معرفی سایت های معتبر درآمدزایی و سرمایه گذاری

آموزش کامل کسب درآمد با قرارداد هوشمند Sale Chain

وضعیت سایت : در حال پرداخت

Sale Chain یک زنجیره از فروشندگان بین المللی بر پایه شبکه بلاکچین ترون، به منظور فروش محصولات بلاکچینی است. افراد با تشکیل شبکه فروش خود در این اپلیکیشن غیرمتمرکز، بدون مشارکت هیچ سوم شخصی در فروش تمام محصولات سهیم هستند. شما فقط با خرید حداقل 50 توکن SCH) Sale Chain) معادل 500 ترون ، در زنجیره فروش این پروژه وارد می شوید و برای همیشه در سود فروش هر نوع محصول در این پروژه سهیم خواهید شد. پروژه Sale Chain در دو فاز اصلی و مقدماتی انجام می گردد که به شرح آن می پردازیم.

حداقل سرمایه گذاری 500 ترون است

حداکثر سرمایه گذاری ندارد و می توانید هر مقداری ترون را ، در هر لحظه سرمایه گذاری کنید و توکن های خودتون را افزایش بدید تا سهام بیشتری کسب کنید

سود افراد هر شب ساعت 22 طبق استخر سایت نسبت به مقدار توکن که فریز کرده اید بین تمام اعضا تقسیم می شود.هرچه تعداد سرمایه و استخر سایت بیشتر باشد سهام و سود بیشتری به شما تعلق می گیرد.هم چنین هرچه قدر توکن بیشتری فریز کرده باشید سهام بیشتری به شما تعلق می گیرد

🖍⁩ نوع قرارداد:


عرضه اولیه سهام ارز دیجیتال | توکن

📑 مزایای پروژه :

🔸 توزیع 20٪ از جذب سرمایه بین تمام سهامداران بدون هیچ شرطی و بصورت روزانه و هفتگی

🔸 بدون نیاز به لول آپ یا افزایش سرمایه

🔸 توزیع 70% از جذب سرمایه در 10 سطح

🔸 افزایش قیمت سهام بیش از 20 برابر در سال

🔸 مبلغ لازم برای سهامداری : فقط 500 ترون       

🔸 واریز سودها هر شب ساعت 22

🔸 تائید توسط مهمترین مانیتورینگ ها

🔸 کسب درآمد ثابت و روزانه

🔸 بهترین گزینه هم برای سرمایه گذاری و همچنین زیرمجموعه گیری

فاز اصلی Sale Chain

فاز اصلی پروژه ی Sale Chain به محض فروش تمام توکن ها، لانچ شده و توکن های SCH نیز در اکسچنج به منظور خرید و فروش اضافه می شوند. زنجیره فروش تشکیل شده در فاز مقدماتی با تمام جزئیات به دپ اصلی منتقل می شود. در نتیجه افرادی که در زنجیره فروش شما قرار دارند، در دپ اصلی نیز در زنجیره فروش شما قرار خواهند گرفت و شما به صورت مادام العمر از سود فروش افراد در شبکه خود بهره مند خواهید شد.

عرضه کنندگان و متقاضیان توکن های SCH چه کسانی هستند؟

یکی از مهمترین نکات هر پروژه ی بلاکچینی، کاربرد توکن های آن پروژه است. یکی از بزرگترین کاربردهای توکن SCH به منظور اپلای فروش محصولات بلاکچینی در شبکه فروش آن است. این بدان معنی است که پروژه هایی که قصد فروش محصولات خود را در این شبکه دارند، هزینه ی اپلای آن را با توکن های SCH خواهند پرداخت. در نتیجه یکی از متقاضیان توکن های شما، پروژه هایی هستند که قصد فروش محصولات بلاکچینی خود در شبکه Sale Chain دارند.
از جمله دیگر متقاضیان این توکن ها، افرادی هستند که موفق به ورود به این زنجیره ی فروش در فاز مقدماتی نشده اند و در فاز اصلی قصد ورود دارند. با توجه به اتمام فاز مقدماتی و تشکیل شبکه ی فروش، در فاز اصلی پروژه نیز افراد جدید با شرایط متفاوتی می توانند وارد شبکه فروش گردند. در فاز اصلی حداقل هزینه ی ورود به آن 500 توکن SCH بوده که این توکن ها نیز طبق جدول شماره 1 بین لول های بالاتر تقسیم می شوند.
از جمله بزرگترین عرضه کنندگان این توکن ها نیز شما هستید.شما با خرید این توکن ها با قیمتی بسیار کمتر از زمان عرضه در اکسچنج ها در لیست دارندگان این توکن ها قرار خواهید گرفت و در زمان عرضه در اکسچنج ها می توانید این توکن ها را با قیمتی به مراتب بیشتر عرضه کنید.

