معرفی سایت های معتبر درآمدزایی و سرمایه گذاری

آموزش کامل کسب درآمد با سایت فاست کریپتو FaucetCrypto

همراهان عزیز امروز قصد معرفی سایت جدیدی به نام فاست کریپتو یا همان FaucetCrypto را دارم که با توجه به اینکه در همان روز اول موفق به برداشت درآمد به ارز دیجیتال دلخواه خود از این سایت شدم. تصمیم گرفتم این سایت را به شما نیز معرفی کنم. در این سایت می توان با کلایم روزانه، کلایم مقطعی هر نیم ساعت یک بار و همچنین یک سری کارها ازقبیل تماشای تبلیغات و … به درآمد رسید. واریز بصورت تقریبا آنی به کیف پول شما انجام می گردد. همچنین از حدود ۲۰ ارز دیجیتال رایج جهت واریز و انتقال پشتیبانی می کند.

وضعیت سایت : در حال پرداخت

آموزش ثبت نام در سایت فاست کریپتو FaucetCrypto :

ابتدا بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

در صفحه باز شده در کادر خالی ایمیل خود را وارد و بر روی دکمه Get Started کلیک کنید. و در جدول باز شده اطلاعات خود را به شرح ذیل وارد نمایید.

Username: نام کاربری دلخواه انتخاب نمایید.

Email: آدرس ایمیل خود را وارد نمایید.

Password: رمز دلخواه خود را وارد نمایید.

Password Confirmation: رمز انتخابی خود را مجدد وارد نمایید.

سپس روی دکمه Register کلیک نمایید. ایمیلی به آدرس ایمیل شما جهت تاییدیه ارسال خواهد شد. در ایمیل ارسالی بر روی دکمه Verify Email Address کلیک نمایید. با این کار ثبت نام شما به پایان رسیده و به صفحه کاربری خود منتقل خواهید شد و می توانید کسب درآمد را آغاز نمایید.

کیف پول متصل: با توجه به اینکه از حدود 20 ارز دیجیتال رایج پشتیبانی می نماید، بستگی به خود شما دارد. پیشنهاد ما استفاده از کیف پول کوینومی هست که در این سایت آموزش ساخت و استفاده از داده شده است.

آموزش کسب درآمد از سایت Faucetcrypto :

درآمدزایی در این سایت بسیار راحت و کاملا رایگان می باشد و از طریق چند فعالیت ساده که در زیر توضیح خواهم داد می توان کسب درآمد کرد. درآمد حاصله از فعالیت های شما به شکل سکه (Coin)هایی به شما تعلق می گیرد که میزان آن با توجه به نرخ روز ارزهای دیجیتال تعیین می گردد. در حال حاضر که این متن نوشته می شود هر 2٫47 سکه مخصوص این سایت برابر یک ساتوشی می باشد و این مقدار متغیر خواهد بود. که شما می توانید از قسمت Withdraw به ارز دلخواه خود تبدیل و به کیف پول خود انتقال دهید.

  • در صحفه اصلی سایت از بخش Daily Bonus میتوانید بصورت روزانه یک بار با زدن دکمه Claim و پس از چند ثانیه با زدن دکمه Claim Achievment مقداری سکه دریافت کنید. در حال حاضر 35 سکه روزانه بعنوان پاداش از این طریق قابل دریافت می باشد.
  • هر 30 دقیقه یک بار با زدن دکمه Ready To Claim می توانید کسب درآمد کنید. (پس از گذشت چند ثانیه با ظاهر شدن دکمه Get Reward و کلیک بر روی آن)
  • از قسمت Ptc Ads نیز می توانید با مشاهده تبلیغات کسب درآمد نمایید.
  • از بخش Shortlinks با تکمیل لینک های (تنها با کلیک بر روی چند دکمه طی چند ثانیه) کسب درآمد نمایید.
  • با تکمیل فعالیت های بالا و دستیابی و تکمیل مراحل مختلف از بخش Achievements می توانید با زدن دکمه Claim کسب درآمد و Level کاربری خود را بالا ببرید.
  • قسمت Withdraw جهت انتقال درآمد کسب شده به کیف پولتان است.
  • از قسمت Referral نیز با دریافت لینک اختصاصی خود (Referral Link) می توانید زیر مجموعه گیری نمایید.

بخش Ready To Claim

در این قسمت هر 30 دقیقه یکبار باز دن دکمه Get Reward می توانید کوین و ساتوشی رایگان دریافت کنید ، این بخش مشابه قسمت رول رایگان در اکثر سایت های فاست کریپتو است.

بخش PTC Ads

این بخش تبلیغات کلیکی است که با مشاهده آگهی های سایت می توانید به جمع آوری رایگان ساتوشی و کوین های بیشتر بپردازید کافی است مطابق تصویر ، بر روی watch  کلیک کرده و مراحل دیدن هر تبلیغ را مشابه با مراحل ذکر شده در بخش های قبلی سپری کنید اگر مراحل را بدرستی انجام دهید مجدد به صفحه تبلیغات باز خواهید گشت و می توانید تبلیغ های بعدی را مشاهده کنید.

بخش ShortLinks

این بخش مرتبط با لینک های کوتاه تبلیغاتی است برای انجام این مرحله به ترتیب بر روی Claim link کلیک کنید شمارشگری در صفحه بعد که معمولا 10 الی 15 ثانیه است سپری می شود ، بعد دکمه Get reward  ظاهر شده را بفشارید در صفحه بعد بر روی Show Timer / Click Here   و در انتها بر روی دکمه Continue  کلیک کنید ، همین پروسه را می توانید تا اتمام همه تبلیغات مرتبط با لینک کوتاه ادامه دهید.

بخش Achivements

این بخش جوایز است ، اگر بخش های متنوع مرتبط با دریافت ساتوشی رایگان از جمله لینک کوتاه و غیره را انجام دهید در این بخش جوایزی بابت انجام این مراحل به شما تعلق می گیرد که با رفتن به هر بخش می توانید جوایز مختص به آن را با زدن دکمه Claim Achievement دریافت کنید.


بخش Offer Walls

این بخش مرتبط با فعالیت های درخواستی است و اگر کمی زبان بلد باشید و آفرها با ای پی کشورمون ایران مشکلی نداشته باشند با انجام موارد خواسته شده می توانید سکه یا کوین های بیشتری را دریافت کنید.

بخش Referral

در این قسمت می توانید با دریافت کد زیر مجموعه گیری مختص به خود و استفاده از بنرهای آماده سایت به همکاری در فروش و بازاریابی برای سایت فاست کریپتو بپردازید و تا 20% از فعالیت نفرات ارجاعی خود به عنوان پاداش بهره ببرید.

بخش Withdraw

در این بخش می توانید کارکرد خود را به بیت کوین یا سایر ارزهای دیجیتال لیست شده برداشت کنید حداقل برداشت برای بیت کوین در حال حاضر معادل 500 ساتوشی و تقریبا 1900 کوین است که به حساب Faucet pay  به صورت آنی واریز می گردد.

● این سایت level بندی دارد و به ازای هر 10 لول که بالول شما بالا بره  1 درصد به درآمدتون اضافه میشه اگر بتونید لول خودتون را به بالای 150 الی 200 برسانید ، مبتونید درآمد خوبی از این سایت کسب کنید.

● این سایت حداقل برداشت خیلی کمی دارد ، واریزش آنی هست میتونید هر ارزی دوس داشتید برداشت بزنید.

