نام وجود ندارد.

2- بدون سرمایه گذاری و فعال کردن پلن ، هیچ سودی از زیرمجموعه های شما به شما تعلق نمی گیرد.

3- اعتبار این کمپانی توسط لیدرهای با تجربه ایران به صورت لایو و تصویری تایید شده و از ربات های شرکت بازدید به عمل آمده است.

آموزش تغییر زبان سایت به انگلیسی :

ابتدا نرم افزار  google authentication را روی گوشی خودتون نصب کنید. دانلود نرم افزار

سپس جهت ویرایش مشخصات، ثبت والت و ... طبق عکس ،سومین گزینه از بالا My Data رو بزنید،
 سپس گزینه personal information بزنید.
و پایین صفحه country روی کشور ایران بزنید.
پایین سیو رو بزنید .
از شما کد Google authentication را میخاد که بعدار وارد کردن کد،زبان شما به انگلیسی تغییر میکند و از اسپانیایی خارج می شود.

تصویر زیر میاد با  گوشیتون از این صفحه عکس بگیرید و نگه دارید حالا وارد برنامه google authentication بشید و علا مت + را بزنید.و بعد گزینه scan a barcode را بزنیدحالا اون کدی که عکس گرفتید رو جلو گوشی بگیرید تا اسکن کنه یه گزینه با اسم xsinergia  اضافه میشه که یه کدی میده که هر ۱ دقیقه عوض میشه اون کد رو کپی کنید و در کادر تصویر زیر در سایت سینرژیا جایی که کد رو عکس گرفتید وارد کنید و گزینه validar رو بزنید.
 از این به بعد هر کاری بخواهید انجام بدید باید از برنامه  کد رو کپی کنید.

 

xsinergia

xsinergia سایت

آموزش زیر مجموعه گیری

آموزش سایت xsinergia

آموزش فعال کردن پلن سایت xsinergia

ارزهای دیجیتال

باینری

بهترین سایت سرمایه گذاری

بیت کوین

تجارت آنلاین

سایت سرمایه گذاری

سایتxsinergia

سرمایه گذاری

سرمایه گذاری آنلاین

سرمایه گذاری با سود بالا

سودتضمینی

همه چیز در مورد کمپانی سینرجیا

پرفکت مانی

کسب درآمد

کسب درآمد اینترنتی

۹۸/۰۶/۲۹

نظرات (۳۴)

سلام. ببخشید من تمام زیر مجموعه هام دست راستم هستند؛ باید چیکار کنم که نفرات جدید توی دست چپ قرار بگیرند؟

 

۱۱ مهر ۹۸، ۱۳:۰۵
پاسخ:
سلام . برای تغییر جهت ورودی های جدیدتون میتونید از این مسیر استفاده کنید و تنظیمات رو بروی Left یا Right قرار دهید :
Member Management >> Account Settings >> User Position

سلام . از سینرژیا پیام تو ایملیم نمیاد چیکار کنم؟

۱۸ آبان ۹۸، ۱۵:۱۵
پاسخ:
سلام.ابتدا از منوی پروفایل کنترل کنید که آدرس ایمیلتون رو درست وارد کردید یا خیر. بعد از اون از بخش ساپورت سنتر یه تیکت برای پشتیبانی ارسال کنید و موضوع رو بگید

سلام . اگر من پلن ۱۰۰ دلاری فعال کنم حدودا چقدر زمان نیاز داره که به ۲۰۰ دلار برسه؟

۱۸ آبان ۹۸، ۱۵:۱۵
پاسخ:
سلام بر شما. در صورتیکه فقط به پلن سرمایه گذاری بپردازید و میانگین سود را روزانه ۱٫۵% در نظر بگیریم طی ۱۳۳ روز کاری به ۲۰۰ دلار خواهید رسید.

سلام.ببخشید.چطور میتونم بدونم که آیا زیر مجموعه هام سرمایه گذاری کرده اند یا نه؟

۲۰ آبان ۹۸، ۰۱:۰۸
پاسخ:
سلام بر شما.روی هر کدوم از افراد که برید اگه جلوی گزینه ی Product نام یکی از بسته های سرمایه گذاری رو زده باشه یعنی سرمایه گذاری انجام داده اند.

سلام.پرداختش چجوریه.یعنی من ۱۰۰دلار سرمایه گذاری کنم کی میتونم سود پولم رو برداشت کنم.برداشت هفتگی داره یا نه؟؟

۱۵ آذر ۹۸، ۰۲:۴۹
پاسخ:
سلام.برداشت به صورت دستی و هر هفته جمعه هست.
مینیمم برداشت پنجاه دلار هست و هر جمعه که 50 دلار تو بالانستون باشه میتونید درخواست برداشتتون رو ثبت کنید.واستون واریز میشه.
ولی قراره تو سایت جدید که دوشنبه 18 آذرماه  لانچ میشه اتوماتیک چهارشنبه ها واریز بشه.صبرکنید دوشنبه سایت جدید لانچ شد.درصورت تمایل سرمایه گذاری کنید

سلام  . اگه یک روز سایت کلاهبرداری در بییاد چی ؟

۲۳ آذر ۹۸، ۰۱:۱۱
پاسخ:

سلام. اگه کسی بهتون گفت احتمال این مطلب صفره مطمئن باشید که داره به شما دروغ میگه. این ریسک همواره در سرمایه گذاری آنلاین وجود داره و در صورتیکه پذیرش این ریسک براتون مقدور نیست به هیچ وجه در هیچ پروژه ی آنلاینی سرمایه گذاری نکنید.

در هر مارکت مالی و کلا در هر تجارتی ، میشه با مدیریت صحیح سرمایه ، و در طول زمان منطقی به سرمایه افزود و مبالغ قابل توجهی سود برد . توجه داشته باشید که هیچ تجارت و سرمایه گذاری بدون ریسکی وجود ندارد ، سود کردن همیشه با ریسک همراه است ، تنها درآمد بدون ریسک، سود ناچیز بانکی و درآمد کارمندیست . با در نظر گرفتن قدرت و توان ریسک شخصی ، و به کار گیری صحیح اصول مدیریت سرمایه میشه در هر بازاری سود کرد و به سرمایه افزود . در مارکتهای مالی تصمیم گیری برای سرمایه هرشخص ،دست خودشه

سلام میشه شماره بذارید بتونیم با شما صحبت کنیم

۲۶ آذر ۹۸، ۱۶:۵۵
پاسخ:
سلام.در چه موردی؟اینجا سوال بپرسید جواب میدم

سلام ببخشید سایت سینرژیا تغییر کرده چجوری باید بیت کوین برداشت کنم ممنون میشم زودتر جواب بدید؟؟؟؟؟

۲۴ آذر ۹۸، ۲۲:۴۰
پاسخ:
سلام.باید صبرکنید سایت جدید بالا بیاد بعد برداشت بزنید.الان نمیشه

ببخشید اما سایت حدود ۵ روز میشه که بالا اومده.

من ۱۰۰ دلار سرمایه گذاشتم البته قبل از این تغییر.

متاسفانه الان ۱۰۰ دلار من رو نیاورده نوشته ۰ (صفر) بی تی سی.

پول منو خورد لطفا اعلام کنید کلاه برداری هست چون پول من رو صفر کرده الان ۵ روزه دارم به سایت سر میزنم بازم صفر هست.

کلاهبردار شد درسته ممنون میشم زودتر جواب بدید.

۲۶ آذر ۹۸، ۱۶:۵۴
پاسخ:
سلام.دوست عزیز کلاهبرداری نیست.پروژه در حال آپدیت هست.باید صبرکنی تا سایت کامل راه اندازی بشه.بعد موجودیت میاد داخل بالانس.

سلام آیا مبلغ سود که پرداخت مییشه  بطور خودکار به سرمایه اولیه مون اضافه میشه یا اینکه بایستی طی عملیاتی که مادر سیستم انجام میدهیم سود به سرمایه اضافه می شود. متشکر از پاسخگویی شما. 

۲۹ آذر ۹۸، ۲۰:۳۴
پاسخ:
سلام.دوست عزیز.سود به صورت خودکار روزانه به بالانس شما اضافه می شود.

سلام من برای انگلیسی کردن زبان مراحل توکن رو رفتم جلو و انجام دادم...متاسفانه گوشیم چند روز پیش خراب شد و الان دیگه دسترسی به اطلاعات QRcode و برنامه google authenticator ندارم و نمیتونم وارد حساب کاربریم بشم(با گزینه فراموش رمز هم رفتم جلو و فقط پسورد اولیه رو ایمیل و ریست میکنه) 

لطفاْ راهنمایی بفرمایید

۲ دی ۹۸، ۲۱:۵۵
پاسخ:
سلام بر شما. دوست عزیز در صورتیکه دسترسی به گوگل اتوریتیکیتور رو از دست بدید و QR رو هم جایی ذخیره نکرده باشید تنها راهی که برای دسترسی به اکانتتون دارید پشتیبانی سایت هستش که درخواست کنید ورود دو مرحله ای رو غیر فعال کنند.
قابل توجه سایر دوستان حتما از QRCode اسکرین بگیرید که مشکل مشابهی براتون ایجاد نشه. در صورتیکه اسکرین تهیه نکردید حتما یکبار از قسمت Security ورود دو مرحله ای رو غیر فعال کنید و مجدد اقدام به فعالسازی کنید و این بار اسکرین از QRCode فراموش نشه.

سلام مجدد...همینکارو میکنم
ممنون از توضیحاتتون

۳ دی ۹۸، ۱۵:۲۹
پاسخ:
سلام.خواهش میکنم دوست عزیز.موفق باشی

سلام من در سایت قبلی سینرژیا درخواست برداشت کردم ولی هنوز کانفرم نشده الان دو هفته بیشتر هست درخواست زدم

دوباره باید تو سایت جدید درخواست برداشت بزنم یا همون قبلی پرداخت میشه ؟

۸ دی ۹۸، ۱۷:۳۶
پاسخ:
سلام.نه نیازی به ثبت جدید نیست.انشاالله همون پرداخت میشه.همه در انتظار روال شدن پرداخت ها هستن.

سلام ایا شما می دونید چرا مبلغ سرمایه گزاری رو به بیت کوین واسه همه دو سوم مقدار اصلی نشون می ده؟

۱۰ دی ۹۸، ۱۴:۱۳
پاسخ:
سلام.چیزی که نشون میده انگار هر 0.01 رو 100 دلار نشون میده خیر دلیلش رو نمیدونم

سلام.متاسفانه من ۱ماهه تو‌ سایت سرمایه گذاری کردم و از وقتی هم که سایت پایین اومد و دوباره اومد بالا هنوز هیچ سودی واسمون واریز نکره.حتی موجودیت حسابم رو صفر نشون میده.

۱۰ دی ۹۸، ۱۴:۱۳
پاسخ:
سلام.تقریبا همه همین مشکل رو داریم امید به خدا خبرها حاکی بر اینه که به زودی حل میشه

بنظر بنده بهتره همون سرمایه گذاری با سود کمتر رو قبول کنیم تا اینکه سرمایه گذاری با ریسک زباد و سود زیاد که معلوم میست فرداش اصل سرمایه رو بدست میاریم یا نه.اینطور ریسک ها هم باعث نابودی اصل سرمایه میشه هم باعث نگرفتن سود.

۱۰ دی ۹۸، ۱۴:۱۳
پاسخ:
این یه قانونه نانوشته اس تو این بیزنس که من همیشه میگم
بیشترین سود از پلنی حاصل میشه که ظاهرا کمترین سود رو میده

این سایت هم مث اینکلاسیو و کاپیتال نهایتش فقط چند ماه دوام میاره.تا چند ماه پول خودمون رو به خودمون برگشت میده و در نهایت که کف سازمان پر شد سودهارو قطع میکنه.

۱۰ دی ۹۸، ۱۴:۱۴
پاسخ:
من به آینده ی پروژه هنوز خوشبین هستم. و صد البته نظر شما قابل احترامه

ظاهرا شرکت سینرژیا هم اسکم شده و پرداخت سودها رو متوقف کرده
در قسمت پشتیبانی هم کسی پاسخگو نیست …. تا اطلاع ثانوی از سرمایه گذاری در این شرکت خودداری کنید

۱۰ دی ۹۸، ۱۴:۱۵
پاسخ:
اسکم نشده.چون سایت جدید تازه راه اندازی شده برداشت های قبلی در صف انتظاره.و طبق گفته شرکت به زودی پرداخت میشه.منم عین شما در انتظار پرداخت ها هستم.

کمک خاستید من در خدمتم 

۱۵ دی ۹۸، ۰۰:۰۲
پاسخ:
ممنون دوست عزیز

سلام ببخشید موقعی که من میخواستم ثبت نام کنم اشتباهی بجای اینکه از طریق آدرس دوسم وارد بشم اشتباهی با یه آدرس دیگه ثبت نام کردم که زیر مجموعه یه نفر دیگه شدم که الان اطلاعت اون در دستم نیست چون برنامه آپدیت شد الان چحوری پیدا کنم حسابم رو.باتشکر

۱۶ دی ۹۸، ۱۸:۰۴
پاسخ:
سلام.والا میشه گفت هیچی .دیگه هیچ راهی نداره بالاخره یا یوزر یا ایمیلتون را باید بدونید. یوزر خالی هم البته زیاد کاربردی نداره چون باید ریست پسورد کنید.تا پسورد جدید به ایمیلتون بیاد. در واقع ایمیل خود را اگه بدونید و درخواست رمز جدید بزنید احتمالش هست. 

سلام وخسته نباشید من الان بیشتر از 70 روزه تو سینرژیا ثبت نام کردم وصد دلار سرمایه گذاری کردم. ولی بعد از آپدیت سایت که تقریبا 1ماهی میشه هیچ سودی به بالانسم اضافه نمیشه و تو همون 30.35% مونده. علتش چی میتونه باشه. ممنون میشم راهنماییم کنید.

۲۱ دی ۹۸، ۰۰:۱۰
پاسخ:
سلام سودا تو سایت جدید میاد.سایت بروزرسانی شده و همه ما منتظریم سودها واریز بشه باید صبوری کرد.انشااله واریز میشه

با سلام. مدت زیادی از وعده وعیدهای راه اندازی سایت ایکس سینرژیا میگذره و هیچ خبری نشده است آیا به نظر شما سایت مزبور کاذبه؟ اگر اینطور هست چطور میتوانم سرمایه ام را باز پس بگیرم؟ لطفا راهنمایی کنید. 

۲۴ دی ۹۸، ۰۰:۳۷
پاسخ:
سلام.دوست عزیز از وقتی سایت بروزرسانی شده سود سایت در سایت قبلی هنوز در سایت جدید نیومده و طبق حرف هایی که شرکت زده گفته واریز میشه صبور باشید منم عین شما منتظر پرداخت هستم.انشااله که واریز میشه.

سلام

من از طریق کامپیوتر  سایت قبلی وصل میشدم ولی الان امکان پذیر نیست  چیکار کنم بیش از یکماه است 

۲۷ دی ۹۸، ۱۹:۲۵
پاسخ:
سلام.سایت بروزرسانی شده و آدرس سایت جدید https://newoffice.xsinergia.com/account/login/ هست.

ُلام تو این حالت بهرزو رسانی میشه برداشت کرد اگر میشه راهنماییمون کنید ممنون میشیم 

۲۰ بهمن ۹۸، ۰۱:۳۸
پاسخ:
سلام.فعلا که سایت تو بروزرسانی جدید سودها را نداده.
توسایت جدید بله میشه برداشت کنی.ولی سودهای قبلی را هنوز نداده و معلوم نیس سایت وضعیتش چیه

باسلام 

لیدر تو ایران کیه چرا یک سر به اسپانیا نمیزنه ببینه واقعا کلاه برداری یا خیر 

یک بروز رسانی مگه چند ماه طول میکشه حتما کلاه برداری 

به بقیه اطلاع رسانی کنید که تو سایت جدید هم ثبت نام نکنه 

 

۲۳ بهمن ۹۸، ۰۱:۱۳
پاسخ:
سلام.الان شما لیدر بودی برات مقدور بودی بری اسپانیا یه سر بزنی! یه سر که مدیراش در دسترسن مرتبا هم تو وبینارها به سوالات پاسخ میدن. بری کمپانی هم همینا که تو وبینارا گفته میشه بهت میگن .فعلا در حال بروز رسانی هست تا ببینیم تکلیفش چی میشه.

سلام اینکه اسکم شده. پرداخت ماه نوامبر 2019 من و بسیاری از دوستان دیگر و زیرمجموعه هام  هنوزم که هوزه پرداخت نشده. 

و هر سری بهانه های مختلف و مسخره ای برای توجیه عدم پرداخت شون ارائه میکنند که بیشتر به شعور ادم توهین میشه. پرداخت های سایت جدید هم هنوز انجام نشده و حتی سود های روزانه رو هم به بالاتس و حساب کاربری داخل سایت انتقال نمیدن و عملا هیچ پرداخت جدیدی انجام نمیشه.

۲ اسفند ۹۸، ۱۵:۴۸
پاسخ:
سلام.دوست عزیز.صبور باش طبق اطلاعیه سایت به زودی همه چیز مشخص می شود.

با توجه به سیستم پرداخت جدید بر اساس لایت کوین آدرس کیف پولی که تو سلیت قدیم و جدید دادیم بر اساس بیت کوین هست الان باید چه تغییری توی کیف پول بدم ؟

۱۶ اسفند ۹۸، ۱۹:۵۶
پاسخ:
دوست عزیر این سایت 3 ماهه فعالیتش در حال معلق هست و فعلا پرداختی نداره.فعلا هیچی کاری نکنید.احتمالا پرونده این پروژه بسته شده است ولی هنوز صبر می کنیم ببینیم چی میشه.

سلام و خسته نباشید. من تو سینرژیا لاگین میشم میگه migrate to new network, و وقتی هم که اون گزینه رو میزنم ارور میده با این شرح،Object reference not set to an instance of an object.8 از صبح هم امتحان میکنم ولی هر سری این پیامو میده. ممنون میشم راهنمایی کنید.

۱۶ اسفند ۹۸، ۱۹:۵۴
پاسخ:
سلام.فعالیت این سایت فعلا در حالت معلق هست.اینرنتتون ضعیف هست.باید از فیلترشکن پر سرعت و کشوری غیر از آی پی امریکا استفاده کنید

متاسفانه این شرکت هم کلاهبرداری کرد و اسکم شده و پشتیبانی سایت هم جوابگو نیست ! بنده ۶ ماهه سرمایه گذاری کردم حتی ۱ دلار هم پرداخت نکردن از ثبت نام و سرمایه گذاری در سینرژیا و شرکت های مشابه خودداری کنید

۲۲ فروردين ۹۹، ۱۸:۴۳
پاسخ:
سلام.بله متاسفانه

منم ۴میلیون سرمایه گذاری کردم۷ماه حتی هزارتومنم ندادن بهم....خیلی داغونم همسرم همش غر میزنه سرم

۳۱ ارديبهشت ۹۹، ۰۰:۱۴
پاسخ:
این سایت سرمایه خیلی افراد را به هدر داد و بدون دلیل و اصلا معلوم نشد.منم ضرر کردم.مدت ها هست اسکم شده

از طریق پلیس فتا یا سفارت اسپانیا در تهران آیا امکان شکایت و پیگیری مال باختگان وجود داره ؟؟

۲۸ خرداد ۹۹، ۱۹:۳۰
پاسخ:
بعید میدونم.هزیه ای که برای شکایت می کنید بیشتر از اون چیزی میشه که از دست داده اید. دوس داشتید می تونید پیگیری کنید.
حیدرعلی رحیم پور

سلام ببخشید بنده مدتها قبل ۵۰ ملیون سرمایه گذاری کردم ولی تاکنون هیچ گونه سودی دریافت نکردم میگن بخاطر کرونا کمپانی سینر ژیان فعالیت خودراتطیل کرده وحتا پول خودمان را نداده باید چکا ر کنیم وبه کی شکایت کنیم تمام کمپانیان دنیا فعالیت می کنند ولی کمپانی سینر ژیان میگن تعطیل است پول مارابدن از سودش بیازاریم اینکه نشدکمپانی نه سود میده ونه اصل پول متشکرم

۲۷ تیر ۹۹، ۰۱:۴۱
پاسخ:
سایت سایت کلاهبرداری و رفت هیچ کسی هم نفهمید چیشد.کاری نمیشه کرد منم خودم 10 میلیونم از دست رفت

یعنی چی به همین سادگی کلاهبرداری کرد؟پس کسایی که داخل خود اسپانیا بودن هم نمیتونن شکایت کنن یا کاری کنن؟

۲۱ مرداد ۹۹، ۱۴:۲۵
پاسخ:
سلام.این سایت مدت زیادی است اسکم شده و کاری نمیشه کرد.

سلام سایت سینرژیا چرا بالا نمیاد کلا رفت پول مارو برد

۱ شهریور ۹۹، ۰۲:۲۰
پاسخ:
سلام.خیلی وقته حدود یک ساله اسکم شده
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی