مشخصات سایت Iran Doge Bank

لینک عضویت حساب های مورد قبول حداقل سرمایه گذاری واریز سود پاداش معرفی پلن ها وضعیت
ثبت نام DOGECOIN 1000 دوج کوین آنی 10 %  %0٫27 تا 0٫39% روزانه برای 30 روز (بازگشت سرمایه آخر دوره) عدم پرداخت

جهت عضویت روی بنر زیر کلیک کنید

پلن های سرمایه گذاری :

درباره پروژه:

ایران دوج بانک، تیمی متخصص به مدیریت آقای احمد الیاسی که در حوزه ی ترید ارزهای دیجیتال و بازار فارکس فعالیت دارند. این تیم در آذر ماه ۱۳۹۸ پروژه ی سرمایه گذاری آنلاین خود را لانچ کردند. با توجه به پلن های منطقی این پروژه می توان انتظار یک پروژه پایدار را داشت، در ادامه به بررسی پلن های سرمایه گذاری ارائه شده در این پروژه خواهیم پرداخت.

پلن های سرمایه گذاری: برای این پروژه ۸ بسته ی سرمایه گذاری در نظر گرفته شده که مدت زمان کلیه ی پلن ها ۳۰ روز می باشد. پرداخت سود بصورت روزانه بوده و اصل سرمایه در انتهای مدت پلن قابل برداشت یا سرمایه گذاری مجدد خواهد بود. در جدول زیر به بررسی جزئیات سود آوری این ۸ بسته می پردازیم.

قیمت بسته سود روزانه % سود روزانه Ð سود ماهانه % سود ماهانه Ð
۱,۰۰۰Ð ۰٫۲۷% ۳Ð ۸٫۰% ۸۰Ð
۷,۰۰۰Ð ۰٫۲۹% ۲۰Ð ۸٫۵% ۵۹۵Ð
۳۰,۰۰۰Ð ۰٫۳۰% ۹۰Ð ۹٫۰% ۲,۷۰۰Ð
۱۰۰,۰۰۰Ð ۰٫۳۲% ۳۱۷Ð ۹٫۵% ۹,۵۰۰Ð
۳۰۰,۰۰۰Ð ۰٫۳۳% ۱,۰۰۰Ð ۱۰٫۰% ۳۰,۰۰۰Ð
۱,۰۰۰,۰۰۰Ð ۰٫۳۵% ۳,۵۰۰Ð ۱۰٫۵% ۱۰۵,۰۰۰Ð
۲,۵۰۰,۰۰۰Ð ۰٫۳۷% ۹,۱۶۶Ð ۱۱٫۰% ۲۷۵,۰۰۰Ð
۵,۰۰۰,۰۰۰Ð ۰٫۳۹% ۱۹,۱۶۶Ð ۱۱٫۵% ۵۷۵,۰۰۰Ð

ارزهای مورد قبول:

این پروژه برای دریافت سرمایه و همچنین پرداخت ها تنها از ارز دوج کوین پشتیبانی می نماید و پروسه ی تایید و فعالسازی پلن از ۱ تا ۱۵ دقیقه بطول می انجامد.

پروسه برداشت:

واریز درخواست های برداشت در این پروژه بصورت دستی بوده و معمولا سریع انجام می گردد، کلیه ی درخواست های برداشت بطور معمول در بازه ی زمانی ۳۰ دقیقه تا ۲۴ ساعت پس از ثبت درخواست برداشت واریز خواهند شد.

با توجه به پلن های منطقی ایران دوج بانک می توان انتظار یک پروژه ی با دوام را داشت و آن را یکی از گزینه های پخش سرمایه دانست. بنابراین اگر سرمایه گذاری در این پروژه یکی از انتخاب های شماست می توانید بروی بنر زیر کلیک کنید تا به وب سایت این پروژه راهنمایی شوید، قطعا در طول مسیر پروژه راهنما و همراه شما خواهیم بود.