فاز مقدماتی Sale Chain

در اولین فاز از پروژه ی Sale Chain، تیم توسعه دهنده ی آن یک پلتفرم مناسب و غیرمتمرکز جهت ایجاد یک شبکه ی فروش، روی بلاکچین ترون آماده کرده اند که در حال حاضر روی آدرس زیر قابل دسترسی می باشد:
SaleChain.io

پروژه Sale Chain در فاز مقدماتی 950 میلیون توکن SCH برای عرضه بین خریداران و متقاضیان ورود به این شبکه ی فروش در نظر گرفته است.

شارژ کیف پول یا خرید ترون :

🔹برای خرید ترون و شارژ کردن کیف پولتون باید داخل صرافی های آنلاین معتبر(مثل بیدارز-پی 98-ایکس تومن-نوبیتکس) ثبت نام کنید و احراز هویت کنید و ترون بخرید.

🔹پیشنهاد ما عضویت در صرافی نوبیتکس هست. در صرافی نوبیتکس ، می توانید با احراز هویت سریع ، با منصفانه ترین قیمت ها ترون تهیه کنید.

لینک ثبت نام صرافی Nobitex

آموزش ثبت نام و سرمایه گذاری در قرارداد هوشمند Sale Chain با کیف پول ترون لینک :

مرحله اول :

 

هنگامی که حداقل 510 ترون (500 ترون برای ثبت نام و 10 ترون جهت کارمزد شبکه) کیف پولتون را شارژ کردید طبق آموزش زیر اقدام کنید.

آموزش ثبت نام و سرمایه گذاری در قرارداد هوشمند Sale Chain با کیف پول ترون لینک :

ابتدا کیف پول ترون لینک را از ( google play ) یا ( App store ) دانلود کنید و روی گوشی خودتون نصب کنید.

   

هنگامی که 510 ترون (500 ترون برای ثبت نام و 10 ترون جهت کارمزد شبکه) کیف پولتون را شارژ کردید،وارد کیف پول ترون لینک شوید

 

در مرحله اول طبق تصویر در گوشه سمت چپ روی گزینه مرورگر کلیک کنید.

 

 

در این مرحله لینک زیر را کپی کنید و در قسمتی که در عکس نشان داده شده وارد کنید و علامت فلش را بزنید.

 

https://salechain.io/?ref=TJcebTAD8T2xAS3VcbckfCV1SvfEVm43Q7

 

 مرحله دوم : استیک توکن ها و دریافت سود روزانه و هفتگی

در سال چین ، 13 درصد از فروش توکن ها در یک صندوق به اسم صندوق Staking نگهداری می شود و هرشب، بین تمام کسانی که توکن SCH خود را در بخش استیک پروژه، استیک کرده اند به صورت کاملا غیر متمرکز و طبق یک قرارداد هوشمند تقسیم می گردد.هم چنین 7 درصد از فروش توکن ها در صندوق Staking نگهداری می شود و هر هفته چهارشنبه ، بین تمام کسانی که توکن SCH خود را در بخش استیک پروژه، استیک کرده اند تقسیم می گردد.
میزان بهره مندی از این صندوق به نسبت تعداد توکن های استیک شده ی شما به کل توکن های استیک شده در آن روز بستگی دارد.


فرض کنید در صندوق Staking ، یک میلیون TRX وجود دارد و شما 1000 توکن SCH را فریز نموده اید و تعداد کل توکن های فریز شده در آن روز نیز 100 هزار می باشد. این بدان معنی است که شما 1 درصد از 1 میلیون TRX موجود در صندوق را در آخر روز در ولت خود دریافت خواهید نمود.
به طور کلی، هر شخص برای ورود به پروژه و دریافت کد دعوت نیاز به خرید حداقل 50 توکن SCH داشته ولی هیچ محدودیتی برای خرید بیشتر و فریز کردن آن به منظور افزایش میزان سود حاصل از صندوق Staking وجود ندارد.می توانید هر موقع و هر لحظه تترون سرایه گذاری کنید و توکن فریز نمایید تا سود بیشتری بگیرید