● برای برداشت ارزهای بیت کوین و اتریوم باید کیف پول موقت faucetpay  ثبت نام کنید و به فاست پی انتقال دهید و بعد از رسیدن به حداقل برداشت از حساب فاست پی به کیف پول اصلی انتقال دهید.

● بقیه ارزها را به کیف پول اصلی میتونید درخواست برداشت بزنید.

● دقت داشته باشید زمان برداشتهر ارز روی دکمه withdraw که برای بداشت کلیک می کنید اگر نارنجی رنگ بود یعنی سایت موجودی کافی برای پرداخت ندارد و باید 72 ساعت صبر کنید تا موجودی ارزی که می خواهید برداشت بزنید از طرف سایت پر شود ولی اگر گزینه withdraw  آبی رنگ بود یعنی سایت موجودی دارد و می تونید برداشت بزنید.

نکته :

برای اینکه شما بتوانید به درآمد مطلوبی در این سایت برسید باید سعی کنید زیرمجموعه گیری نمایید. میزان 20% فعالیت های زیر مجموعه هایتان به شما می رسد در صورتی که چیزی از آن ها کم نمی شود. برای این منظور میبایست از منوی اصلی سایت قسمت Referral لینک اختصاصی خود را دریافت و در گروه ها و شبکه های اجتماعی و یا از روشهای دیگر آن را نشر دهید.بدون زیرمجموعه هم با بالا بردت لول میتونید درآمد خوبی کسب کنید.

نکته :

میزان درآمد شما (سکه یا Coinهای شما) در بالای صفحه در قسمت Balance نمایش داده می شود.

FAUCETCRYPTO

FaucetCrypto

آموزس کسب درآمد با سایت فاست کریپتو FaucetCrypto

آموزش کامل سایت کلیکی و رولی | FAUCETCRYPTO

اتریوم رایگان

بیت کوین رایگان

دوج کوین رایگان

سایت FaucetCrypto

سایت faucet crypto جمع آوری رایگان 20 ارز رایج دنیا

سایت فاست کریپتو

فاست کریپتو

۹۹/۰۱/۱۲

نظرات (۹۷)

می خواستم بدونم میشه از کیف پول پایر استفاده کرد یا نه؟

 

۱۳ فروردين ۹۹، ۰۳:۳۱
پاسخ:
احتمالا میشه فقط اون ارزهایی که پاییر داشته باشه را می تونید بهش انتقال بدید.
کوینومی استفاده کنید چون تمام ارزهای داخل این سایت را پشتیبانی میکنه
ابوالفضل هوشیار

سلام ببخشید من برراشت میخوام بزنم ویگه ادرس ولتت خرابه از حساب پاییرم این بیتکوینو میخواستم وردارم نشد 

۱۳ فروردين ۹۹، ۰۷:۳۷
پاسخ:
سلام.از کیف پول کوینومی استفاده کن

سلام ببخشید من برداشت زدم تو سایت میگه ارسال شده ولی تو حساب پی یر نیومده ؟؟

۱۳ فروردين ۹۹، ۱۶:۱۸
پاسخ:
سلام.از کیف پول کوینومی فقط استفاده کنید

سلام ببخشید در قسمت wothdrawel کیف پول کوینومی وجود ندارد از من بالای ۵۰۰ سکه شده ولی نمی دونم که چجوری برداشت بزنم انتقال به کیف پول کوینومی کنه در حالیکه من به این کیف پول ثبت نام کردم و برنامه اش هم دارم

۲۵ ارديبهشت ۹۹، ۲۱:۱۲
پاسخ:
شما وقتی بخای ارزی را برداشت بزنی باید به حد برداشت اون ارز رسیده باشی.حداقل برداشت هر ارز را هم داخل قسمت withdraw  که بری روی هر ارز کلیک کنید.نوشته شده است.آدرس کیف پول اون ارز را میدی و اون کد پایین را به ترتیب میزنی و همون لحظه واستون واریز میشه
خوب شما گفتین که به این سایت از کیف پول کوینمی استفاده کنیم به بخش withdrawel که نیس خوب من زمانیکه ارز رو انتخاب کنم میتونم توی کیف پول کوینمی انتقالش بدم اگه بشه چجوری انتقال بدم ممنون
۲۵ ارديبهشت ۹۹، ۲۳:۴۲
پاسخ:
سلام تلگرام پی ام بده تا راهنماییت کنم
almas4545@

سلام چرا وقتی یک ارزی را برداشت می کنیم حتی به مقدار مجاز برداشت رسیده باشد تمام ارزهای دیگر صفر میشود؟

 

۲۱ خرداد ۹۹، ۰۱:۱۱
پاسخ:
سلام.شما فقط یک ارز را می تونی به دلخواه برداشت بزنی .همه ارزها را نمیتونی برداشت بزنید.یه ارز که برداشت بزنی موجودی بالانس شما صفر میشه و باید دوباره جمع آوری کنید

سلام من نمیتونم از این سایت برداشت کنم قبلا برداشت داشتم به کیف ترون والت ولی چند روز هست مشکل برداشت دارم... میگه تا 72ساعت باید صبر کنی ولی متأسفانه مشکل حل نشده چیکار کنم؟

۷ تیر ۹۹، ۱۸:۴۶
پاسخ:
سلام.هنگامی که می خواهید ارزی را برداشت بزنید.اگر روی گزینه withdraw ارز مورد نظر آبی رنگ بود یعنی سایت موجودی برای برداشت دارد. ولی اگر گزینه witdhdraw نارنجی رنگ بود سایت موجودی ندارد و باید 72 ساعت صبرکنید تا موجودی سایت پر بشه و بعد ارزی که مد نظرتون هست را برداشت بزنید.

سلام.من برای برداشت بیت کوین اشتباهی آدرس بیت کوین کشم رو وارد کردم راهی برای بازگشتش هست؟

۱۳ تیر ۹۹، ۰۶:۵۸
پاسخ:
سلام.باید دقت کنید آدرس را درست وارد کنید.اگر آدرس اشتباه وارد شده باشه احتمالا بازگشت میخوره ولی اینکه تو موجودی بالانس سایت بیاد را بعید میدونم

سلام من برداشت زدم ولی توی کیف پولم نیومده و موجودی بالانس صفر شده توی قسمت هیستوری هم هیچی نیومده

۱۵ تیر ۹۹، ۲۲:۱۲
پاسخ:
سلام.آدرس کیف پولتون را درست وارد نکردید.چون آدرس درست وارد کنید همون لحظه آنی به کیف پول واریز میشه

اتومیک والت

در دریافت ارزها مشکلی که نداره ؟ چون میخوام دریافت بزنم میترسم مشکل داشته باشه 

تا حالا شده واسه اتومیک والت چنین مشکلی پیش بیاد ؟؟؟؟

۲۹ تیر ۹۹، ۰۲:۱۰
پاسخ:
سلام.نه مشکلی نداره

با سلام ایا من میتونم از این سایت به حساب پایرم هم ارز رو بریزم. ؟     و ایا میتوانم ارز usdهمان دلار هم کار کنم و بریزم به حسابم یعنی دلار هم میده  و 

 

اگه لطف کنید بگید که حداقل برداشت 450تا هست این 450تا به تومان چقدر میشود  ؟؟؟؟؟؟      ممنون میشم اگه جوابمو بدید    باتشکر از شما 

۲۹ مرداد ۹۹، ۰۲:۰۹
پاسخ:
سلام.بهتره فقط با کیف پول کوینومی و یا اتمیک والت برای این سایت استفاده کنید چون بیشتر ارزها را این کیف پول ها داره.
حداقل برداشت کدوم ارز 450 تا هست؟
علی مشتاق

مشتاق هستم محبت کنید حتما دراموزشهاتون دونکته مدح نظرتون باشه که عدم گفتنش از طرف شما باعث ارور ویا قطع ارتباط میشه واون استفاده از فیلترشکن هست ایا این سایت با ip

 ایران برود مشکلی نیست چون بعضی نمیخواد بعضی میخواد واشتباهش از طرف کاربر نسخش پیچیده است چون برغم جریانات ما تحریم ومردمان مشکل دار هستیم این بارها بشکلی از طرف سایتها دیدم که اصلا حس وحالی شدیمئ که عطاش به لقاش بخشیدیم ودوم اینکه بخشی راز اینم سایت هااز سایت ها از 2014 بعضا مشغول بودن مقطعی خوب ومقطعی اسکم شدن کاربر میره براثر تبلایغات درجایی واردش میشه وقتش میگیره بعد میبینه مسله طور دیگس که سرخوردگی داره مقدورتون نیست الانم 5/7/99بشکلی اینها بروز رسانی بشن که ایا دراین تارخ کدوماشون فعال هستند یا احیانا نیستند که توصیه نشوند دیگه متشکذم ازمحل گفتگو یا مشکلی وگپی بینهایت سپاسگذارم ببخشید اگر وقتتون گرفتم

سلام ادمین جان

لطفا کمکم کن

ادرس کیف پول فاست پی مخصوص خودم رو چجوری پیدا کنم؟

الان تو یک سایت دیگه ساتوشی و بیت کوین کسب کردم برای پرداخت زده یا کیف پول فاست پی یا کیف پول بلاک چین

جفتشون رو دارم ولی چون کیف بلاک چین باید بیشتر ساتوشی از تو سایته جمع کنم نمیخواموبره تو بلاک چین میخوام اول بره تو کیف فاست پی بعد بره بلاک چین

توروخدا کمکم کن ممنونت میشم

۸ مهر ۹۹، ۰۱:۴۱
پاسخ:
سلام.تو سایت فاست پی ثبت نام میکنی و آدرس کیف پول هر ارزی میخای داخلش بزنی را لینک دار میکنی.یعنی مثلا آدرس ارز بیت کوین کیف پول تراست والت را میزنی و ذخیره اش میکنی.
اگر متوجه نشدی از طریق کانال تگرام عضو شو و داخل گروه پیام بده

سلام   در قسمت shortlinks ۵ سایتش  برام باز نمیشه!یه تیک خورده مشکل از کجاست؟ 

۱۶ آذر ۹۹، ۱۷:۴۳
پاسخ:
سلام.بافیلترشکن وارد شوید باز میشه هنگام بازشدن فیلترشکن را قطع کنید

سلام متاسفانه باز نمیشه   5 تای آخری هستند یه تیک آبی رنگ خورده و باز نمیشه چی با فیلتر شکن چی بدون فیلتر شکن

۱۹ آذر ۹۹، ۱۷:۱۲
پاسخ:
سلام.چی باز نمیشه؟

همین سایت faucetcrypto قسمتshortlinks ۵ تای آخر برام باز نمیشه یه تیک خورده

۲۰ آذر ۹۹، ۰۱:۳۷
پاسخ:
از طریق گروه تلگرام ما باید عکس بفرستید تا ببینم من اینجوری متوجه نمیشم چیو میگید

سلام 

این سایت بسته شده دیگه باز نمیکنه حتی با ف ی ل ت ر ش ک ن

 

۳ دی ۹۹، ۱۸:۰۷
پاسخ:
سلام. سایت در حال آپدیت و بروزرسانی بود و الان باز میشه و مشکلی نداره

سلام ادمین خسته نباشی من از سایت faucetcrypto سه بار برداشت لایت کوین زدم ولی هیچ کدوم به حساب faucetpay واریز نشده الان که دارم سایت faucetcrypto برداشت ها را چک میکنم میبینم هر سه بار رفته تو حساب خود بلکچین در صورتی که من اصلا کیف پول آدرس بلکچین نزدم جریان چیه؟ پس برداشت های من چی میشه؟ خواهشا کمک کنید ممنون

۳ دی ۹۹، ۱۸:۱۰
پاسخ:
سلام.ممنون.برای برداشت لایت کوین باید آدرس لایت کوین کیف پول اصلی خودت مثل کوینومی یا تراست والت را بدی. فقط برای برداشت بیت کوین و بیت کوین کش باید آدرس کیف پول فاست پی را بدی.آدرس اشتباه دادی احتمالا و به جای دیگه رفته.الان هم بعید میدونم بشه کاری کرد.

با سلام و وقت به خیر. من در قسمت short link این سایت مشکل دارم. برای من یک tab جدید در مرورگر باز میشود و دیگر هیچ اتفاقی نمی افتد!

۱۰ دی ۹۹، ۱۹:۵۲
پاسخ:
سلام.تشکر.باید فیلترشکن روشن کنید تا صفحه باز بشه .بعد هنگام حل کردن کد کپتچا فیلترشکن را خاموش کنید و کلایم بزنید

سلام میتونیم از فاست کریپتو ارز بیت کوین را مستقیما" به کیف کوینومی اتتقال بدیم؟.و حداقل برداشت بیت کوین رو از کجا بدونم؟

۱۸ دی ۹۹، ۰۲:۲۱
پاسخ:
سلام.خیر برای انتقال بیت کوین یا بیت کوین کش از سایت فاست کریپتو باید اول به کیف پول موقت فاست پی انتقال بدید بعد تا به حداقل برداشت برسید به کیف پول اصلی مننتقل کنید

سلام.اگه مستقیم بیت کوین انتقال بدم مقدار انتقال داد شده چطور میشه.

۱۸ دی ۹۹، ۲۲:۵۱
پاسخ:
سلام. بیت کوین و بیت کوین کش را باید به کیف پول موقت فاست پی انتقال دهید و بعد از اون به کیف پول اصلی منتقل کنید.

سلام اتریوم بود.الان تو history یه لینک داده. چیه؟

۲۰ دی ۹۹، ۰۰:۲۳
پاسخ:
سلام. متوجه سوالتون نشدم. واضح تر بیان کنید

اتریوم انتقال دادم بیت کوین نبود. توhistory سایت اون مقدار اتریوم که انتقال دادم زده موفق یه لینک گذاشته باز کردم گزارش انتقال.ولی برا بقیه لینک نذاشت 

۲۱ دی ۹۹، ۰۱:۴۷
پاسخ:
اگر اتریوم برداشت زدید باید صبرکنید تا به کیف پولتون واریز بشه

سلام به نوبیتکس انتقال زدم واریز میشه؟ اگه شد چند روز طول میکشه؟ 

ممنون

۲۱ دی ۹۹، ۱۹:۰۱
پاسخ:
سلام. فقط به کیف پول اصلی باید واریز کنید.تو هیچ سایتی نباید به کیف پول صرافی واریز کنید چون احتمال واریز نشدن هست
امیر بهرادفر

سلام خسته نباشید.

چندتا سوال دارم

1- لول اگر بالا بره چه مزیتی داره؟

2- هر روز چندتا تبلیغ میزارن؟

3- بدون زیر مجموعه مینیموم روزانه چقد میشه درآمد داشت؟

4- آیا میشه به دلار هم برداشت کرد؟ چجوری؟

ادرس گروه تلگرام هم بدین بی زحمت

۲۵ دی ۹۹، ۰۱:۴۰
پاسخ:
سلام.
1-لول بره بالا به ازای هر 8 لوب 1 درصد به درآمدت اضافه میشه
2-هرروز تعدادش فرق داره و ثابت نیست
3-بدون زیرمجموعه درآمدت کمه مگر اینکه هر 8 لول که بالا بری تا ببه درآمدت اضافه تر بشه
4-بله فعالیت کنی و زیرمجموعه بگیری میشه 1 دلار هم برداشت زد. برای برداشت هم هر ارزی تمایل داشتی و به حداقل برداشت رسیده باشی از قسمت withdraw آدرس کیف پول اون ارز را میزنی و برداشت میزنی
5-@bestdaramadirgroup

شوتاشیای که بدست اوردم باید انتقال بدم به facucet pay بدم بعد بلوک چین برای انتقال به نوبیتکس چیکار باید بکنم ممنون 

۲۶ دی ۹۹، ۰۲:۱۵
پاسخ:
برای برداشت ارزهای بیت کوین و بیت کوین کش باید به کیف پول موقت فاست پی انتقال دهید و بعد از به کیف پول اصلی مثل بلاک چین یا تراست والت یا اتمیک والت منتقل کنید و سپس بعد از رسیدن به مقدار مشخصی میتونید به صرافی های آنلاین مثل نوبیتکس بفروشید و معادلش به تومان دریافت کنید

سلام خسته نباشید. اگه مبتدی باشی و زیر مجموعه هم نداشته باشی و فقط با کلیک رو تبلیغات خود سایت چند روز طول میکشه که یک دلار کاسب بشی ؟؟ لول چند شد یک دلار میشه ؟

۳۰ دی ۹۹، ۰۰:۵۳
پاسخ:
سلام.به ازای هر 8 لول که بالا برید 1 درصد به درآمدتون از کلیک کردن و دیدن تبلیغات اضافه میشه.بدون زیرمجموعه بستگی داره روزی چند ساعت فعالیت کنید هرچی بیشتر فعالیت کنید زودتر به 1 دلار میرسید

سلام یه توضیح کامل راجب offerwalls میشه بدی؟

۲ بهمن ۹۹، ۱۸:۵۵
پاسخ:
سلام.انجام بعضی وظایف هست مثلا سوالاتی به زبان انگلیسی پرسیده درست جواب بدید بهتون کوین میده.در واقع فعالیت هایی که گفته را باید انجام بدید باید زبان انگلیسی بلد باشید یا از طریق مترجم گوگل سوالات را جوابش را پیدا کنید.

سلام وقت بخیر

من ۵۰۰تا سکه جمع کردم و ب کیف پول لایت کوین انتقال دادم ولی هنو نیومده.تو هیستوری هم نگا میکنن وضعیت پردازش زده .

۶ بهمن ۹۹، ۰۲:۳۱
پاسخ:
سلام.آدرس کیف پول را اگر درست داده باشید واریز میشه اکر نیومده تا 48 ساعت صبر کنید

سلام.. میخوام برداشت کنم سری اول که برداشت زدم سایت گفت ارسال شده ولی تو حساب کیف پاییرم نیومده الان واسه سری دوم میخوام برداشت بزنم این پیغام اومده اینم بگم سری اول از بیت کوین کش زدم که تو حساب پاییرم نیومد الانم از بیت کوین کش استفاده بکنم یا نه لطفا راهنماییم کنید

پیغامش زده شما از کیف پول خود برداشت کنید حداقل مبلغ واریز ولی از پاییر و مایکرو ولت و ایکس چنج برداشت نکنید

۷ بهمن ۹۹، ۰۰:۵۱
پاسخ:
سلام.برای برداشت بیت کوین کش و بیت کوین باید به کیف پول موقت فاست پی انتقال دهید و سپس از اونجا به کیف پول اصلی منتقل کنید.

سلام. از سایت faucetcrypto مقداری بیت کوین کش تو کیف کوینومی واسم واریز شد، چجوری این مقدارو به ریال یا تومان تبدیل کنم. ممنون

۷ بهمن ۹۹، ۰۰:۵۲
پاسخ:
سلام.باید در صرافی های آنلاین مثل نوبیتکس ثبت نام و احراز هویت کنید و میتونید بفروشید.البته مقدار کم باشه صرافی نمیخره باید مقدار قابل توجهی باشه تا صرافی بخره چون صرافی ها حداقل خرید و حداقل فروش دارن

لینک ثبت نام صرافی :
https://nobitex.ir/signup/?refcode=968823

سلام. یه سوال دیگه هم دارم. ارزهایی که از طرف اینگونه سایت ها به کیف پول واریز میشن، واقعی هستن یا سرکاری هستن؟ میشه چنج کرد؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

۷ بهمن ۹۹، ۰۰:۵۴
پاسخ:
سلام.بستگی داره سایتش معتبر باشه یا نه. این سایت فاست کریپتو معتبر هست و واقعی هست و قابل چنچ و تبدیل هست.

سلام عزیزم خسته نباشی ممنون از راهنمایی خوبتون 

پاشم واسه برداشت بیت کوین و بیت کوین کش پس اول به فاست پی انتقالش بدم بعد از اونجا به کوینومی انتقال بدم یا حساب پاییرم 

۷ بهمن ۹۹، ۲۱:۱۶
پاسخ:
سلام.ممنون.
اول به حساب فاست پی بعد کوینومی

بیت کوین کش فرستادم تو حساب فاست پی... چجوری بفهمم اومده تو فاست پی و بعدش چکار کنم همه مراحلش رو لطف میکنی بهم بگی چکار بکنم

۷ بهمن ۹۹، ۲۱:۱۷
پاسخ:
تو حساب فاست پی ارز بیت کوین کش میاد.هنگامی که به حداقل برداشت بیت کوین کش داخل حساب فاست پی رسیدید به کیف پول اصلی مثل تراست والت یا کوینومی انتقال دهید

سلام. ممنونم از راهنماییتون تو سوال قبلی که پرسیدم. یه سوال دیگه واسم پیش اومد چجوری باید ارز تو کیف کوینومی رو به صرافی nobitex بفرستم؟  میشه راهنمایی کنید. ممنون

۷ بهمن ۹۹، ۲۱:۳۶
پاسخ:
سلام.خواهش.صرافی نوبیتکس باید ثبت نام کنید و احراز هویت کنید.سپس وقتی به حداقل مقدار خرید ارز مورد نظر در صرافی نوبیتکس برسید تو خود نوبیتکس کیف پول داره از کیف پول کوینومی به کیف پول نوبیتکس می فرستید

سلاممن از سایت فاست کریپتو سه بابرداشت زدم ولی هیچکدوم ی حساب پاییرم نیومدهو توهیستوری تاریخ وبرداشت رو کامل زده ولینک زده ووارد صفحه بلاک چیرمیشهمیخاستم بدونم الان تکلیف لایت کوین هاچی میشه وچیکارکنمو بلاک چیر چی هست

۱۲ بهمن ۹۹، ۰۴:۰۲
پاسخ:
سلام.باید کیف پول اصلی مثل تراست والت یا اتمیک والت برای برداشت استفاده کنید.72 ساعت صبر کنید اگر نیومد کاری نمیشه کرد .از این به بعد از کیف پول اصلی مثل تراست والت یا اتمیک والت استفاده کنید

سلام من دیشب ۲۲تا تبلیغ دیدم و مقدار بیت کوینی که بهم داده بود رو به ریال حساب کردم شد ۲۷۲ تومان، آیا واقعا ارزش داره که هم وقتمو و هم اینترنتمو صرف این کار بکنم؟؟ پول اینترنتم در نمیاد مگه اینکه شما روش دیگه ای رو دنبال میکنید به پول میرسید. اگه ازین سایت به صورت دیگه ای درآمد دارین منو هم راهنمایی کنید باتشکر

۱۴ بهمن ۹۹، ۰۳:۵۰
پاسخ:
سلام.برای کسب درآمد معقول و رشد باید آموزش ترید ارز دیجیتال را ببینید در کانال ما (bestdaramad_trade@) عضو بشید و آموزش هارو ببینید.در طول مسیر پشتیبان شما خواهیم بود.
سایت فاست کریپتو هم در مقایسه با سایت های رایگان دیگه ، برای کسب رایگان ارزهای دیجیتال خوبه و به ازای بالا رفتن هر 8 لول 1 درصد به درامد اضافه میشه و میتونید ازش اندوخته مناسبی جمع آوری کنید و اگر بتونید زیرمجموعه گیری کنید به درامد خوبی می رسید

سلام خسته نباشی..میخاستم بدونم چقدر سکه باید جمع کنیم تا بتونیم به برداشت برسیم الان من750 تا دارم ولی حتی یه دونه ساتوشی نشده دوم اینکه چطوری باید برداشتش کنیم ممنون میشم جواب بدین و ای دی تلگرامتونم بزارین.مرسی

۱۴ بهمن ۹۹، ۰۳:۵۰
پاسخ:
سلام.هر ارزی بخاهید برداشت بزنید روی قسمت withdraw که بزنید حداقل برداشت اون ارز به سکه را زده.

ممنونم از پاسختون..میخام بدونم بالا بغل کنار سکه ها واسم 187 btc نوشته شده تا دیروز صفر بود میخاستم بدونم این بخاطر چی هست واینکه میشه برداشتش کرد یا نه??البته اینم بگم ک این چند روزه ک عضو شدم بکوب تو سایت سکه میگیرم حتی داداشمم عضو کردم خیلی فعالم 

۱۵ بهمن ۹۹، ۰۸:۱۸
پاسخ:
سلام.یعنی اون سکه هایی که داری معادل 157 ساتوشی بیت کوین هست.بله میشه برداشت کرد.باید حساب فاست پی بسازید و به اون حساب انتقال دهید ولی چون در حساب فاست پی هم اونجا باید به حداقل برداشت برسید تا بتونید به کیف پول اصلی انتقال دهید. پیشنهاد میشه ارزهای دیگری را برداشت بزنید چون ارزهای دیگه برداشتشون مسنقیم به کیف پول اصلی هست

سلام بخش despoit چیه؟؟؟ من یک مقدار ساتوشی انتقال دادم داخلش میشه توضیح بدید؟؟؟ 

۱۵ بهمن ۹۹، ۰۸:۲۶
پاسخ:
سلام.برای سرمایه گذاری هست.اگر ارزهایی که گفته شده را شما سرمایه گذاری کنید بهت Credits میده.یعنی coin هایی که دارید به Credits تبدیل میشهمن اینکارو کردم 774 تا credits بهم داد ولی نمیشه تبذیل به coin کنم و این ارور رو میده👇👇

You don't have enough balance to complete this action.
۱۵ بهمن ۹۹، ۲۱:۲۷
پاسخ:
این ارور یعنی شما مقدار موجودی بالانست کافی نیست که این کار انجام بشه

 سلام... خسته نباشی 

داشم بیت کوین کشم رو به فاست پی انتقالش دادم.. حالا چجوری از فاست پی به کوینومی انتقالش بدم... 

سوال دومم اینه که بیت کوین کشم رو از همین فاست پی میتونم به صرافی جهت چنج و انتقال اوکی کنم یا نه حتما باید به کوینومی انتقال بدم... ممنون

۱۶ بهمن ۹۹، ۱۳:۳۴
پاسخ:
سلام.داخل کیف پول موقت فاست پی وقتی به حداقل برداشت بیت کوین کش برسید میتونید به فاست پی انتقال بدید.
اول به کیف پول کوینومی انتقال دهید و وقتی به مقدار قابل توجهی رسید به صرافی بفروشید

سلام 

من از سایت ایتریوم کلاسیک برداشت و به کیف پول کوینکس انتقال دادم ولی هنوز چیزی برام نیومده 

۱۸ بهمن ۹۹، ۰۰:۵۶
پاسخ:
سلام. برای برداشت از این سایت و تمام سایت های این مدلی فقط و فقط به کیف پول اصلی مثل تراست والت و اتمیک والت و ... برداشت بزنید. به کیف پول صرافی برداشت نزنید ممکنه واریز نشه

سلام کیف پول dojchine هم میشه استفاده کرد برای برداشت ؟

۲۴ بهمن ۹۹، ۱۶:۵۴
پاسخ:
سلام.کیف پول تراست والت یا اتمیک والت یا کوینومی فقط اسفاده کنید

سلام خسته نباشید من هر کاری میکنم  میگه پروکسی مشکل داره .

۲۶ بهمن ۹۹، ۱۳:۳۳
پاسخ:
سلام. وی پی ان را خاموش کنید

سلام خسته نباشید

من تمام ptc و short link هارو دیدم و امتیازشون رو گرفتم و بهش جایزه رو هم 40 دقیقه ای یه بار میزنم و سکه میگیرم ! سوالم اینه ک الان تو بخش ptc و short link دیگه چیزی نیست ک من ببینم و امتیاز کسب کنم !!! 

اون بخش achievement رو هم رفتم و لول 10 رو گرفتم والان در حال رفتن به لول 25 هستم که فقط 72% پر شده !

بازم میگم تو بخش های ptc و short link چیزی نیست ک ببینم و سکه کسب کنم !

لطفا راهنمایی کنید

۱ اسفند ۹۹، ۲۰:۴۴
پاسخ:
سلام.اگر وظابفش را انجام دادید و دیگه چیزی نداره باید 24 ساعت صبر کنید تا وظایف جدید بیاد.

سلام خسته نباشید میشه بی زحمت بگین این قسمت سرمایهدگذاریش دقیقا چه جوریه من کویینامو تبدیل کردمومیزنه یه دلار دارم ولی نمیزاره کاری کنم یا برداشتم کنم میشه یه توضیح مختصر بدین ممنون

۳ اسفند ۹۹، ۰۲:۵۱
پاسخ:
سلام.قسمت سرمایه گذاریش فکر میکنم قابل برداشت نیست

الان دقیقا اینcredits چیکار میکنه 

سلام

بخش Offerwal دقیقا چیه ! و به چه صورت میشه coin دریافت کرد؟

وقتی میزنم یه سری عکس بازی میاد و زیرشم یه مقدار coin نوشته میزنم روش یه صفحه باز میشه ولی ارور میده 

۳ اسفند ۹۹، ۰۲:۵۴
پاسخ:
سلام.این بخش مرتبط با فعالیت های درخواستی است و اگر کمی زبان بلد باشید و آفرها با ای پی کشورمون ایران مشکلی نداشته باشند با انجام موارد خواسته شده می توانید سکه یا کوین های بیشتری را دریافت کنید.
باید زبان انگلیسی بلد باشید و بیشتر وظایفش هم برای ایران تحریمه.

سلام خسته نباشید با راهنمایی های خوبتون ... داشم کدوم قسمت فاست پی حداقل برداشت رو نشون میده ... و راهنمایی میکنید که بعد حداقل برداشت و .... چجوری از فاست پی موجودی رو به پول کوینومی انتقال بدم ... لطف میکنید تک تک مراحلش رو‌بهم بگی ... ممنون از سایت خوبتون

 

 

 

 

۶ اسفند ۹۹، ۰۱:۴۸
پاسخ:
سلام.قسمت withdraw  روی هر ارز که بزنید حداقل برداشتش را زده. توصیه میشه ارزهایی غیر از بیت کوین و اتریوم را از داخل سایت فاست کریپتو برداشت بزنید .چون اگر اتریوم و بیت کون برداشت بزنید باید به حساب موقت فاست پی منتقل کنید و در حساب فاست پی بعد از رسیدن به حداقل برداشت میتونید به کیف پول اصلی مثل کوینومی منتقل کنید که کارمزد هم ازش کم میشه.برای برداشت از حساب فاست پی باید آدرس ارز مورد نظر را از داخل کیف پول کوینومی کپی کنی و در سایت فاست پی قسمت link address برید و اونجا ذخیره کنید.برای اینکه کارمزد ندید بقیه ارزها را برداشت بزنید که مستقیم به کیف پول اصلی واریز میشه.

سلام خسته نباشید مرسی از سایت خوبتون میخاستم بدونم توسایت فاست کریپتو ازکجا بفهمم یه لایت کوین دارم یعنی  چه مقدار باید سکه جمع کنم

۶ اسفند ۹۹، ۰۱:۴۳
پاسخ:
سلام.قسمت withdraw که برید هرچقدر کوین داشته باشید جلوی هر ارز میزانش را زده چقدر از اون ارز میشه.قسمت withdraw که برید ارز لایت کوین راببینید چقدر براتون زده. 1 لایت میشه 1.00000000 ltc

سلام وقت بخیر من دیروز همین موقع ها تبلیغات رو دیدم دیگ هیچی نیومده الان مگ روزانه بروز نمیشه؟!!!!

۶ اسفند ۹۹، ۲۲:۲۲
پاسخ:
سلام.هر 24 ساعت بروز میشه

سلام

من ب طور کنجکاوی رفتم تو بخش Deposit و گزینه Exchange رو زدم بعد مقدار زیادی coin ازم برد و ب جاش تو نوار بالای صفحه همون بخش بهم 100 credits داد 

الان میخوام دوباره برگرده ب حالت اولش و اون coin هارو ک برده بهم برگردونه ! آیا راهی برای برگردوندنشون هست ؟

ممنونم از وب سایت خوبتون ^_^

۹ اسفند ۹۹، ۲۳:۳۰
پاسخ:
سلام.نه دیگه زدید تبدیل شده به کردیت و قابل برگشت نیست. کردیت هم خودم هنوز در موردش نفهمیدم چی به چیه.

سلام

خسته نباشید

میشه راجب تسویه حساب با سایت بیشتر توضیح بدین؟

بعد ش که ارز ها رو نشون میده باید چیکار کنیم؟

۱۴ اسفند ۹۹، ۰۲:۲۶
پاسخ:
سلام.از قسمت withdraw که برید هر ارز را خواستید روش بزنید بعد اگر به حداقل برداشت اون ارز رسیده باشید آدرس کیف پول اون ارز را می زنید و برداشت می زنید.کیف پول کوینومی یا تراست والت یا اتمیک والت نصب کنید و برای برداشت ارز مورد نظر داخل کیف پول آدرس receive اون ارز را کپی کنید و داخل سایت بزنید و برداشت بزنید

میشه بگید در لول200 به چه درامدی در ماه میرسیم؟

۱۵ اسفند ۹۹، ۰۰:۰۷
پاسخ:
سلام. به ازاری هر 8 لول 1 درصد به میزان کوین هایی که روزانه به دست میارید اضافه میشه

با سلام من یه هفته پیش دوج برداشت زدم. الان که دوباره میخوام دوج رو برداشت بزنم دگمه سیاه رنگ اومده که روش نوشته maintenance . آیا میدونید علت چیه؟ 

۱۵ اسفند ۹۹، ۲۰:۵۷
پاسخ:
سلام.به علت نوسان زیاد دوج کوین و پامپ و دامپ شدن زیاد(بالا و پایین شدن ) فعلا برداشت با دوج کوین در سایت به حالت تعلیق دراومده

سلام. من در راهنمایی های این سایت قبلا دیده بودم که هر برداشتی که لازم باشه به کیف فاست بره کنارش در قسمت withdraw مربوطه نوشته "FP" و این عبارت الان توی این سایت فقط برای بیت کوین و اتریوم نوشته شده. اما شما توی اوایل سوالات بالا فرموده بودین "بیت کوین کش" هم باید ابتدا به به کیف پول فاست ریخته بشه ولی توی سایت علامت "FP" نداره؟!! من خم در ابتدا مطالب شما رو نخونده بودم و مستقیما حدود 4000 کوین رو به کیف کوینومی امروز فرستادم و البته تا الان که حدود 2 ساعت گذشته نیومده توی کیف پولم. توی هیستوری هم نوشته Completed و پیام هم داده که فرستاده شده. یک صفحه گزارش pdf هم داره که دانلودش کردم اما ادرسهای گیرنده ای حدود 14 آدرس داره که آدرسی که من دادم حتی بین اونها نیست؟!!!!!!!

آیا کلاهبرداریه یا بازم باید صبر کنم یا نباید به نوشته "FP" سایتشون اعتنا میکردم و اول به کیف فاست انتقال میدادم؟

بسیار ممنون میشم ابهامات من رو برطرف کنید.

۱۸ اسفند ۹۹، ۲۲:۰۸
پاسخ:
سلام.خیر باید کانفیرم بخوره بعد به ولتتون میاد.سایت معتبره و پرداختی داره

سلام.خیلی ممنون. الان که حدود چند ساعت میشه مبلغ مورد نظر اومد توی کیف کوینومی . دیگه توضیحی لازم نیست. بازم تشکر.

۱۸ اسفند ۹۹، ۲۲:۰۷
پاسخ:
سلام.خواهش میکنم.موفق باشید

سلام

ممنون از سایت و اطلاعات خوبی که در اختیار کاربر ها قرار میدید.

از دیروز این سایت از دسترس خارج شده میخواستم راهنمایی کنید که کلا اینطور شده یا سایت برمیگرده.

ممنون

۲۰ اسفند ۹۹، ۰۳:۱۱
پاسخ:
سلام.برمیگرده مشکلی نداره سایت

سلام 

یه مدته کی هی ازم coin کم میشه !

مثلا من امروز 1000 coin کلا دارم بعد فردا ک وارد سایت میشم میبینم حدود 30 coin ازم کم شده بعضی وقتا هم coin بهم اضافه میشه !!! 

جریان چیه ○_○

۲۴ اسفند ۹۹، ۰۲:۰۸
پاسخ:
سلام.حسابتون حتما دست کسی افتاده رمزتونو تغییر بدید

سلام من یه مدته دارم تو این سایت فعالیت میکنم و الان میخوام برداشت بزنم و نمیدونم چجوری 

میشه راهنماییم کنید لطفا؟

فقط هم حساب پایر دارم

۲ فروردين ۰۰، ۰۷:۴۴
پاسخ:
سلام.کیف پول تراست والت نصب کنید.سپس از قسمت withdraw داخل سایت روی هر ارزی که میخای برداشت بزنی برو و اونو بزن و ادرس اون ارز را از داخل کیف پول تراست والت قسمت receive کپی کن و وارد کن و برداشت بزن

میتونیم ب ولیت بایننس دریافت کنیم،؟

ممنون

۳ فروردين ۰۰، ۰۲:۲۲
پاسخ:
سلام.میشه ولی بهتره به کیف پول اصلی مثل تراست والت یا اتمیک والت برداشت بزنید.

با سلام .اگر که ما پولی رو ک بدست اوردیم ب حساب تراست ولت واریز کنیم بعد چه شکلی میتونیم به دلا تبدیلش کنیم؟ کلا میشه یه کاری کرد بتونیم به دلار برداشت کنیم؟یا مثلا بعد تبدیل کنیم؟

بعد به جز حساب تراست ولت دیگه از چه حسابی مینونیم استفاده کنیم؟

خسته نباشید

۱۰ فروردين ۰۰، ۲۱:۵۱
پاسخ:
سلام.هر ارزی در کیف پول قیمتش به دلار زده شده و به هر صرافی بفروشید به تومان معادلش بهتون میدن.
به جز حساب تراست میتونید از کیف پول اتمیک والت یا کوینومی استفاده کنید.

سلام خسته نباشید.

واسه برداشت از کیف پول کوینومی سه تا آدرس هستش کدومو‌وارد کنم؟

 

۱۱ فروردين ۰۰، ۱۶:۱۹
پاسخ:
سلام.
Default

سلام خسته نباشید توضیحات خیلی کاملی بود...سایتی هست مثل همین باشه؟چون کار باهاش راحته و پولو هم واقعا میده

سایتی هست حدودا مثل همین کار کنه؟

۱۱ فروردين ۰۰، ۱۶:۲۰
پاسخ:
سلام.ممنون.سایت مثل این خیلی کم پیدا میشه.شاید باشه ولی فعلا سراغ ندارم

میشه در مورد قسمت مارکت یکم توضیح بدبد ممنون نیشم

۲۳ فروردين ۰۰، ۰۱:۳۵
پاسخ:
در قسمت مارکت می توانید اقلام خود را به سایر کاربران واقعی وب سایت خریداری و بفروشید. هر مورد قیمت خود را دارد که توسط کاربران خود تعریف می شود. برای اینکه بتوانید کالایی را به سرعت بفروشید ، باید قیمت کالای خود را بررسی کنید و قیمت مشابهی را تعیین کنید. به تاریخچه هر قیمت نیز توجه کنید تا بتوانید تنوع را مشاهده کنید و بدین ترتیب سود خود را محاسبه کنید

سلام.. هنوز این سایت پرداخت دارن ؟؟؟

من از کیف پولم ولت استفاده کنم برای لایت کوین و بیت کویین کش مشکلی ندارن ؟؟؟

۲۴ فروردين ۰۰، ۰۳:۴۴
پاسخ:
سلام.بله پرداختی داره.تراست ولت میتونید استفاده کنید

سلام..برای برداشت لایت کوین چه مقداری باید حداقل سکه داشته باشی.

۵۰۴/۸۱.   این عدد چنتا سکه میشه ؟؟؟؟

۲۴ فروردين ۰۰، ۰۳:۴۲
پاسخ:
سلام.این عدد 504 سکه هست.

بعد چندروزی هردفعه وارد میشم ایت ارور ب من میده 

Invalid captcha answer. Please complete the challenge correctly.

ولی من تمام مراحل درس انجام میدم مثله قبلا الان مشکل کچاست ؟؟؟

۲۶ فروردين ۰۰، ۰۱:۵۰
پاسخ:
سلام.فیلترشکن یا پروکسی اگه روشنه خاموش کنید و کد کپتچا را هم باید درست حل کنید

سلام من چن روزه نمیتونم وارد سایت شم کپچارو هم درست حل میکنم ممکنه بلاک شده باشم؟

 

۲۹ فروردين ۰۰، ۰۱:۵۷
پاسخ:
سلام.کپتچا را درست حل گنید وارد میشه احتمالا اشتباه حل می کنید یا فیلترشکن یا پروکسی روشنه باید خاموش کنید

چرا سایت باز نمیشه؟

۲۹ فروردين ۰۰، ۰۱:۵۷
پاسخ:
باز میشه مشکلی نداره

سلام من۳۰۰۰تاسکه جمع کردم میخواستم به ترون تبدیل کنم وکیف  پول ترون دارم  چکار کنم 

،آیاآدرس کیف پولم همان نوشته طولانی هست که به حروف و کلمات انگلیسی نوشته شده است درزیر یک کادر مربع شکل  باتشکر

 

۳۱ فروردين ۰۰، ۱۰:۴۳
پاسخ:
سلام.از قسمت withdraw برید و ارز ترون را برداشت بزنید.برای برداشت ادرس ترون کیف پول تراست والت میتونید بدید

سلام.  باید حتما لول 150 باشه تا در دریافت سکه تاثیر داشته باشه ؟؟ 

۱ ارديبهشت ۰۰، ۰۶:۰۴
پاسخ:
سلام.خیر. به ازای هر لول 1 درصد به درامد شما از فعالیت کردن تو ستیت اضافه میشه

سلام خدمت دوستان سایت بسیار خوبی هست پرداختیش درسته دوبار تا حالا برداشت ترون زدم یک ثانیه هم طول نکشید امد حسابم بنظر من سایت خوبیه فقط اولش ناچیزه من خودم چند روز اشناشدم الان نزدیک لول۴۰هستم و بنظرم برای اوقات بیکاری خوبه اگر واقعا میخواید منبع اصلی درامدتون باشه باید زیر مجموعه بگیرید اونهم فعال که همیشه باشن تا بتونید به درامد خوب برسیدهمینطوری بخواید پیش برید طول میکشه فقط خوبی این سایت اینکه اسکم نیست وواقعا پرداختی داره و حداقل پرداختیشم خیلی پایینه باتشکر از از ادمین محترم سایت که بچهارو راهنمایی میکنن.

۴ ارديبهشت ۰۰، ۰۳:۵۴
پاسخ:
سلام.ممنون از لطف شما. موفق باشید

سلام داشم خسته نباشی از راهنمایی های توپ و باحالتون

از کوینومی واسه اولین بار تازه به نوبیتکس ارز ارسال کردم آیا این بیت کوین کشی که ارسال کردم مستقیما به کیف پولم تو نوبیتکس می‌ره یا نه چون تو نوبیتکس تو قسمت کیف پولم یه کیف اوکی کردم آدرسش رو تو کوینومی زدم که ارزم رو بفرسته تو نوبیتکس آیا درست این کارو کردم و اگه درست انجام دادم چند وقته میاد تو کیف پولم و اگه اشتباه کردم کمکم میکنید دمت گرم اذیتتم میکنم

۱۰ ارديبهشت ۰۰، ۱۵:۳۸
پاسخ:
سلام.قربانت
اره میاد.حدودا 5 دقیقه طول میکشه تا بیاد.

سلام

میتونم از این سایت بیتکوین یا بقیه ارز ها رو مستقیما به پاییر منتقل کنم؟

 

۲۳ ارديبهشت ۰۰، ۰۳:۴۳
پاسخ:
سلام.به کیف پول اصلی مثل تراست والت انتقال دهید بهتره. به پاییر هم میشه. ولی بیت کوین را باید به کیف پول موقت فاست پی انتقال بدید اونجا تا به حد برداشت برسید از اونجا به کیف پول اصلی منتقل کنید.

سلام وقت بخیر 

ایدی تلگرامتونه میدید؟؟

با تشکر 

۷ خرداد ۰۰، ۰۱:۰۸
پاسخ:
سلام.از طریق گروه تلگرام ما در ارتباط باشید.

سلام  اسم گروه تلگرامتون چیع؟؟

لینکش کجاست که ما عضو شیم 

 

۸ خرداد ۰۰، ۰۳:۱۴
پاسخ:
https://t.me/bestdaramadirgroup

دوستان من بالای 5 بار از این سایت برداشت زدم گفتم بدونین سایت اسکم نیست و اگه شما نمیتونین برداشت بزنین یکبار با دقت توضیحات رو بخونین که مشکلی براتون پیش نیاد

۹ خرداد ۰۰، ۰۱:۵۱
پاسخ:
سایت در حال پرداخت هست و مشکلی نداره
عباس فاضلی مقدم

کسی مستقیما به تراست والت انتقال داده؟ میشه ؟

یا به کیف پول کوینومی انتقال بدیم؟

۳۰ خرداد ۰۰، ۰۵:۲۷
پاسخ:
فرقی نداره به هر دوتاش میشه انتقال داد

سلام بخش سپرده چیه؟

۸ مرداد ۰۰، ۱۹:۲۸
پاسخ:
سلام.سرمایه گذاری

من  میخام بیتورنت از این سایت برداشت کنم  ولی داخل کیف پول تراس والت دونوع بیتورنت هستش من ادر کدوم بزنم با ماله این سایت یکی هستش؟؟؟/چون نگاه کردم ادرس هاشون متفاوت بودن

 

۱۳ مرداد ۰۰، ۰۳:۵۶
پاسخ:
آدرس bep 20  را بزنید

سلام من در سایت ثبت نام کردم ومقداری بیت کوین استخراج کردم ولی گزینه whtdrow ندارم!!

۲۸ مرداد ۰۰، ۰۵:۵۰
پاسخ:
سلام.قسمت برداشتش فعلا قفل هست چون سایت موجودی نداره باید صبر کنید تا پر بشه

سلام.اگر موقعی که withdraw نارنجی رنگ هست اگر انتقال رو انجام بدیم چه اتفاقی میفته؟چند روز باید صبر کرد

۱ شهریور ۰۰، ۱۲:۵۲
پاسخ:
سلام.زمانی که گزینه برداشت آبی هست یعنی سایت موجودی داره میتونید برداشت بزنید وقتی نارنجی بود یعنی خالیه باید صبر کنید تا پر بشه بعد برداشت بزنید.

سلام.من ۲۵۰۰ تا coin داشتم و به اشتباه به ۱۰۰ تا credits تبدیلش کردم.نمیشه همین ۱۰۰ تا credits رو به ۲۵۰۰ تا coin برگردونم؟

۸ شهریور ۰۰، ۱۵:۰۱
پاسخ:
سلام.نه چون تبدیل زدید

سلام.credits ها به چه کاری میان؟ یعنی باهاش  میشه چیکار کرد؟

۱۵ شهریور ۰۰، ۰۰:۴۵
پاسخ:
سلام.یه نوع امتیاز هست ولی خب دقیقا خودم هنوز نفهمیدم به چه کاری میاد

سلام راهی هست خودمون بتونیم سایت رو دور بزنیم و رفرال خودمون بشیم؟راهی برای مخفی کردن ip هست؟چون با vpn نمیشه داخل سایت رفت

۱ مهر ۰۰، ۱۸:۱۱
پاسخ:
سلام.خیر.زیرمجموعه خودتون بشید و ای پی یکی باشه مسدود میشید

سلام دلیل ارور must be at least چیه موقع ویدرا کردن؟ ولتمم کوینومی میخواستم دوج استخراج کنم حدود ۱۰ هزار تا هم سکه دارم

 

۱۲ آبان ۰۰، ۲۲:۵۱
پاسخ:
سلام.بیش از اون مقدار کوین که دارید زدید باید کمتر بزنید.

سلام من دیروز مقداری لایتکوین از فاست پی به تراست والت انتقال دادم از حساب کم شد ولی به تراست هنوز نیومده ینی نمیاد یا چی لطفا یکی به من جواب بده؟؟

۱۲ آبان ۰۰، ۲۲:۵۲
پاسخ:
سلام.48 ساعت صبر کنید احتمالا بیاد

بیشتر از دو روزه که درخواست برداشت زدم ، هنوز پرداخت نکردن . ولی این یکی فوری بعد درخواست برداشت ارز رو واریز کرد . اینم لینکش https://althub.club/r/154093

۲۷ آبان ۰۰، ۱۴:۳۹
پاسخ:
حداقل 72 ساعت باید صبرکنید چون تعداد برداشت ها زیاده

سلام 

در بخش survey سایت چرا هیچی نمیاد برام یه بار به صورت اتفاقی فقط با فیلتر برام اورد تسک های مختلف رو بعد از اون دیگه چیزی داخلش نمایش داده نشد برام دلیلش چیه 

۲۷ آذر ۰۰، ۲۲:۲۴
پاسخ:
سلام.واسه من باز نمیشه هر چی روش کلیک کردم اون گزینه برام چیزی نمیاد که ببینم چی هست

سلام ببخشید من سایتو الان نصب کردم وبعد ورود به داشبرد هر گزینه ایرو که میزنم 

ی پیام پایین صفه میاد

 Invalid chaptcha answer......

Compelete the challeng...

میشه بگین خطای چیه؟؟

۲۶ آذر ۰۰، ۰۹:۲۴
پاسخ:
سلام.کد کپتچا را اشتباه حل کردید درست باید حل کنید.ارور اینو میگه

سلام ادمین لطفا جواب پیام بنده رو بده 

مربوط به بخش survey 

۲۷ آذر ۰۰، ۲۲:۲۴
پاسخ:
سلام.جواب دادم

FREE Crypto Every Hour

https://yun.ir/5grga9

این سایت در حال حاضر یکی از بهترین سایت هایی هست که بیت کوین رایگان میده . لطفا تایید کنید که بقیه هم استفاده ببرن .
https://r.adbtc.top/2706420

سلام خسته نباشید. من تبلیغات رو دیدم. لینکها رو رفتم. اما هنوز بخش claim achievements رو واسم نیاورده یا من نتونستم پیداش کنم. میشه راهنماییم کنید. سپاس

۶ اسفند ۰۰، ۰۰:۳۹
پاسخ:
سلام.بعضی قسمت ها تغییر کرده

یکی از بهترین سایتهای بیت کوین رایگان هست

۷ خرداد ۰۱، ۱۷:۱۱
پاسخ:
بله همین طوره
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی