مشخصات سایت DogeMiners

لینک عضویت حساب های مورد قبول حداقل سرمایه گذاری واریز سود پاداش معرفی به ترتیب پلن ها وضعیت
ثبت نام PerfectMoney - payeer - BTC - LTC DOGE - ETH 25 دلار دستی  %5 %6 تا 9% روزانه مادام العمر عدم پرداخت (اسکم)

درباره پروژه :

پروژه ی دوج ماینرز فعال در حوزه ی ترید ارزهای دیجیتال توسط شرکایی از کشورهای ترکیه، انگلیس و ایران استارت شده است. مدیر بخش فارسی زبان این پروژه آقای کریمی ست. پلن های منطقی و منعطف ارائه شده نوید بخش یک پروژه استیبل و طولانی مدت است. در ادامه به بررسی پلن های درآمد زایی و سود حاصل از سرمایه گذاری در این پروژه خواهیم پرداخت.

جهت عضویت روی بنر زیر کلیک نمایید

درباره پروژه :

پروژه ی دوج ماینرز فعال در حوزه ی ترید ارزهای دیجیتال توسط شرکایی از کشورهای ترکیه، انگلیس و ایران استارت شده است. مدیر بخش فارسی زبان این پروژه آقای کریمی ست.  در ادامه به بررسی پلن های درآمد زایی و سود حاصل از سرمایه گذاری در این پروژه خواهیم پرداخت.

پلن های سرمایه گذاری :

در تاریخ ۸ فروردین ۱۳۹۹ طی یک بروز رسانی پلن های سرمایه گذاری این پلتفرم آپدیت شد که در جدول زیر می توانید جزئیات آنها را مطالعه و بررسی کنید:

مدت پلن رنج سرمایه گذاری دریافتی روزانه دریافتی ماهانه دریافتی دو ماه
لایف تایم ۲۵ دلار تا ۴،۹۹۹ دلار ۶% ۱۸۰% ۳۶۰%
لایف تایم ۵،۰۰۰ دلار تا ۱۴،۹۹۹ دلار ۷% ۲۱۰% ۴۲۰%
لایف تایم ۱۵،۰۰۰ دلار تا ۴۹،۹۹۹ دلار ۸% ۲۴۰% ۴۸۰%
لایف تایم ۵۰،۰۰۰ دلار تا ۳۰۰،۰۰۰ دلار ۹% ۲۷۰% ۵۴۰%

ارزهای مورد قبول :

این پروژه برای دریافت سرمایه و همچنین پرداخت ها از ارزهای پرفکت مانی، بیت کوین، لایت کوین، دوج کوین و اتریوم پشتیبانی می نماید.

پروسه برداشت :

واریز درخواست های برداشت در این پروژه بصورت دستی بوده و کلیه ی درخواست های برداشت بطور معمول در بازه ی زمانی ۱ تا ۴۸ ساعت پس از ثبت درخواست برداشت واریز خواهند شد.