آموزش برداشت سود روزانه و هفتگی :

مرحله سوم : شبکه فروش خود را بسازید

 

برای ورود به این پروژه کافیست حداقل 50 توکن SCH به ارزش 510 ترون ر را خریداری نمایید و پس از آن با دریافت کد دعوت خود، ساخت شبکه فروش خودتان را شروع کنید. در این پروژه 22 درصد از سود حاصل از خرید توکن توسط دوستانی که مستقیما دعوت نموده اید را دریافت می نمایید و به طور کلی، افراد مشارکت کننده در آن، طبق جدول تا 10 لول کمیسیون دریافت خواهند کرد.

 

طبق این جدول، 70 درصد از سود حاصل از فروش توکن توسط شبکه فروش شما، به خودتان تعلق میگیرد و به طور کلی سود حاصل از فروش توکن ها طبق شکل زیر تقسیم می گردد:

 

آموزش دریافت لینک زیرمجموعه گیری :

 

از این قسمت می توانید لینک زیرمجموعه گیری خودتون را کپی کنید و تا 10 سطح طبق جدول کسب سود کنید و شبکه خودتون را بسازید و مادام العمر سود کسب کنید.

لیست شدن توکن SCH  در کیف پول ترون لینک :

همان طور که مشاهده می کنید توکن SCH  در کیف پول ترون لینک لیست شده و به زودی قیمت گذاری میشه و ارزش آن را تا 10 ترون هم در نظر گرفته اند.

لینک اعتبارسنجی سیستم و توکن sch داخل ترون اسکن :

در سایت ترون اسکن می توانید از لینک زیر چک کنید که این قرارداد هوشمند است.

https://tronscan.org/?utm_source=dappradar#/token20/TB5zayDBS8dd4aRyGrQ9ssqPcbCGc14C9S

جهت اطلاعات تکمیلی و اخبار پروژه در کانال تلگرام زیر عضو شوید

کانال تلگرام پروژه

هشدار : این وبسایت هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر می کنید نمیتوانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه ها جدا بپرهیزید .اما در هر کاری با مدیریت سرمایه و برنامه ریزی می شود در هر بازاری سود کرد و به سرمایه افزود.
Sale Chain

TOKEN SCH

Tron

token sch

trx

آموزش ثبت نام در سایت salechain

آموزش کامل قرارداد هوشمند Sale Chain

آموزش کامل کسب درآمد با قرارداد هوشمند Sale Chain

اسمارت کانترکت

ترون

توکن SCH

توکن اس سی اچ

سرمایه گذاری ترون

سهام توکن sch

شبکه بلاکچین ترون

شبکه سازی

فاز اصلی Sale Chain

فاز مقدماتی Sale Chain

فریز توکن SCH

قرارداد هوشمند Sale Chain

قرارداد هوشمند ترون

قرارداد هوشمند ترون - سال چین

قرارداد هوشمند سال چین

قرارداد هوشمند سال چین Sale Chain

قرارداد هوشمند سل چین

قرارداد هوشمند سیل چین

قرارداد-هوشمند-sale chain

قرارداد-هوشمند-ترون

کسب درآمد ترون از سایت salechain

کیف پول ترون لینک

کیف پول توکن پاکت

۹۹/۰۳/۱۸

نظرات (۲۸)

سلام

خیلی سود ناچیزی داره

روز اول 8 ترون بهم داد و روز دوم 4 ترون

۲۲ خرداد ۹۹، ۱۵:۵۶
پاسخ:
سلام پروژه تازه ران شده.هر 24 ساعت کاربران هر مقدای ترون توی تون 24 ساعت سرمایه گذاری کنند 20 درصدش هر شب ساعت 23 نسبت به مقدار توکنی که فریز کرده اید به شما ترون میده.یعنی شما ترون بیشتری سرمایه بذارید و توکن بیشتری فریز کنید سهمتون از صندوق بیشتره.هم چنین وقتی که توکن SCH داخل صرافی ها و اکسچنج ها لیست بشه با فروش توکن ها می تونید سود خوبی کسب کنید.اصل سوددهی این پروژه توکن های SCH هست که در آینده قیمت گذاری میشه و برای شما سوددهی دارد.

