مشخصات سایت Iranian Traders

لینک عضویت حساب های مورد قبول حداقل سرمایه گذاری واریز سود پاداش معرفی پلن ها وضعیت
ثبت نام PerfectMoney - BTC - DOGE 25 دلار دستی %3  0٫33 % تا  0٫67 % روزانه برای 30 تا 180 روز در حال پرداخت

جهت عضویت روی بنر زیر کلیک کنید

درباره پروژه:

ایرانین تریدرز، پروژه ای به مدیریت آقای کامران رادمهر که در اواسط آذر ماه پلتفرم سرمایه گذاری خود را لانچ نمود. ایشان که در حوزه ی ترید ارزهای دیجیتال فعال است در وب سایت خود عنوان کرده توانایی تولید ۳۰ تا ۳۵ درصد سود خالص از سرمایه ی در اختیار را دارد و حال میخواهد پلتفرم سرمایه گذاری خود را در قالب پلن های سرمایه گذاری منعطف و منطقی با سایر کاربران به اشتراک گذارد. در ادامه به بررسی پلن های درآمد زایی و سود حاصل از سرمایه گذاری در این پروژه خواهیم پرداخت.

پلن های سرمایه گذاری:

در این پروژه سه بازه ی زمانی ۳۰ روزه، ۹۰ روزه و ۱۸۰ روزه برای پلن های سرمایه گذاری در نظر گرفته شده که هر یک از آنها سه رنج را با توجه به میزان سرمایه گذاری شامل می شود. در کلیه ی پلن ها اصل سرمایه تا پایان دوره ی سرمایه گذاری فریز می شود و سود حاصله بصورت روزانه پرداخت می گردد. همچنین اصل سرمایه در پایان دوره به بالانس اضافه می گردد که امکان سرمایه گذاری مجدد و یا برداشت اصل سرمایه را فراهم می سازد. اجازه دهید در جدول زیر به ارائه ی جزئیات پلن های این پروژه بپردازیم.

مدت پلن رنج سرمایه گذاری سود روزانه سود ماهانه سود خالص کل دوره
۳۰ روز ۲۵ دلار تا ۲۵۰ دلار ۰٫۳۳% ۹٫۹% ۹٫۹%
۳۰ روز ۲۵۱ دلار تا ۱۰۰۰ دلار ۰٫۳۷% ۱۱٫۱% ۱۱٫۱%
۳۰ روز ۱۰۰۱ دلار و بیشتر ۰٫۴۰% ۱۲٫۰% ۱۲٫۰%
۹۰ روز ۲۵ دلار تا ۲۵۰ دلار ۰٫۴۷% ۱۴٫۱% ۴۲٫۳%
۹۰ روز ۲۵۱ دلار تا ۱۰۰۰ دلار ۰٫۵۰% ۱۵٫۰% ۴۵٫۰%
۹۰ روز ۱۰۰۱ دلار و بیشتر ۰٫۵۳% ۱۵٫۹% ۴۷٫۷%
۱۸۰ روز ۲۵ دلار تا ۲۵۰ دلار ۰٫۶۰% ۱۸٫۰% ۱۰۸٫۰%
۱۸۰ روز ۲۵۱ دلار تا ۱۰۰۰ دلار ۰٫۶۳% ۱۸٫۹% ۱۱۳٫۴%
۱۸۰ روز ۱۰۰۱ دلار و بیشتر ۰٫۶۷% ۲۰٫۱% ۱۲۰٫۶%

ارزهای مورد قبول:

این پروژه برای دریافت سرمایه و همچنین پرداخت ها از ارزهای پرفکت مانی، بیت کوین و دوج کوین پشتیبانی می نماید.

پروسه برداشت:

واریز درخواست های برداشت در این پروژه بصورت دستی بوده و معمولا سریع انجام می گردد، کلیه ی درخواست های برداشت بطور معمول در بازه ی زمانی ۱ تا ۲۴ ساعت پس از ثبت درخواست برداشت واریز خواهند شد.

با توجه به پلن های منطقی و منعطف پروژه می توان انتظار یک پروژه ی با دوام را داشت و آن را یکی از گزینه های پخش سرمایه دانست. بنابراین اگر سرمایه گذاری در این پروژه یکی از انتخاب های شماست می توانید بروی بنر زیر کلیک کنید تا به وب سایت این پروژه راهنمایی شوید، قطعا در طول مسیر پروژه راهنما و همراه شما خواهیم بود.