سلام وقت بخیر آیا بعد از فریز کردن میتوانیم آنفریزش کنیم؟

۸ مرداد ۹۹، ۰۲:۴۹
پاسخ:
سلام. باید فریز کنید تا سود شبانه و هفتگی بهتون تعلق بگیره.
اگر آن فریز کنید سود شبانه و هفتگی بهتون تعلق نمیگیره

سلام 
چطور میتونم توکن خریداری شده را بفروشم یا به ترون چنج کنم.

۹ مرداد ۹۹، ۱۷:۳۴
پاسخ:
سلام. برای فروش توکنش هنوز لیست نشده .ولی برای خرید میتوانید ترون سرمایه گذارید کنید و توکنش را بخرید.
طبق آموزش سرمایه گذاری کنید و توکن بخرید و فریز کنید تا سود شبانه و هفتگی بهتون تعلق بگیره.و هنگام لیست شدن توکنش می تونید توکن هارو از فریز دربیارید و بفروشید و از فروش توکن سود کسب کنید.
با سرمایه گذاری 500 ترون می توانید 50 توکن بخرید
با سرمایه گذاری 1000 ترون می توانید 100 توکن بخرید
با سرمایه گذاری 1500 ترون می توانید 150 توکن بخرید
و به همین صورت با سرمایه گذاری بیشتر می تونید توکن بیشتری بخرید. هر 50 توکن معادل 500 ترون سرمایه گذاری هست.

من 500 توکن خریدم و سود هر 24 ساعت 100 . 103 و 80 ترون به کیف پولم واریز شده خیلی مبلغ کمی میشه تا اینجاش ضرر بوده حالا بعد از فروش 950میلیون توکن در فاز اول و لیست شدن و قیمت گذاری احتمالش هست قیمتش کمتر از ترون باشه و اینم دوباره میشه ضرر
ممنون میشم ی جواب منطقی بدید حداقل امیدوار بشم.

۱۰ مرداد ۹۹، ۰۴:۰۸
پاسخ:

🔹توضیحات کلی قرارداد هوشمندسال چین 👇

بزرگترین اشتباه کاربران متاسفانه اینه که احساس میکنن مقدار ترونی که هر شب واریز میشه سود هست!! نه عزیزم اون سود نیست اون پاداش هست! پاداش بخاطر اینکه عضو شدی پاداش بخاطر مشارکت در فروش سهام

سهام شما هنوز سود نمیده! سود سهام در فاز های بعدی با اجرا شدن پروژه های سود ده صورت میگیره و حتی میتونید سهامتونو با ارزش بالایی بفروش برسونید

الان سود میخوای؟ تیمتو بساز سود کن! میگی نمیشه ؟ برو خودت تو حساب کاربری خودت ببین کسایی هستن که فقط با شبکه سازی تو این مدت کوتاه 600 میلیون تومان هم سود کردن پس میشه! اگر نمیتونی نگو نمیشه!!!!

خود سیستم میگه 70 درصد سود رو اختصاص میدم به شبکه سازی! برای چی؟ چون در فاز حاضر هدف همینه! اونوقت شما تو این فاز دنبال سود سهامت هستی؟

متاسفانه سیستم های اینوست اینروزا خیلی هارو کور کرده و سود های نجومی و غیر منطقی و تبلیغات فریب دهنده باعث شده که حتی کاربران ضرر های خودشونم نبینن!
سیستمی که هدف داشته باشه و اهدافش مشخص باشه و توکنش وایت پیپر داشته باشه و همیشه دقیق و به روز باشه و هر چند روز یکبار یه آپشن اضافه کنه به سیستم خودش، مطمئن باش حتی قابل مقایسه با بقیه سیستم ها نیست پس خواهش میکنم اگر هم روزی خواستید سیستمی رو کار کنید یک سیستم درست حسابی کار کنید مثل سلچین نه مثل سیستم هایی که پایداریش ثانیه ای باشه!!!


فعلا قیمت هر توکن sch را 10 ترون پیش بینی کرده اند.وقتی که لیست بشه قیمت دقیقش مشخص میشه.

سلام. حداقل مبلغ فریز چقدر باید باشه با فرض بر اینکه من 500 ترون سرمایه گذاری کنم

۱۱ مرداد ۹۹، ۲۰:۳۵
پاسخ:
سلام.با سرمایه گذاری 500 ترون میتونید 50 توکن بخرید و توکن هارو فریز کنید.
هر 50 توکن معادل 500 ترون هست.1000 ترون سرمایه گذاری کنید 100 توکن میخرید و باید 100 تارو فریز کنیدو بیشتر هم سرمایه گذاری کنید توکن بیشتری بخرید و توکن هارو فریز کنید
امیرحسین رمضانی

با سلام خواهشا به این سوال من پاسخ بدین اگه مثلا من یکی رو بیارم که به طور مثال ۱۰۰ میلیون تومن سرمایه گذاری کنه و طبق تعریف این قرارداد ۲۲ درصد از این به من میرسه.سوال اصلی من اینجاست که اگه این شخصی که از طریق لینک من ۱۰۰ میلیون سهم فریز کرده،سهمش رو آنفریز کنه و کلا از کیف پول خارج کنه آیا اون ۲۲ درصد اولیه که به من رسیده بود ازم گرفته میشه؟!ممنون میشم اگه پاسخ بدین

۲۷ مرداد ۹۹، ۰۴:۱۵
پاسخ:
سلام. اصلا عاقلانه نیست تو این قرارداد 100 میلیون تومان به زیرمجموعتون بگید بذاره.نهایتا تا 5 میلیون پیشنهاد میدم بذارید.با لینک شما هرمقداری بذاره 22 درصد پورسانت به شما میرسه.و برای دریافت سود شبانه و هفتگی باید توکن های خریداری شده را فریز کنه تا بهش سود شبانه و هفتگی تعلق بگیره. اگر فریز نکنه یا فریز کنه و بعدش آت فریز کنه سود شبانه بهش تعلق نمیگیره
 اگر آن فریز کنه فقط سود شبانه و هفتگی را دریافت نمیکنه.پورسنت زیرمجموعه گیری ربطی به آن فریز کردن نداره
شما هر زیرمجموعه ای بگیری و هر مقداری سرمایه گذاری کنه 22 درصد همون وقت هنگام سرمایه گذاری به صورت اتوماتیک به کیف پولت واریز میشه

سلام

لطفا راهنمایی کنید ۶۰۰ توکن خودمو که از فریز در آوردم چجوری دوباره به ترون تبدیل کنم

خواهش میکنم دقیق جواب بدید

سالچین سیستمی نیست که اندازه یک درصد هم بشه ردش حساب باز کرد و من واقعا فریب خوردم و ۶۰۰۰ ترون بی زبانو با توکن سالچین عوض کردم

راهنمایی کنید چیکار کنم دوباره به ترون تبدیل کنم

۹ شهریور ۹۹، ۰۲:۵۳
پاسخ:
سلام.توکن هنوز لیست نشده و قابل تبدیل نیست وقتی لیست بشه داخل صرافی ها میتونید بفروشید یا تبدیل بزنید.
سال چین سیستم شبکه سازی و زنجیره فروش هست توانایی زیرمجموعه گیری ندارید اون شخصی که به شما مساوره اشتباه داده مقصره.
باید صبرکنید تا توکن لیست بشه

سلام باید چقدر صبر بتونیم توکن تبدیل به ترون کنیم

۱۸ شهریور ۹۹، ۲۳:۱۵
پاسخ:
سلام زمانی که توکن در صرافی ها لیست بشه می تونید به ترون چنچ کنید

سلام، خبری هست کی قراره توکن در صرافی ها لیست بشه؟

۲۹ مهر ۹۹، ۰۵:۴۶
پاسخ:
سلام فعلا نه خبری باشه داخل کانال سایت سال چین اعلام میکنن

باسلام خدمات شما

اگر سرمایه گذاری کنم و نتونم زیرمجموعه بگیرم پاداش یا سودی بهم تعلق نمیگیره؟

۶ آذر ۹۹، ۲۰:۲۷
پاسخ:
سلام.سود روزانه و سود هفتگی بهت تعلق میگیره ولی به علت ورودی کن کاربر این روزها داخل سایت ،مقدار سودی که بهت میده ناچیزه و کم هست در حد روزی 2 ترون.بتونی زیرمجموعه بگیری و مجموعتو گسترش بدی درآمد عالی نصیبت میشه

سلام من فریب خوردم و ۶۰۰ تا ترون دادم به جا ۶۰ سال چین بعد تو سایتش نمیتونم connect بشم چیکار کنم

۹ آذر ۹۹، ۱۸:۴۷
پاسخ:
سلام قبل از هر کاری اول تحقیق کنید و معرف درست انتخاب کنید تا به مشکب نخورید.کسی که بتونه شمارو خوب راهنمایی کنه قطعا معرف بادانشی هست ولی کسی که نتونه و شما از طریق اون شخص ثبت نام کنید متضرر خواهید شد.
علت اینکه کیف پولت به سایت کانکت نمیشه به علت ضعیف بودن اینترنتت هست.

سلام من یه راهنمایی میخواستم،من تتر(usdt)به کیف پول توکن پاکان واریز کردم حالا که میخوام انتقالش بدم به باینانس یه سره خطا گس(gas) میده و انتقال رو انجام نمیده .اگه ممکنه راهنمایی کنید.ممنونم

۱۸ آذر ۹۹، ۱۷:۲۹
پاسخ:
سلام.gas یعنی کارمزد یا همان فی تراکنش.باید مقداری کارمزد برای انتقال داشته باشید. شما تمام موجودی را میخواهید انتقال دهید و چیزی برای کارمزد ندارید. باید مقداری برای کارمزد نگه دارید و بقیشو ارسال کنید

سلام توکن sch در کیف پول ترون لینک است میشه الان بفروشی توکن sch

اگر هم نمیشه چند ماه طول می کشه توکن sch خرید فروش بشه یا حداقل تبدیل به بیت کوین یا اتریوم بشه

ممنون از سایت خوب شما خسته نباشید

۲۶ دی ۹۹، ۱۴:۱۱
پاسخ:
سلام.خیر توکن sch هنوز در صرافی ها لیست نشده و قابل فروش نیست.باید صبور باشید تا لیست بشه. زمانش مشخص نیست.
ممنونم.موفق باشید

سلام 

اون 10 درصدی ک توی پلن ها قرار نگرفته ایا پشتیبانه ی توکن هست؟

یا هزینه های سایت هست ؟

یا واسه برنامه نویسه؟ 

سوال بعدیم اینه ایا تو ایران توکنی بوده ک از این راه ینی مثل سالچین با این.روش قیمت گذاری شده باشه؟

سوال بعدیم اینه ک چقد احتمال داره قیمت گذاری بشه؟دلیلتون چیه واسش 

۷ بهمن ۹۹، ۰۰:۵۶
پاسخ:
سلام.هزینه های سایت هست.
بله بوده.و قیمتش به خرید و فروش کاربرا بستگی داره.
بالاخره باید لیست بشه.ولی زمانش مشخص نیست.لیست شدن توکنش دست سازنده سایت سال چین هست

سلام من یادمه در ابتدا ترون فریز میکردیم و آن فریز و میشد تبدیل کرد توکن رو به ترون چرا الان نمیشه ... و اینکه آیا این سیستم پانزی هست؟؟

۲۸ بهمن ۹۹، ۰۲:۰۷
پاسخ:
سلام.سیستم زیرمجموعه گیری است و بر اساس زیرمجموعه گیری پ.رسانت میده یعنی با عضو گیری.در بروزرسانی جدید سیستم و تغییرات ایجاد شده در کانال داخل پست عضو بشید آموزش بروزرسانی جدید سیستم موجود هست

سلام خسته نباشید ما حتما باید توسط شخصی به این کار معرفی شویم یا اینکه خودمان میتوانیم ثبت نام کرده و تیم بسازیم؟ 

۴ اسفند ۹۹، ۲۳:۱۳
پاسخ:
سلام.بله باید از طریق معرف اقدام کنید و بعد با لینک مختص خودتون تیم سازی کنید.آموزش داخل پست را مطالعه کنید لینک معرف ما هم داخل پست هست

سلام.کل تراکنش تو 24 ساعت گذشته فقط 2 دلار؟این یعنی چی؟

۱۸ اسفند ۹۹، ۲۲:۰۹
پاسخ:
سلام.کجا نوشته این مورد را. دقیق تر بگید تا راهنمایی کنم

سلام.. وقت بخیر.. قیمت فعلی هر schچقدر هستش وقیمتش  رو پس از محاسبه چقد پیش بینی میکنید؟؟ لطفا پاسخ بدید سپاس

۲۷ فروردين ۰۰، ۰۵:۰۲
پاسخ:
سلام.هنوز در صرافی ها لیست و قیمت گذاری نشده.باید لیست بشه و خرید و فروش بشه تا قیمتش مشخص بشه

سلام من سالچین دارم. مشکلی واسه مجموعه گیری ندارم میشه راهنمایی کنید. میخواستم ببینم هنو کار میکنه

۳۱ فروردين ۰۰، ۰۸:۲۵
پاسخ:
سلام.بله کار میکنه داخل کانال تلگرام زیر عضو بشید و مطالب را بخونید مشکلی بود ایدی پشتیبانی داخل کانال هست اونجا سوال بپرسید.
https://t.me/salechain_smartcontract

سلام

آینده ای هم این سل چین داره یانه 

۹ ارديبهشت ۰۰، ۱۳:۳۱
پاسخ:
سلام.شبکه سازی و تیم سازی هست.

خب خود این سل چین هرکدوم 10 ترون هزینه داره دوباره باز خواهد شد که قیمت بخوره یانه. تیم سازی اون فایده ای نداره 

۳ خرداد ۰۰، ۲۲:۳۵
پاسخ:
توکنش تو صرافی باید لیست بشه هنوز لیست نشده
مجتبی حسین زاده

سلام و خسته نباشید من طبق دستورالعمل شما سل چین خریدم و اما برای من داخل کیف پول ترون هست و وارد صفحه اصلی سل چین نشود و هیچ سودی به من نمی‌دهد چه کاری باید انجام دهم ممنون

۲۰ خرداد ۰۰، ۰۲:۱۴
پاسخ:
سلام.اول اینکه از معرفتون که با لینکش ثبت نام کردید راهنمایی باید بگیرید.طبق اموزشی که گذاشته میتونید اقدام کنید فیلم اموزشی داخل پست هست.داخل کانال سل چین عضو بشید تا راهنمایی کنم. لینک کانال داخل پست هست

سلام توکن sch الان داره تو جاست سوآپ تبدیل میشه معادل ۴ ترون

ما هم میتونیم تو سالچین تبدیل کنیم

۴ مرداد ۰۰، ۲۰:۱۳
پاسخ:
سلام.بله لیست شده توکنش

به من معرفی شد این کار و من حدود ۱/۵۰۰/۰۰۰ تومان استیک کردم . الان چطور باید بفهمم چقدر سرمایه دارم؟ و اینکه چطور میتونم پولم رو دربیارم؟

۲۳ مرداد ۰۰، ۰۳:۲۰
پاسخ:
سلام.این سوالات را باید از طریق معرفتون بپرسید.سرمایه گه گذاشتید که دیگر قابل برداشت نیست چون شما سرمایه گذاشتی و باید شروع به تیم سازی کنی که بتونبی کسب درامد کنی.بدون تیم سازی فقط از طریق سود روزانه و هفتگی بهت درامد میده که سودش بسیار کمه

سلام. من ترون هایم رو دی ۹۹ استیک کردم. چه زمانی می تونم آن استیکش کنم؟

۵ شهریور ۰۰، ۲۲:۵۹
پاسخ:
سلام.ترون هاتون را دادید و شما توکن sch خریدید ک توکن را استک کردید تا بهتون ترون سود روزانه و سود هفتگی بده .ترون های شما که دیگه قابل برداشت نیست چون دادید و توکن خریدید و استک کدید

سلام پارسال اوایل که موضوع قرارداد سالچین اومد مقداری ترون رو به سالچین سواپ کردم ولی الان میخوام دوباره تبدیل کنم به ترون سواپ نمیشه 

دلیلش چیه؟

۲۵ آبان ۰۰، ۲۱:۵۹
پاسخ:
سلام.تو کیف پول ترون لینک صرافی جاست سواپ میتونید تبدیل بزنید
امیر عزیزی

سلام ببخشید الان توکن schلیست شده؟ اگ شده باچه قیمتی لیست شده

۲۶ آذر ۰۰، ۰۹:۲۴
پاسخ:
سلام.توی کیف پول ترون لینک صرافی جاست سواپ لیست هست قیمتش متغیر هست

سلام صرافی جاست سواپ سالچین رو سرچ میکنم نمیاره

چیکار باید بکنم؟

میخوام به ترون تبدیل کنم 

۲۷ آذر ۰۰، ۲۲:۲۶
پاسخ:
سلام.از ادمین فارسی گروه سال چین مورد را بپرسید.
https://t.me/SaleChainPersian
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی